Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mandaty proporcjonalne do zarobków

Utworzony przez lampa, 19 stycznia 2014 r. o 20:48 Powrót do artykułu
To teraz zniknie bezrobocie, bo bezrobotni zatrudnią się jako kierowcy-bez możliwości opłacania mandatów, bo przecież nie mają zarobków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym gościom z rządu trzeba pilnie duże ilości STOPERANU kupić, bo ich chyba Posralo. Jeżdżę ostrożnie od dawna. Zapłaciłem 1 mandat za przekroczenie. W tej chwili żyje z żona i dwójka dzieci za 600 zł miesięcznie. Jakby mi sie przytrafił mandat to chyba jedynie powiesić by sie wypadało. Sami SKU... rozbijają sie furami nie zważając na przepisy bo ich nikt nie ruszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym gościom z rządu trzeba pilnie duże ilości STOPERANU kupić, bo ich chyba Posralo. Jeżdżę ostrożnie od dawna. Zapłaciłem 1 mandat za przekroczenie. W tej chwili żyje z żona i dwójka dzieci za 600 zł miesięcznie. Jakby mi sie przytrafił mandat to chyba jedynie powiesić by sie wypadało. Sami SKU... rozbijają sie furami nie zważając na przepisy bo ich nikt nie ruszy.
  Rzeczywiście świrus jesteś. Za 600 miesięcznie nie wyżyjecie, musicie żebrać albo kraść, a jak jeszcze chcesz utrzymać samochód w tych piniądzach to na pewno cała rodzina chodzi na szaber.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy niech dostaje proporcjonalny mandat do zarobków np 20 % za przekroczenie o 30 km/h. Dla kogoś kto zarabia 1500 zł to jest 300 zł, dla kogoś kto zarabia 10 000 to jest 2000 zł. Za przekroczenie o więcej niż 50 km/h utrata prawka na pół roku + szkolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek znów Cię wystawili na skrzyżowanie,ciebie starego gline:-( w taką śnieżyce:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bezrobotni zwolnieni będą z płacenia mandatów?! :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu wnioskuję, że to ma być zależne nie od średnich zarobków zatrzymanego tylko średniej krajowej, a to jak dla mnie zmiana bezsensowna. Bogaci nadal będą mieli przepisy w doopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej całej zabawie bardziej chodzi o pieniądze niż dotkliwość kary   "Kolejny pomysł to zniesienie punktów karnych w przypadku wykroczeń zarejestrowanych na zdjęciach z fotoradarów. Właściciel pojazdu nie będzie już wskazywał kierowcy, który dopuścił się zarejestrowanego wykroczenia. Nie oznacza to jednak uniknięcia opłaty. Po prostu od razu będzie płacił właściciel pojazdu. Nie będzie to już mandat, a kara administracyjna. "     Liczy się kasa, misiu. Bogaci wykupią sobie bezkarność  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo jeszcze niech zmodernizuje i zreformuje współczesnych milicjantów ... aby nie byli złośliwi tylko służyli bezpieczeństwu ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie Jurka szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bezrobotni zwolnieni będą z płacenia mandatów?! :D
 zwolnieni od placenia mandatow sa gentelmeni za kierownica. chamstwo bedzie placilo, niezaleznie od tego, czy pracuje, czy nie. kto nie pracuje i nie zarabia, a stac go na auto i paliwo....tego przeswietli urzad podatkowy.   radze wstapic do klubu "gentelmen za kierownica" jest po prostu bezpieczniej i taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc teraz wystarczy prowadzić rozdzielność majątkową lub się po prostu rozwieść - IDEALNE PAŃSTWO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 zwolnieni od placenia mandatow sa gentelmeni za kierownica. chamstwo bedzie placilo, niezaleznie od tego, czy pracuje, czy nie. kto nie pracuje i nie zarabia, a stac go na auto i paliwo....tego przeswietli urzad podatkowy.   radze wstapic do klubu "gentelmen za kierownica" jest po prostu bezpieczniej i taniej.   A te dżentelmeny w kapeluszach pewnie jeżdżą, znamy, znamy.Trasa przejazdu dom-kościół. termin przejazdu- niedziela.Miesięczny przebieg 12 km. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym gościom z rządu trzeba pilnie duże ilości STOPERANU kupić, bo ich chyba Posralo. Jeżdżę ostrożnie od dawna. Zapłaciłem 1 mandat za przekroczenie. W tej chwili żyje z żona i dwójka dzieci za 600 zł miesięcznie. Jakby mi sie przytrafił mandat to chyba jedynie powiesić by sie wypadało. Sami SKU... rozbijają sie furami nie zważając na przepisy bo ich nikt nie ruszy.
Dlatego tusk razem z tym czerwonym,komunistycznym łajnem musi odejść,tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ mamy specjalistów!!!Co za tuman daje takie propozycje?Wykroczenie drogowe, to wykroczenie i czym ono się różni, od zarabiajacego 1000zł i tego co zarabia 2000zł?Dlaczego kupując w sklepie sól, płacimy 2zł  wszyscy za kilogram, a nie bogatsi wiecej a biedniejsi mniej?.A może w przypadku braku możliwości ściagnięcia kary finansowej, zastąpić karą prac społecznych?NIE BO TUTAJ CODZI TYLKO I WYŁĄCZNIE O ŻYWĄ GOTÓWKĘ!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandaty mi na szczęście nie grożą. Mam swojego obrońcę - Yanosika i wiem gdzie muszę bezwzględnie zdjąć nogę z gazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście świrus jesteś. Za 600 miesięcznie nie wyżyjecie, musicie żebrać albo kraść, a jak jeszcze chcesz utrzymać samochód w tych piniądzach to na pewno cała rodzina chodzi na szaber.
Do gościa. Widzę ze gościu tobie też odrobinę tego stoperanu trzeba. Niestety żyjemy w takim kraju gdzie ponad połowa rodzin żyje w ubóstwie. Ty pewnie jesteś z tych co tatuś pcha im kasę w kieszeń i walą wszystkich i wszystko dookoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu wnioskuję, że to ma być zależne nie od średnich zarobków zatrzymanego tylko średniej krajowej, a to jak dla mnie zmiana bezsensowna. Bogaci nadal będą mieli przepisy w doopie.
Przepisy w tym kraju dążą do tego żeby tylko szlachta woziła swoje dupska samochodami. My biedni będziemy w najlepszym przypadku na rowerkach zapier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa. Widzę ze gościu tobie też odrobinę tego stoperanu trzeba. Niestety żyjemy w takim kraju gdzie ponad połowa rodzin żyje w ubóstwie. Ty pewnie jesteś z tych co tatuś pcha im kasę w kieszeń i walą wszystkich i wszystko dookoła.
Dlatego tusk musi odejść ! tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...