Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Akurat wracałem z imprezy gdzie grałem i najechałem na ten wypadek:( Kolega z którym gram najechał pierwszy i wezwał karetkę Ale niestety dla Darka było już za późno:( Jak tam dojechałem to Darek już nie żył Znalem go z widzenia:( Często bywał w klubie gdzie gram:( Nie dawno straciłem w podobnej sytuacji najlepszego kolegę Składam wyrazy szczerego współczucia dla rodziny i wszystkich znajomych Darka. Wiem co czuja wszyscy którzy go znali:( Mam nadzieje ze reszta wyjdzie z tego:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jechał z Darkiem? I czy to prawda, że kolejna osoba zmarła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;( wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie.. ;(( prawdziwa tragedia jakich wiele ostatnio u nas. ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jejku nie róbcie plot! Darek zginął na miejscu, a dwaj pozostali żyją. Bartek jest w krytycznym stanie i nie wiadomo czy przeżyje, prawdopodobnie jest w śpiączce, a ten trzeci ma złamaną nogę, rękę i szczęke. nie ma po co snuć jakichś fanaberii o tym jak to było bo raczej tego się do końca nie dowiemy. zamiast wymyślać jakieś głupoty pomódlcie sie lepiej za duszę Darka i o przeżycie i wyzdrowienie pozostałych. nadal nie mogę uwierzyć w to, co sie stało ;(( to straszne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim trzeba myśleć jak to się stało i wyciągnąć konsekwencję, żeby nie było więcej takich bezsensownych wypadków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"well i'd wade ten thousand klicks for a just one more chance. just one more chance! to see your face again." ((((99
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie moge uwierzyc!!! darek robiał prawko razem ze mna i nie minął tydzien a on nie żyje;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad mogli oni jechac???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Krężnicy chyba zaczyna się droga śmierci za dużo ludzi już tam zginęło !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagodziorz napisał:
To już nie pierwsza "wekendowa" tragedia w tej okolicy....a może jedną z przyczyn jest całodobowa sprzedaż alkoholu na stacji paliw w Krężnicy Okr....W piątki i soboty jest ona oblegana przez "grupy" kierowców i ich pasażerów "nie zawsze tankujących pojazdy" !!!!
jaka całodobowa baranie?!!!! cpn na Krężnicy jest otwarty do północy, jak nie wiesz to nie mów głupot ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba z dyskoteki, Zillion, Brand?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambaryłka napisał:
chyba z dyskoteki, Zillion, Brand?
wracali z osiemnastki koleżanki a nie z żadnej dyskoteki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzil ktos z nich do szkoly w blz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak to jaki profil? (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek do 2it
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<> napisał:
jaka całodobowa baranie?!!!! cpn na Krężnicy jest otwarty do północy, jak nie wiesz to nie mów głupot ..
Wystarczy....do 24.00, a potem....zapukać w okienko i to samo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema tu bryko kumpel tych ludzi którzy mieli wypadek na malInowszczyznie . lambada zginął na miejscu bartek kierowca leży w szpitalu ma 1%Szans na przeżycie trzeci pasażer ma złamana szczękę [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takie tragedie będą się zdarzać co raz częściej ;((( Co raz więcej gówniarzy jeździ motorkami, skuterami, samochodami w ruchu drogowym Z 10 lat temu tak nie było, że co 3 gówniarz 17-20 lat ma samochód (dla siebie lub do dyspozycji) Już nie mówię o tych 14 latkach na skuterkach. Tu akurat przyczyną było niedostosowanie szybkości do warunków oraz zmęczenie kierowcy. Ale problem w\w jest poważny. Z wielkim żalem i łzami w oczach będę żegnał kolegę Darka [*][*] Żegnaj kolego !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozostała teraz modlitwa za Darka [*] tak jak i za Bartka, który walczy o życie, i Pawła, tylko to nam pozostało ;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych okolicach za dużo ludzi ginie .. za dużo !! co się dzieje ?!... Darek S. [*] spoczywaj w pokoju ... ;(( módlmy się za Chłopaków, którzy walczą o życie w szpitalu ... Boże, miej ich w opiece ... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...