Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubimy łupki, choćby i za płotem

Utworzony przez mordotymoja, 7 października 2013 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Ale kręcą..ale lobbuja... żygać się chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się tylko na kim oni te badania przeprowadzają, bo jak żyję na tym świecie już kilkadziesiąt lat, to jeszcze nigdy nie zostałem poproszony o wypowiedź w jakiejkolwiek sondzie. Coś mi się wydaje, że wiarygondnośc jakichkolwiek sondaży jest daleko od stanu rzeczywistego, a przeprowadza się je na zasadzie "płacę - wymagam". Tutaj chodzi tylko o zamydlenie oczu społeczeństwu. Wciska się kit, że każdy Polak jest za gazem łupkowym. A prawda jest zupełnie inna. Mnie niestety sondażem na zamówienie nie przekonacie. Postarajcie się bardziej, bo na razie śmieszni jesteście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klamstwo i manipulacja, czego dowodem jest Żurawlow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gradacja: kłamstwo, duże kłamstwo, statystyka, sondaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gradacja: kłamstwo, duże kłamstwo, statystyka, sondaż.
brałem udział w telefonicznym sondażu około 15 min. wiem dużo na ten temat,wszystkie sondaże obejmują nie więcej jak 1000-1100 uczestników w lubelskim  mieszka około 2mln osób do wszystkich nie zadzwonią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie skąd ten Soros z dobrodziejami od kopaniałupków będzie brał wodę ? Na Lubelszczyznie i tak jej brakuje a więc niech sie jakiś mądry wypowie. Amerykańskie koncerny zrobią co swoje, gaz i tak nie stanieje a zostanie pustynia. Polska to 3 świat i nie ma tu sentymentów a wszelka propaganda jest dla debili..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie skąd ten Soros z dobrodziejami od kopaniałupków będzie brał wodę ? Na Lubelszczyznie i tak jej brakuje a więc niech sie jakiś mądry wypowie. Amerykańskie koncerny zrobią co swoje, gaz i tak nie stanieje a zostanie pustynia. Polska to 3 świat i nie ma tu sentymentów a wszelka propaganda jest dla deb***i..
wyprowadz się na wyspy albo zbieraj runo leśne tylko tyle zostało w lubelskim po 23 latach rożnych rządów są bogactwa z których można niezle żyć,ale czegoś biedny bo głupiś czegoś głupi bo biednyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje kwestie "łupków" przed wysłuchaniem 1. Jestem zainteresowany energią z upraw oraz uprawą innych nietypowych roślin, szafran, orzechy laskowe, grzyby, zioła itp. zamiast buraków, chmielu czy innych nieopłacalnych upraw Jaki wpływ na te plany ma gaz z łupków: jak może negatywnie wpłynąć na uprawy i środowisko i jak może wpłynąć na opłacalność pozyskiwania energii z elektrowni roślinnych ? Nasz medialny przekaz jest bardzo wątpliwy. 2. Jakie są stanowiska graniczne, zaporowe dla manipulacji opiniami przez różnych etyków i lobbystów : i tu moja uwaga do organizacji wysluchania. Państwo zbierzecie nasze uwagi na wąskim wysłuchaniu i pojedziecie je opracowywać, a tymczasem pojawią się inne uwagi i od nowa trzeba będzie robić wąskie wysłuchanie i utyskiwać, że poprzednio były już konsultacje itp. i wtedy trzeba było przedstawiać te argumenty ? Dlaczego nie robi się prezentacji szerokiej, np. na hali sportowej czy stadionie przy odpuście z niepodważalnymi argumentami własnymi, z zaporowym granicznym stanowiskiem odpowiedzialnym i niezmiennym przy spełnieniu standardowych warunków technologicznych.UE stać na głupsze imprezy. Obiecywanie najlepszych warunków zawsze sprowokuje kogoś do wątpliwości lub sprytu lobbysty, który podbije swoją najlepszą niesprawdzalną w tym momencie ofertą i tak w nieskończoność "lepiej". Proponuję poziom dobry z plusem, czyli plus ponad standard i wtedy każdy inny plus bedzie możliwy do weryfikacji na podstawie bazowej oferty 4+ z odpowiedzialnością władz merytorycznych własnych przez wszystkich zainteresowanych. Uniknie się licytacji niesprawdzalnych "lepiej". I pytanie: co jest taką naszą 4+ jako granicą, za którą będzie można negocjować różne plusy i "lepiej". 