Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Lublinie zaspy na chonikach i błoto pośniegowe a wystarczy minąć znak z napisem LUBLIN i jezdnie czarne. A może te piaskarki które jeżdzą po Lublinie zgarniały by śnieg a nie jeździły z podnieśionymi pługami i nabijają kilometry na licznikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasypany Lublin http://www.youtube.com/watch?v=05Ist4dC1HY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wprowadzić podatek chodnikowy dla pieszych (coś na wzór drogowego dla kierowców).I wtedy chodniki byłyby odśnieżone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wnioskujmy, tylko jeszcze nie wiem do kogo, żeby nam wywiezli z całego Lublina i okolic śnieg, a co nie mozemy? bo to jakos dziwnie wyglada lublin ze sniegiem ( oczywiście nie dla szczstkich).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "ja" i ja popieram twój pomysł.Faktycznie po co nam ten śnieg. Chociaz moze nie bo poźniej o czym gazety będa pisać? Teraz chociaż przez kilkanascie dni jest sensacji, że śnieg mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...