Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Boże Święty... ;(( ma ktoś może jakieś nowe informacje o stanie Bartka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże... najpierw Artur teraz Darek....co jest? Niech spoczywają w spokoju[*] Słyszałam ez ten Bartek zmarł w szpitalu? To prawda? [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie prawda, Bartek nie zmarł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genii napisał:
Boże... najpierw Artur teraz Darek....co jest? Niech spoczywają w spokoju[*] Słyszałam ez ten Bartek zmarł w szpitalu? To prawda? [*][*][*] [/quote] Jak to co jest? To jest: [quote name='xyz' timestamp='1304273963' post='471342'] nie moge uwierzyc!!! darek robiał prawko razem ze mna i nie minął tydzien a on nie żyje;(((
Tygodniowe prawo jazdy i szybkość Kubicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znałeś/aś go to nie wygaduj głupot! miał już prawko od kilku lat, a co do prędkości to raczej tego sie nie dowiemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kierował Darek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie weście różaniec i sie módlcie za nich bo to im pomoże a nie piszecie takie bzdury bez sensu rodzina to czyta i to pogarsza sytuacje nie oceniajcie bo nie wam jest to dane tylko BOGU sami się zastanówcie nad sobą Bartek nie mial kilka tygodni prawka tylko wiele dłużej i dobrze jeździł nie raz z nim jeździłem i był rozsadny a co się stał to my nie wiemy i nie bedziemy wiedzieć do niczego nam to nie jest potrzebne modlitwa im tylko pomoże a nie głupie uwagi.o to was prosze w imieniu rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój kolega który był na tej 18 mówił, że kierowca ostro walił w gaźnik... darek zmarł na miejscu, a kierowca podobno wczoraj. szkoda chłopaków. to prawda - to przez ich głupotę, ale mimo wszystko trochę człowiekowi się smutno robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewiemkto napisał:
mój kolega który był na tej 18 mówił, że kierowca ostro walił w gaźnik... darek zmarł na miejscu, a kierowca podobno wczoraj. szkoda chłopaków. to prawda - to przez ich głupotę, ale mimo wszystko trochę człowiekowi się smutno robi...
czy to teraz istotne czy pił czy nie? Przecież to już nic nie zmieni. I Bartek (kierowca) nie zmarł, cały czas walczy o życie w szpitalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA WOLNO TO NAPEWNO NIE JECHALI BO Z SAMOCHODU ZOSTAŁA PUSZKA... NIE ROZUMIE PO CO STARYM SAMOCHODEM ROZWIJAĆ TAKIE PRĘDKOŚCI NA TAKIEJ DZIURAWEJ DRODZE... SPRAWIA TO PRZYJEMNOŚĆ JAK SAMOCHÓD PRZELATUJE NAD TYMI DOŁAMI CZY CO... NIE REOZUMIE... A ŻE PILI... CHCIELI TO PILI NIE WAM OCENIAĆ MYŚLE ŻE I WY CZASEM WSIĄDZIECIE PO JAKIMŚ ALKO DO SAMOCHODU... ALE... ALE TO NIE OZNACZA ŻE ZApier***ACIE JAK KUBICA PRZEZ TE DOŁY.. ZABIŁĄ ICH... WŁASNA GŁUPOTA.. CHĘĆ POKAZANIA ŻE JEST SIĘ KOZAKIEM... ZABIŁO ICH TO ŻE CHCIELI POKAZAC JACY SA TWARDZI I SZYBCY PO ALKOHOLU... NIE OGARNIAM LUDZKIEJ GŁUPOTY... LUDZIE W GŁOWACH WAM SIĘ POpier***IŁO... ALE NIE BÓJCIE SIĘ... NIEDŁUGO PRZYJDZIE KARA Z GÓRY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawodowy kierowca jestem jezdze codziennie ta droga i wiem ze przy 80 potrafi zucac to dzieci niekomentujmy bo jestescie jeszcze młode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem matką dwóch małych chłopców i jak widzę co się dzieje na drogach i nie tylko to....czuje wielki strach.Jak to kiedys będzie??Jak ustrzec dziecko przed takim zdarzeniem?Nie jest istotne kto zawinił.Żadne oceny,sądy nie wrócą życia temu dziecku co zginęło,bo ten 18-letni chłopak był przecież czyimś dzieckiem,ten Bartek którego tak ochoczo oceniacie też walczy o życie.Młodzi ludzie,więcej rozsądku rozwagi,pomyślcie o bliskich i o ich cierpieniu.Nie oceniajcie byście sami nie byli sądzeni.Wyrazy współczucia dla rodziców zmarłego Darka i walczącego Bartka.Niech Bóg się nad nim zlituje i da mu szansę na drugie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego nie rozumiem. Jak kierowca z "paroletnim stażem", "rzekomo trzeźwy", znający dobrze tą drogę, jeżdżący rozsądnie może wylecieć z drogi. Przecież wiedział że na takiej fatalnej nawierzchni nie da się szybciej jeździć niż 70-60km/h. Według mnie to świadomie ryzykował swoim i czyimś życiem. Chyba że nie pozwalała mu trzeźwo myśleć "pomroczność jasna"; czytaj: alkohol albo inne używki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toja napisał:
czy to teraz istotne czy pił czy nie? Przecież to już nic nie zmieni. I Bartek (kierowca) nie zmarł, cały czas walczy o życie w szpitalu...