3. Jakie są możliwe odstępstwa od naszej 4+ i w które sfery by się mogły kierować jako do przyjęcia dla nas, za jaką cenę i z jakim wpływem na np. moje plany uprawowe i energetyczne ? Wiadomo, że różne lobby chwalą swoje ogonki i np. pan premier Buzek mocuje się z pakietem klimatycznym itp. W łupkach również istnieją różne naciski i moje pytanie brzmi: Czy istnieje taka wersja, w której łapiemy za słowo troskę UE o środowisko itp. i twardo stawiamy kwestię: oczywiście, naszym marzeniem też jest czysta energia, ale przy naszych możliwościach musimy trwać przy swoim weglu czy łupkach. Ale jeżeli wasza troska jest uczciwa ( kot Nansena) to dołóżcie nam swoich środków i technologii, a my św.Tomaszem kiedyś wam odpłacimy innymi możliwościami w przyszłości. Czy istnieją takie symulacje i jak one by wpływały na nasze lokalne plany ? A jeżeli nie, to dlaczego ? 4. Sprawa lubelska Chevronu pokazuje, że koncerny oszukują tak jak Amber Gold czy inni złodzieje tylko, że są to rzeźnicy globalni. Którym dopiero rolnik z kłonicą musi się przeciwstawiać. Odpowiednikiem kłonicy może być słowna "ku***", której jednak względy moralne i etyczne oraz dobrego wychowania np. naszych obrońców unijnych zabraniają używać, a to jest ten poziom właściwy dla globalnego bunga-bunga. Jednakże za nich potem musi używać tego szary obywatel narażając się prócz potęgi koncernu na ostracyzm i potępienie mediów i innych dobrze wychowanych. I na koniec obywatel szary musi się bronić sam kłonicą: 1. na granicy egzystencji, 2. z potępieniem za nieprzystojne zachowania, 3. z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku przez "kurczaczki" parlamentarne, które są zażenowane "takością niewychowaną" szarego ludku i dają się zaganiać tym dronom biznesowym do niestety, upomnień i nakazów moralnych itp. swoim szarym ludkom. Jeżeli Chevron ukrył swoje rzeczywiste zamiary pod fałszywymi licencjami, to jakie sankcje czekają takie szczury i kiedy "kurczaczki" podniosą to na forum PE jako jawnego naruszania prawa unijnego ? Czyli w skrócie: stadion, 4+, coś ponad i kurczaczki. LAM 07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego myślący ludzie mieliby być przeciwko eksploatacji łupków? Dzięki łupkom cena gazu w USA spadła do najniższej na świecie.    Europa ma całe stada pożytecznych idiotów robiących pranie mózgu antyłupkową propagandą - pod pseudo-ekologicznymi hasłami kryje się jedynie obrona dotacji dla zielonych, interesów lobby atomowego i potęgi Gazpromu.   Tym bardziej cieszy że ludzie samodzielnie myślą i nie wierzą w sponsorowane, antyłupkowe kłamstwa.   http://www.facebook.com/Eko.Oszustom.STOP  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczność zmądrzała,a gazownik zgłupiał i w łupkach zamiast gazu Lubelszczyzny szukał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyprowadz się na wyspy albo zbieraj runo leśne tylko tyle zostało w lubelskim po 23 latach rożnych rządów są bogactwa z których można niezle żyć,ale czegoś biedny bo głupiś czegoś głupi bo biednyś.
nie wiem gdzie mieszkasz ale jak zatruja wodę to się wszyscy będziemy musieli wyprowadzić za wisłę,  tyś mundry i bogaty, jak mówi piosenka "bo ci co ogłupiają ci najwięcej zarabiają"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...