Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie szpitale na minusie. Mają coraz większe długi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2019 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Ale jak to? W TVP mowili ze kondycja szpitali jest bardzo dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz ponoć jak PiS przejęło władze wszystkie szpitale są oddłużone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież jest taki super marszałek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana, podziękujmy zarządowi wojewodztwa, z marszałkiem na czele który zaraz sie zawinie do ministerstwa sportu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro PIS taki zły i koszty takie wysokie to dlaczego tylko cztery szpitale zadłużone a nie wszystkie? Reszty szpitali koszty nie dotyczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE BREYZIAKI I SOKI Z BURAKA DOSTAJĄ OD OWADA ZA WPIS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ta gazeta ciągle judzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rejestratorka medyczna w COZL za 4500 brutto, to nic dziwnego że długi rosną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawinie się ale do starostwa w Kraśniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe, może jakiś konkret? Jaka rejestratorka?  Wszystkie czy tylko jedna? Bo po obniżkach pensji to mała kto zarabia w COZL powyżej 3tys! Proszę so rozwinięcie wypowiedzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywrócił pis na stanowisko dyrektora COZL podobno wybitnego fachowca i dalej lipa ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne, że lekarze biorą dużo. reszta nieistotna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty draniu jestem lekarzem i mam 1800zl za etat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......... niedawno widziałam duży anons któregoś z norweskich szpitali oferującego naukę języka oraz etaty dla personelu medycznego ze szczególnym wskazaniem na pielęgniarki. Czy możemy oczekiwać jakiejkolwiek lojalności tych osób mogących zarobić ośmiokrotnie więcej za granicą, niż u siebie w kraju? Może hydraulik lub informatyk, to takie same prawa posiada pielęgniarka lub lekarze, czy tez fizjoterapeuci.... Z reguły to młodzi i kreatywni ludzie, a więc niech wyjeżdżają szukać życia bez kreteńskiej indoktrynacji przydupasów żoliborskiego gnoma i zboczonych katabasów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty draniu jestem lekarzem i mam 1800zl za etat
 A ja 3500 zl w przychodni lekarza rodzinnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty draniu jestem lekarzem i mam 1800zl za etat
 + masa kieszonkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz po dyr z Kraśnickiej trawkę powinna wąchać wybitna specjalistka od zarządzania - Starosławska. No, no 35 milionów planowanej straty na koniec roku - szacun. Chyba idzie na rekord.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty draniu jestem lekarzem i mam 1800zl za etat
 Widac kiepski z ciebie lekarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital został zadłużony przez poprzednią ekipię PO -PSL....każdy zorientowany wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy zorientowany wie, że szpital został zadłużony przez supermenagera Starosławską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...