tak jest to istotne, jeśli pił nie powinien prowadzić samochodu i tyle!!!!Przez bezmyślność młodych gniewnych często giną trzeżwi i niewinni!Rodzinom wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
tak jest to istotne, jeśli pił nie powinien prowadzić samochodu i tyle!!!!Przez bezmyślność młodych gniewnych często giną trzeżwi i niewinni!Rodzinom wyrazy współczucia.
dajcie juz spokoj termu chlopakowi mial niesprawny samochod a moze wybieglo mu jakies zwierze i to moglo byc przyczyna tej tragedii. Wg mnie to tu powinno byc zablokowane to dodawanie komentarzy bo Wy nic tylko siejecie zadyme. Mam nadzieje ze Bartek wyjdzie z tego i przestańcie juz wieszac na nim psy. Podobnie jak kiedys na innym chlopaku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę rozwagi i umiaru dla młodych bo macie jeszcze dużo przed sobą do zrobienia. Nie warto czasem udawać mocnego i ryzykować czyjegoś życia....A chłopaki nie mieli tam na liczniku 60km/h tylko dużo więcej. Tylko jedno mi przychodzi do głowy brawura i głupota nie warto płacić takiej ceny za chwilę szaleństwa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Trochę rozwagi i umiaru dla młodych bo macie jeszcze dużo przed sobą do zrobienia. Nie warto czasem udawać mocnego i ryzykować czyjegoś życia....A chłopaki nie mieli tam na liczniku 60km/h tylko dużo więcej. Tylko jedno mi przychodzi do głowy brawura i głupota nie warto płacić takiej ceny za chwilę szaleństwa..
nie wam to oceniac teraz ciekawe jak by ktorys z was siedzial za kierownica i doprowadzil do takiego wypadku tez by taki mocny w gębie byl !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd wy wiecie ile było na liczniku i czy był sprawny samochód a może ktoś wyjechał z bocznej polnej drogi nikt sie nie zastanawiał nad tym cowy piszecie nie macie pojecia co było przyczyną tej tragedii Bartek walczy o życie w szpitalu weście może rózaniec i pomódlcie sie o zdrowie i sami też jak jedziecie zwróccie uwage warto by było sie nad sobą zastanowić bo nikt by nie chciał być oceniany za własną głupote każdy by mógł być na chłopakow miejcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zastanówcie sie zanim coś powiecie/napiszecie! skąd do cholery możecie wiedzieć z jaką prędkością jechał itd.? tacy wszechwiedzący jesteście?? nie wiecie jak było, nie znacie tych chłopaków to sie nie wypowiadajcie w ten sposób! oceniacie ich, a w szczególności Bartka nie wiedząc o nich nic. jestem koleżanką Bartka, Darka też znałam i naprawdę czytając niektóre wypowiedzi aż serce ściska.. a pomyślcie co musi czuć rodzina.. takie 'rozgrzebywanie brudów' nic tu nie da ani nie cofnie czasu! Darek nie żyje, Bartek walczy o życie, a wy przynajmniej w takiej sytuacji moglibyście zachować swoje 'umoralizujące' komentarze dla siebie! mówicie, że byli gówniarzami, a swoją postawą pokazujecie, że sami nie jesteście lepsi. poprostu brak mi słów do tego wszystkiego! stała się tragedia i wszystkim bliskim tych chłopaków jest bardzo ciężko, więc moglibyście już nie dolewać oliwy do ognia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sako napisał:
kierowca był trzeźwy deb***U!!!
Obok piszą, że pijany kierowca z lipcowego śmiertelnego wypadku pod Chodlem jest już na wolności.Czy kierowca z tego wypadku był trzeźwy to się wyjaśni,a na pewno wiedzą o tym uczestnicy tej 18-ki, ale na razie są przestraszeni i milczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...