Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"W 5 województwach (w tym Lubelskim) samorządy przygotują infrastrukturę światłowodową. Będą mogli się do niej podłączyć prywatni przedsiębiorcy i dostarczyć Internet do mieszkańców nawet najbardziej odległych miejscowości. Z 5 województw nasze dostanie najwięcej pieniędzy. Chodzi o zlikwidowanie białych plam, czyli miejsc w których wcale nie ma dostępu do sieci lub oferuje go tylko jeden dostawca. Sieć będzie gotowa w grudniu 2014 roku. Ceny dostępu do sieci będą rynkowe. Najprawdopodobniej będą niższe niż teraz, przy większym wyborze dostawców i lepszej jakości usług" Czy to znaczy, że potentaci internetowi w Lublinie (UPC, Multimedia, TP.SA, Netia) dostaną po tyłku ... czy te światłowody pociągną tylko w małych miejscowościach, gdzie panuje niepodzielnie TP.SA i tam faktycznie nie ma wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli prywatni przedsiębiorcy zaoszczędzą na inwestycjach ale czy to obniży koszt dla indywidualnego odbiorcy ? Wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu chodzi głównie o miejscowości odległe od punktów styku szybkiego internetu - niekoniecznie małe. Może trudno w to uwierzyć, ale w odległości 10-20km od Lublina już nie ma zbytniego wyboru między dostawcami, a w wielu miejscach wogóle nie ma internetu innego niż przez GSM. Zajmuję się wdrażaniem sieci szkieletowej w jednej z gmin województwa i widzę w projekcie olbrzymi potencjał. Mam nadzieję, że nie zostanie on potraktowany przez władze województwa byle jak i zbagatelizowany (pomimo ładnych słówek dla prasy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy się, że zwiększy się konkurencja na rynku dostawców Internetu "To nie będzie darmowy internet. Z pieniędzy publicznych budujemy sieć dystrybucyjną, a do niej będą podłączeni operatorzy, którzy zechcą świadczyć usługi na tamtym terenie. Sieć jest zbudowana w modelu otwartym, każdy będzie miał prawo na równych prawach używać tej sieci. Ceny będą rynkowe" - wyjaśniła. To będzie sieć z dostępem do końcowego użytkownika, niezła konkurencja się szykuje, widać ceny za przesył danych szybko polecą w dół, w końcu będą powszechne takie łącza jak w Wlk. Brytanii, 100-150 Gb. Zarobi na budowie sieci trochę budowlanka, ale głównie zostaną wykorzystane dotychczasowe kanały telekomunikacyjne TPSY, pewnie Netii, kablówki, a tam gdzie sieć szkieletowa to głównie zyskają dostawcy energii elektrycznej, ciepłowniczej, wodociągi, gazociągi, sieć kolejowa TK Telekom. Zarobią też spółdzielnie mieszkaniowe, mają monopolistyczną pozycję na dostęp do pionów w budynkach, piwnic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy się, że zwiększy się konkurencja na rynku dostawców Internetu "To nie będzie darmowy internet. Z pieniędzy publicznych budujemy sieć dystrybucyjną, a do niej będą podłączeni operatorzy, którzy zechcą świadczyć usługi na tamtym terenie. Sieć jest zbudowana w modelu otwartym, każdy będzie miał prawo na równych prawach używać tej sieci. Ceny będą rynkowe" - wyjaśniła. To będzie sieć z dostępem do końcowego użytkownika, niezła konkurencja się szykuje, widać ceny za przesył danych szybko polecą w dół, w końcu będą powszechne takie łącza jak w Wlk. Brytanii, 100-150 Gb. Zarobi na budowie sieci trochę budowlanka, ale głównie zostaną wykorzystane dotychczasowe kanały telekomunikacyjne TPSY, pewnie Netii, kablówki, a tam gdzie sieć szkieletowa to głównie zyskają dostawcy energii elektrycznej, ciepłowniczej, wodociągi, gazociągi, sieć kolejowa TK Telekom. Zarobią też spółdzielnie mieszkaniowe, mają monopolistyczną pozycję na dostęp do pionów w budynkach, piwnic ...jednak dopiero w 2014 albo i dłużej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie, tylko mam nadzieję, że mojej miejscowosi to nie ominie, bo mam juz dosyć pacenia ponad 50 zl za 1mb gdzie w pierwszym lepszym miescie za 45 zl można miec 16mb,na razie maksymalnie mogę mieć prędkość 2mb, oczywiście za okolo 60zl a to jest jakas kpina!!!!. Co za tym idzie nie mogę w pełni korzystać z dobrodzijstw intermnetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że do mnie dojdzie, bo u mnie tylko bezprzewodowy chodzi i w dodatku słabo a mieszkam od Lublina zaledwie jakieś 20Km. Oby był dostępny dla wszystkich i był tani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...