Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
weg ! i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli będą to nauczyciele religii to jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No czarna rozpacz normalnie!To ludziom w urzedach pracy proponuja zmiane zawodu,malo tego w ZUS ludziom niezdolnym do pracy mowia,zeby prace zmienili,stanowisko inne objeli itd.A nauczyciele sa tak do swych szkol przywiazani,ze trzeba im uczniow znalezc,zeby etaty utrzymac?Ludzie po szkolach srednich,zawodowkach czy gimnazjach maja byc elastyczni na rynku pracy,a nauczyciele-ludzie po studiach-ci ptzywiazani az do emerutury na tym samym etacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS -"Dobra zmiana". Znam kilku nauczycieli co pracują w sklepach. Jak widać, po wakacjach będzie ich więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel fizyki Gustaw Motyka dyżurował z pelargonią. Gdy 'odmawiała' posłuszeństwa 'przeklinał' dzieciarnię słowami: A BODAJŚ CUDZE DZIECI UCZYŁ. Łatwo nie było. STARÓWA to STARÓWA. W ubiegłym wieku zrezygnowałem po mianowaniu mnie nauczycielem. Na początku tego wieku spotkalem koleżankę, która stwierdziła: KIEDY TY PRACOWAŁEŚ, TO W SZKOLE BYŁY SAME ANIOŁKI. TERAZ JEST STRASZNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko - wystarczy że rodzice będą nadal kłamali że pracują i matki będą kłamały że samotnie wychowują dzieci. Dla takich zawsze miejsce w przedszkolu się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nigdy się nie zdarzyło zatrudnienie nauczyciela z grupy przedszkolnej w klasach początkowych. Kłamią. To kolejna manipulacja aby ukryć wieloletnie draństwa przy wydawaniu miliardów na osmiornice i konsultacje w buszuRPA Kenii Malezji zastosowania wiedzy naukowej na deszczułce palmowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No czarna rozpacz normalnie!To ludziom w urzedach pracy proponuja zmiane zawodu,malo tego w ZUS ludziom niezdolnym do pracy mowia,zeby prace zmienili,stanowisko inne objeli itd.A nauczyciele sa tak do swych szkol przywiazani,ze trzeba im uczniow znalezc,zeby etaty utrzymac?Ludzie po szkolach srednich,zawodowkach czy gimnazjach maja byc elastyczni na rynku pracy,a nauczyciele-ludzie po studiach-ci ptzywiazani az do emerutury na tym samym etacie?
Lepiej bym tego nie ujęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycieli powinni zwalniać i nauczyć jak sie żyje za najniższą krajową. I będą szanować pracę, dziś i które są on dawane pod opiekę i ich rodziców. I najwyższa pora aby zamykać nie rentowe przedszkola i szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycieli powinni zwalniać i nauczyć jak sie żyje za najniższą krajową. I będą szanować pracę, dziś i które są on dawane pod opiekę i ich rodziców. I najwyższa pora aby zamykać nie rentowe przedszkola i szkoły.
 
Nauczycieli powinni zwalniać i nauczyć jak sie żyje za najniższą krajową. I będą szanować pracę, dziś i które są on dawane pod opiekę i ich rodziców. I najwyższa pora aby zamykać nie rentowe przedszkola i szkoły.
A teraz głąbie jeden to według Ciebie  nie jest najniższa płaca? myślisz że nauczyciel to nie szanuje swojej pracy? Za mało wiesz ile czasu nauczyciel poświęca dodatkowo swojego czasu prywatnego. Chciałbyś się zamienić Bo ja nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A teraz głąbie jeden to według Ciebie  nie jest najniższa płaca? myślisz że nauczyciel to nie szanuje swojej pracy? Za mało wiesz ile czasu nauczyciel poświęca dodatkowo swojego czasu prywatnego. Chciałbyś się zamienić Bo ja nie  
Jakiś ty biedaku przemęczony ,weź sobie np. łopatę i sobie pokop przez 8 godzin to sobie odpoczniesz ,albo zamień się pracą z jakimś rolnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to nauczyciel kończy studia, by machać łopata czy zamieniać sie z rolnikiem na jego prace, chodzi o to by nauczyciele mieli uczciwa zapłatę za wykonywana prace a nie zapomogę, dla przykładu, w Danii nauczyciel zarabia ok 25 tys koron miesięcznie - bez komentarza,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidujcie wszystko bo nie ma kasy. Zróbcie nowy Plac Litewski i Deptak bo na to pieniądze są. Zmniejszyć liczbę urzędasów ratuszowych a być może ocaleje z jedna szkoła albo przedszkole. Władza zawsze deprawowała ale dotychczas ukrywano to skrzętnie. Obecnie (czyt. od 89 r) arogancja "rządzących" osiąga apogeum. Czy Lublinowi grozi polski MAJDAN ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmniejszyc nau zycielom pensum do 10 godzin i w ten sposob niemal podwoi sie liczbe etatow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że gdyby planowaną reformę PiS o likwidacji gimnazjum zmodyfikować, to wyszłoby super. Gimnazja powinni zamienić na szkoły specjalne, a nauczycieli przekwalifikować, żeby tą falę głąbów uczęszczających do gimbazy jakoś przystosowac do życia. Jak słyszę opowieści z pierwszej ręki, jacy geniusze chodzą do szkoły, to aż się wierzyć nie chce. Świeży przypadek: na polecenie narysowania kwadratu uczennica rysuje stojący prostokąt... z klasy szepty, podpowiedzi (coś o krótszym boku ;-P )...Eureka! Przychodzi olśnienie! Uczennica poprawia rysunek i mamy teraz... leżący prostokąt. Tadaaam! Serio? Gimnazjum?? Kuźwa, przecież takich rzeczy nie trzeba się uczyć, takie rzeczy się po prostu wie. Czarna rozpacz - to dla mnie bez dwóch zdań kwalifikuje się na szkołę specjalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to nauczyciel kończy studia, by machać łopata czy zamieniać sie z rolnikiem na jego prace, chodzi o to by nauczyciele mieli uczciwa zapłatę za wykonywana prace a nie zapomogę, dla przykładu, w Danii nauczyciel zarabia ok 25 tys koron miesięcznie - bez komentarza,
A czy ty myślisz że każdy rolnik to głąb bez studiów ,a może wydaje ci się każdy nauczyciel po pedagogice lub podobnym kierunku w związku z ukończeniem studiów ma dożywotni zakaz pracy fizycznej ?. Zlikwidować archaizm karty nauczyciela ,pozbawić wszelkich przywilejów ,i zagonić do pracy przez minimum 40 godzin tygodniowo na etat a nie 18 jak teraz . Do pracy się weźcie .......,a nie tylko o kasa i kasa.Kwiatuszki ,czekoladki,bombonierki inne prezenciki ,to zwykłe łapownictwo i powinno być karalne z urzędu.Mam nadzieję że ktoś wam w końcu ukróci wasze rozpasanie i rozbestwienie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja   pracuje w szkole  i  tak  niskiego  poziomy  nie  było od    lat  dziękuje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja   pracuje w szkole  i  tak  niskiego  poziomy  nie  było od    lat  dziękuje .
Da się zauważyć że niskiego ''POZIOMY'' macie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponad 80 % pójdzie na wcześniejsze emerytury - ci co nabyli prawa do 31 grudnia 2008 r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inna sprawa jak będzie mniej kl 1 to będzie więcej 0 więc na jedno wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...