Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
".... Mandat deputowanego to nie tylko prestiż, ale solidne zarobki..." zgroza, co sie dzieje, a nam karzą się cieszyć jak dostaniemy pracę za ok. 1.200 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten Bratkowski to społecznik! Jemu nigdy nie chodzi o kasę,liczy się praca dla ludzi. Tak postepują wszyscy z PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--nie chce obrazac bratkowskiego.Ale on nigdy nic madrego i logicznego nie powiedzial. I ktos taki mial by zostac europoslem. WYBORACH LUDZIE NA NIEGO NIE GLOSOWALI.ON TO TAKI BURAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No biedaczek poniósł taką stratę. To chyba teraz wszyscy wiecie o co tu chodzi. I niech mi jeszcze ktoś powie dlaczego nie chodzę na wybory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za dziennikarska hipokryzja. Z jednej strony ścigacie nadużycia i samowolę władzy, a z drugiej strony takie kwiatki. Najważniejsze jest to że: Przez ten czas mógł dostać przynajmniej 500 tys. zł uposażenia i diet. Nie chcę się powtarzać, ale niestety równacie w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobotny napisał:
Ale ten Bratkowski to społecznik! Jemu nigdy nie chodzi o kasę,liczy się praca dla ludzi. Tak postepują wszyscy z PSL.
nie powiesz mi, że PSL to wolontariat, nie sądziłem ,że są jeszcze tak naiwni ludzie, już solidarność miała nam stworzyć dobrobyt, drugą Japonię i co mamy, przywódca ma się dobrze, bo ja z tyloma dziećmi nie miałbym szans na przeżycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasa ,tylko kasa , zrobili przekręt na narodzie w 1989 roku i pchają się do kasy im wieksza tym lepsza a ludzie za 1500 zł brutto tyrają, ale przyjdzie dzień zapłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ustawiają siebie , rodzinę a nie widza nędzu wokół siebie taką demokrację to ja mam daleko w ......poważniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po jakiego chuka pchał się do Senatu, skoro wiedział, że lada chwila zostanie europarlamentarzystą!? Mam dosyć patrzenia na niego!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kasa ,tylko kasa , zrobili przekręt na narodzie w 1989 roku i pchają się do kasy im wieksza tym lepsza a ludzie za 1500 zł brutto tyrają, ale przyjdzie dzień zapłaty
tak mówisz jak mój dziadek, tylko, ze on już nie żyje tyle lat a w kraju nic się nie poprawiło tylko pogorszyło, także nadzieja "matką głupich"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co jest ten tekst? Chyba tylko po to, aby pokazać bezmiar ludzkiej głupoty. Dodatkowy mandat w Eurokołchozie przypadł Polsce (a właściwie temu co z niej zostało) po wejściu w życie Traktatu Lizbońskiego. Wybory do kołchozu były wcześniej. Tak więc żaden mandat się nie należy, bo prawo nie działa wstecz. Ale ta zasada nie dotyczy rzecz jasna PSLowskich matołków. Dla nich wszystko działa tak, jak oni chcą. Nawet jak trzeba to i woda płynie pod górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://przeczytamwszystkich.pl/partner/2adbf379cecb49bcbb3672a1572ba673/232/66499ebf4a52452e91b2195697cd9445?partner=Do_zgarniecia_eccoholiday
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie oficjalnie powiedział ze chodzi o kasę,tylko o KASĘ. drugi romaszewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt napisał:
Po co jest ten tekst? Chyba tylko po to, aby pokazać bezmiar ludzkiej głupoty. Dodatkowy mandat w Eurokołchozie przypadł Polsce (a właściwie temu co z niej zostało) po wejściu w życie Traktatu Lizbońskiego. Wybory do kołchozu były wcześniej. Tak więc żaden mandat się nie należy, bo prawo nie działa wstecz. Ale ta zasada nie dotyczy rzecz jasna PSLowskich matołków. Dla nich wszystko działa tak, jak oni chcą. Nawet jak trzeba to i woda płynie pod górę.
ten tekst to podpucha cwanego redaktorka z DW. Ten lubelski wciskacz kitu doskonale wie jak poszczuć czytelnikow. Recepta jest prosta: wystarczy napisać, że ktoś jest z wiejskiej partii i dostanie więcej kasy, a do tego dołożyć zdjęcie gościa z nadwagą. No bo "chłopy pogłupieli w Warszawie" a ten się jeszcze pcha do Brukseli. Szkoda, że nie wspomniał o pracowtości eurochłopców z żurnala takich jak Kurski i Ziobro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o co tak naprawdę chodzi tym wszystkim jak nie o kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo "inteligentna" twarz .... Taki to zasługuje na dwa razy po 500 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam człowieka. Uczciwy i mądry facet. Żenujące są te złośliwe komentarze internetowych trolli. Ale zawiść to niestety cecha wielu polaczków, bo na pewno nie prawdziwych Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...może chyba wypić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez ten czas mógł dostać przynajmniej 500 tys. zł uposażenia i diet.
Jak my mu wszyscy współczujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedaczek, ciekaw jestem czy też codziennie by go wozili do Brukseli jak onegdaj do Lublina?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...