Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marcin Różycki: Miłość na śmierć i życie

Utworzony przez melo, 26 listopada 2011 r. o 20:41 Powrót do artykułu
Dużo zdrowia życzę Panu, Panie MARCINIE. I czekamy na kolejne piękne wykonania muzyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo zdrowia życzę Panu, Panie MARCINIE. I czekamy na kolejne piękne wykonania muzyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez Ciebie świat nie byłby Taki sam.Jesteś niesamowity...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie rozumie Pan co znaczą słowa miłość i szacunek.... Pozdrawiam jednak mając na uwadze Pana zdrowie - Jedna z Wielu Pana Bliskich Osobistych Przyjaciółek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laska napisał:
Chyba nie rozumie Pan co znaczą słowa miłość i szacunek.... Pozdrawiam jednak mając na uwadze Pana zdrowie - Jedna z Wielu Pana Bliskich Osobistych Przyjaciółek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam Panią , że doskonale sobie zdaje z tego sprawę.Fakt ,iż nie żywił tych uczuć do Pani ,nie oznacza,że odczuwać ich nie potrafi.Mając na uwadze stan Pani wątroby,po wylaniu żółci na publicznym forum,pozdrawiam jednak gorąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiola, takie panie z żółcią na wierzchu zawsze się znajdą. Ja oprócz twórczości Marcina podziwiam Ciebie. Miłość, która przetrwała, i nadal przetrwa wiele, miłość dojrzała i nie do zdarcia. Kobieto, chylę czoła przed Tobą, przed wsparciem i opoką Marcina, przed jego najszczerszym przyjacielem. Nie dajcie się deptać ludziom, bo zawsze się znajdą tacy. Pozdrawiam i życzę wszelkiego powodzenia aga23034@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy Bóg wierzy w Różyckiego? cóż życie takie jest że chwile fajne się w nim mieszają z bólem i cierpieniem to co spotyka człowieka jest dane - wyżej pępka się nie podskoczy ale póki żyjemy możemy i my dawać i co damy zależy już tylko od nas miłość to coś czego się nie żałuje mówią zresztą że jest silniejsza niż śmierć nawet... szczęście - ano właśnie Boga powiadają nikt nie widział to i nikt nie wie tak na pewno w co on wierzy ale myślę sobie że jeśli jest to raczej nie ma do Różyckiego żalu za konstrukcję jego życia nie takie rzeczy zapewne widział kto wie może sobie nawet słucha Erotyku zza kiosku: [media]http://www.youtube.com/watch?v=zHJfdsXauFU[/media] zdrowia panie grajku i tego szczęścia jak najwięcej pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonana, że dasz radę Marcinie pokonać raka, bo jest to możliwe, a pomoże Ci w tym Twoja silna osobowość. Iza z Lublina (skojarz z Egiptem w 2003 roku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wioli, życzę dużo siły i pozytywnej energii , bo przeżyła piękną miłość , a Marcin był szczęsliwy do końca swoich dni. Wyrazy współczucia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie ma tego fragmentu - że nie wierzy w Pana Boga - jakie to smutne - że usunęli ten fragment - tzn.Dziennik Wschodni usunął - bo przecież to czytałam to tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
już nie ma tego fragmentu - że nie wierzy w Pana Boga - jakie to smutne - że usunęli ten fragment - tzn.Dziennik Wschodni usunął - bo przecież to czytałam to tutaj.
Ot mój Boże jakie to nieszczęście.Zmieniaj świat zaczynając od siebie.Zawsze można zmienić coś w sobie na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j napisał:
Ot mój Boże jakie to nieszczęście.Zmieniaj świat zaczynając od siebie.Zawsze można zmienić coś w sobie na lepsze.
WŁAŚNIE TRZEBA ZACZĄĆ OD SIEBIE - WIARA W BOGA TO NIE JEST SPRAWA BŁACHA -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Maria niech może wnikliwiej przeczyta bo ja czytam i jest tam napisane to czego ona nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKOLA napisał:
WŁAŚNIE TRZEBA ZACZĄĆ OD SIEBIE - WIARA W BOGA TO NIE JEST SPRAWA BŁACHA -
TAK wiara w Boga to sprawa osobista,a wręcz iintymna każdego z nas. o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...