Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze ekspresowej. Nie żyje 20-latek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2019 r. o 08:35 Powrót do artykułu
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TEN MŁODY CZŁOWIEK ROBIŁ NA S 12/17 ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriota CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM! To był kierowca samochodu, w który wjechał sprawca. Dziennikarzyna nie odróżnia pieszego od kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamizelka odblaskowa była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamizelka odblaskowa była?
 Jazda pasem awaryjnym jest chyba zabroniona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robił dostawczak dostawczak na pasie awaryjnym? Jak sama nazwa wskazuje. Ten pas nie służy do jazdy. Czyżby przyzwyczajenie z jazdy na trasie Chełm-Piaski przeniósł na ekspresówkę? A dla kierowców, którzy po raz pierwszy w życiu widzieli pas awaryjny, przypominam że ów pas nie służy do zatrzymania się, by... zatelefonować, skonumować drożdżówkę, przetrzeć szybę...itd. Od tego są miejsca parkingowe. A w razie awarii... bezwzględnie włączyć światła awaryjne (lub inne źródło ostrzegawcze - są odpowiednie appki na telefon). Założyć kamizelkę odblaskową (W Niemczech musi być wewnątrz kabiny, a nie w bagażniku) Pasażerowie powinni opuścić auto i stanąć poza zewnętrzną barierką autostrady. Ustawić trójkąt ostrzegawczy. I dopiero wówczas wezwać pomoc. W ŻADNYM razie sami nie zmieniamy koła. Auto musi być odholowane na parking. Dopiero tam można dokonać drobnych napraw lub zdecydować o holowaniu do warsztatu. Dlatego poruszając się po ekspresówkach lub autostradach warto wykupić assistans (koszt około 600zł lub 90€-115€). Ewentualnie dla sporadycznie poruszających się. Wykupienie ubezpieczenia na dni. Ja wykupuję przy dłuższej podróży np. w TU Europa. Z tym, że ja jedynie ubezpieczenie zdrowotne 8 zł/dzień od osoby za kolejne 7 zł mamy assistans (czyli holowanie auta, auto zastępcze lub nocleg w hotelu na czas naprawy. Jednym słowem. Na ekspresówce kierowca jest możliwie najkrócej jak to możliwe. Później czeka z pasażerami poza autostradą. Nigdy nie stoi się na autostradzie lub pasie awarynym. Bo zawzse znajdzie się przemęczony kierowca, ktory wjedzie nam w kufer. Szkoda, że przy wyrabianiu prawa jazdy, nic na ten temat nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ciekawe co tam robił. Może samochód mu się popsuł, no ale co tam robił to nie wiadomo. A to trzeba mieć jakieś pozwolenie żeby coś robić na tej drodze? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu: komórka w dłoni, zagapił się i zjechał na pas awaryjny. Sporo jeżdżę i w Polsze jest totalna dzicz, i na S-kach/autostradach i pozostałych drogach. Brak odstępów, za szybko, za ciasno, bez głowy, bez przewidywania, bez płynności ruchu. Wschodnia mentalność polaczków, którym się wydaje, że są z zachodniej Jewropy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakaz jazdy dożywotnio i więcej nie wjedzie w nikogo skoro problemem było jechanie po wyznaczonym pasie ! Potrącony został kierowca który zapewne czekał na pomoc !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sytuacje na drogach się zdarzają i najlepiej zwrócić się o pomoc do odpowiedniej kancelarii, która pomoże odzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie.  Ja mogę polecić kancelarię ***kancelariaae.pl/, gdyż dzięki ich pomocy udało się wywalczyć odszkodowanie w kwocie 78000zł. W trakcie likwidacji szkody, nie obyło się bez sądu, ale ich profesjonalni prawnicy reprezentowali mnie w sadzie i wszystko poszło w miarę szybko i sprawnie. A co najważnejsze przed uzyskaniem odszkodowania nie zapłaciłam ani grosza. Polecam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że umiejętność czytania ze zrozumieniem to sztuka, która przerasta niektórych forumowiczów. Nawet obejrzenie zdjęcia nie pomaga. Odczuwacie jakiś dyskomfort z powodu swoich ograniczeń intelektualnych czy niekoniecznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Wiesz co robił......stał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd ten chłopak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marina, podaj numer telefonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...