Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Makabryczne zabójstwo w Leszkowicach

Utworzony przez młody, 23 stycznia 2008 r. o 12:34 Powrót do artykułu
ZNAM TYCH LUDZI SĄ ODEMNIE ZE WSI TROCHE WALNIENCI ALE CÓŻ -BYWAJĄ I TACY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM SASIADKA WŁASCICIELA MIESZKANIA NIEWIEM JUZ CO SIE W TYCH LESZKOWICACH DZIEJE CZY TO ZNACZY ZE JOZ NIE MOZNA WYJSC SPOKOJNIE NA ULICE??????????????????????????TAKICH LUDZI NIEPOWINO SIE WYPUSZCZAC NA WOLNOSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM SASIADKA WŁASCICIELA MIESZKANIA NIEWIEM JUZ CO SIE W TYCH LESZKOWICACH DZIEJE CZY TO ZNACZY ZE JUZ NIE MOZNA WYJSC SPOKOJNIE NA ULICE??????????????????????????TAKICH LUDZI NIEPOWINO SIE WYPUSZCZAC NA WOLNOSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idioci są w tych Leszkowicach! niedlugo to beda sie cieli na kawalki ijedli! zdazyli ich wypuscic z pudła to znów odjebali.takich to ... ciąć po kawałku i to tępym nożem!niech i oni poczuja jak to boli! nieczułe świnie.hm chociaż swinie tak sie nie zachowują!ja też z Leszkowic jestem i to sie w głowie nie mieści co ludzie wyprawiają! kurde niech naprawde zupe ugotują sobie
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 13:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde ja to nie mam pojecia jak mozna cos takiego zrobic!ludzie to maja naprawde psyche zryta! po co tacy chodza po ulicach! tak dzis zyjesz dorabiasz sie a tu o jutro moze cie taki przyjsc i ... , pociac na kawalki i ooo po planach , i wezma cie w worek na smieci i do piachu . zycie czlowieka juz najwidoczniej nie jest wogule cenne . toz ja muche jak zabijam to placze! ja nie wiem jak cos tak masakrycznego mozna zrobic
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 13:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEZ JESTEM Z TEJ WIOSKI I CIESZE SIE ZE WYJECHALAM -ALKOHOL ALKOHOL TO WLASNIE WIEKSZOSC MEZCZYZN ROBI TAM -STOJA POD SKLEPEM I KABINUJA JAK BY SIE TU CZEGOS NAPIC -TRAGEDIA .A CI CO SA ZMUSZENI CHODZIC DO PRACY PRZEPIJAJA SWOJE POBORY .ALKOHOL TO JEDYNA ROZRYWKA A NO I JESZCZE JAK BY TU KOMUS DAC W ZEBY.NIE MA ZNACZENIA STARY CZY MLODY WSZYSTKICH LACZY JEDNO -PRYTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przemycanym spirytusie jaki serwuje,, meta u Cura,,czynna całodobowo, niejednemu spokojnemu odwaliło,a ci trzej byli stałymi bywalcami.Dzielnicowy nic nie robi aby przerwać handel trującym alkoholem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w Leszko jestem często... Znam tych ludzi, ale cusz... stalo sie... mam nadziej , ze teraz to ich nie wypuszczo bo znowy moze sie cos stac... tak samo jak Henia wypuscili... wlaz do sklepu ... i co kazdy myslal ze posiedzi... a tu wraca wczesniej nniz kazdy myslal.... A jego braciszek... tesz nie zly...pil i to nie malo asz w koncu ... o im sie w glowach.... i jest tragedia....
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 13:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milka Firlej... napisał:
Ja w Leszko jestem często... Znam tych ludzi, ale cusz... stalo sie... mam nadziej , ze teraz to ich nie wypuszczo bo znowy moze sie cos stac... tak samo jak Henia wypuscili... wlaz do sklepu ... i co kazdy myslal ze posiedzi... a tu wraca wczesniej nniz kazdy myslal.... A jego braciszek... tesz nie zly...pil i to nie malo asz w koncu ... o im sie w glowach.... i jest tragedia....
NAUCZ SIE PISAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...