Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mama jest na misji w Afganistanie

Utworzony przez jjj, 30 maja 2010 r. o 08:22 Powrót do artykułu
Być może ta Pani dostanie kwiaty od Afgańców, wyzwolicielka się znalazła. Po pierwsze jest tam potrzebna jak dziura w moście, po drugie jest tam dla ciężkiej kasy, więc niech udaje bohatera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim "mamom" powinno się zabierać prawa rodzicielskie. Babsko zostawiło dziecko i popier***ilo bić się o ropę dla USA.No kuźwa szlag mnie trafia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wojna , nie żadna misja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też sie zastanawiam, co za matka. Zostawiła dzieci a sama wybrała się na wojnę. Kasa jej rozum odebrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popierwam wszystkie wyzej napisane opinie jak matka moze zostawić dziecko i jechac na wojne? szok...ale przynajmniej chłopaki maja pocieche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popierwam wszystkie wyzej napisane opinie jak matka moze zostawić dziecko i jechac na wojne? szok...ale przynajmniej chłopaki maja pocieche
Tyle że jeżeli zlikwidują przymus pieniężny to powróci przymus patriotyczny za ojczyznę ,Krótko pisząc to politycy powinni tam pojechać bo oni coś z tego mają my jako społeczeństwo NIC oprócz potężnych wydatków z tą wojenką związanych a ludzie są głodni , zalani wodą , i dalej szkoda wymieniać !? proszę bardzo my możemy dać ludzi ale koszty i sprzęt itd. winien leżeć w gestii armii Amerykańskiej ! .Inna sprawa jest kiedy matka musi zostawić dom dzieci i jechać na misję czy wojenkę ale jak nie pojedzie to straci pracę i koło się zamyka więc nie potępiajcie tych kobiet ja im współczuję !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ma taka pracę i jakby nie wyjechała na misje to by ja Wywalili z pracy. Spójrzmy na to z innej perspektywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...