Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Przyjmą 145 osób do służby w policji

Utworzony przez marek, 31 marca 2012 r. o 14:15 Powrót do artykułu
biorą tylu POlicjantów, żeby miał kto tuksa bronić jak się ludzie zbuntują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie okazję się przyjąć i zyskać boskie prywileje o których tak wszyscy gadają!!! Do dzieła! Zamiast innym wypominać, bierzcie się do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<<<<<<>>>>Zawsze I Wszędzie policja ........<<<<<<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon H napisał:
macie okazję się przyjąć i zyskać boskie prywileje o których tak wszyscy gadają!!! Do dzieła! Zamiast innym wypominać, bierzcie się do roboty!!!
Ale ja nie mam nikogo znajomego w policji więc nie mam szans. Nawet nie wiem ile się teraz daje... tzn. chciałem powiedzieć jak się teraz zdaje
Ostatnio edytowany 31 marca 2012 r. o 17:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak to wszystko ładnie brzmi, he he znów rodzinne koneksje ciekaw jestem czy ktoś robił badania statystyczne jaki % rodzin jest tam zatrudnionych? to chyba dało by prawdziwy obraz rekrutacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cicizmizia napisał:
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
mówią też,że do seminarium idą ci co się do niczego... nie nadają,ale za mundurem... panny sznurem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem ile to kosztuje bo mnie ta robota nie interesuje, mam lepszą... ale chodzi o to że, ci co tak kłapią na lewo i prawo o przywilejach i zarzucają nic nierobienie mają przecież szansę dostać się, zarabiać kokopsy a przy tym nic nie robić. Trzeba próbować i przyjąć się... Obijanie się za zajebistą kasę!!! kto by nie chciał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Leon H' timestamp='1333201117' post='616711'] macie okazję się przyjąć i zyskać boskie prywileje o których tak wszyscy gadają!!! Do dzieła! Zamiast innym wypominać, bierzcie się do roboty!!! [/quote ale jak wszyscy zostaną policjantami a nikomu nie zechce się pracować, to skąd Tusk weźmie na policyjne emerytury gigantyczną kasę ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cicizmizia napisał:
z braku laku moze byc i to; mozg przetrzepia itd; do sluzb mundurowych ida tylko ci co nie maja pomyslu na zycie ale i tacy sa potrzebni; powodzenia
a jaki pomyśl na zycie można mieć w tym naszym popieprzonym kraju, miałam pomysł i ci mam zapier***ać do 67 lat, a inni bez pomysłu dostają emeryturkę i się śmieją, zmienisz zdanie jak popracujesz 30-40 lat i będziesz dalej zapieprzać, bo to malo, przy tym z różnymi dolegliwościami chorobowymi, które nie upoważniają do przejścia na rentę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...