Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejne piękne galerie w kraju pełnycm brudu, dziurawych chodników, dziurawych dróg, obszczanych ścian... pokręcone to wszystko. Nie podoba mi się to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się ,po co budują te markety, przecież jest kryzys i ludzi nie stać na częste zakupy. Lepiej niech pomyślą, jak zmniejszyć bezrobocie. Bardzo dużo ludzi młodych nie ma pracy .Dzisiaj znaleźć pracę to graniczy z cudem ( mam na myśli stałą pracę na czas nie określony ).Powstają jak grzyby po deszczu agencje zatrudnienia, które zatrudniają swoich znajomych i jest to praca tymczasowa. Ludzie jakich to czasów doczekaliśmy i nie dziwmy się, że kraj nasz się wyludnia i nie będzie miał kto pracować na emerytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@bezrobotna. Przedsiębiorstwa budujące galerie handlowe nie są od walki z bezrobociem a od zarabiania pieniędzy dla swoich akcjonariuszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nowy dworzec? PKS upada dzieki starej flocie rodem z PRLu i wolnemu rynkowi (mam na myśli prywatnych przewoźników). Również nie wiem po co nowa galeria, zobaczcie jak mało ludzi jest w DT Tomasz. Ta inwestycja to jest marnowanie pieniędzy. Jeśli jestem w błędzie to mnie wyprowadźcie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie Millenium Hall albo Galerię Rzeszów-te lubelskie galerie razem z Plazą to jak lokalne sklepiki dla kuglarzy wyglądają.W Lublinie prawie wszystko to lipa,brzydota,bród i niedoróbki. Felicity nie będzie lepsze może IKEA uratuje trochę reputację ale proszę na takie wielkie miasto jak lublin. Lublin to sypialnia dla ukraińców,białorusinów i innych uciekinierów z jeszcze gorszej bidy. Duży plus to budowa ekspresówki ale reszta żenada Targ żenada,dworzec PKS szkoda słów,ulice dziurawe,stare plakaty,zardzewiałe znaki. Dzielnice typu Tatary ,Bronowice,Kalina ,Czechów to patologia i bieda ......tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik - Centrum Zakupów - Tesco, MediaExpert, Jysk, galeria sklepów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z budową Zamkowych Tarasów  ??? Mam wrażenie ,ze od ponad miesiąca na budowie nic się nie dzieje a to najlepszy sezon na roboty budowlane ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się ,po co budują te markety, przecież jest kryzys i ludzi nie stać na częste zakupy. Lepiej niech pomyślą, jak zmniejszyć bezrobocie. Bardzo dużo ludzi młodych nie ma pracy .Dzisiaj znaleźć pracę to graniczy z cudem ( mam na myśli stałą pracę na czas nie określony ).Powstają jak grzyby po deszczu agencje zatrudnienia, które zatrudniają swoich znajomych i jest to praca tymczasowa. Ludzie jakich to czasów doczekaliśmy i nie dziwmy się, że kraj nasz się wyludnia i nie będzie miał kto pracować na emerytów.
Nie płacą podatków,tak jak każdy inny POLAK w tym kraju,no to i się rozbudowują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tak jeszcze w tych dużych kompleksach handlowych były kaplice.Ludzie mieliby wtedy kompleksową obsługę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tak jeszcze w tych dużych kompleksach handlowych były kaplice.Ludzie mieliby wtedy kompleksową obsługę.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Zastanawiam się ,po co budują te markety, przecież jest kryzys i ludzi nie stać na częste zakupy.  
Czechy,Słowacja tam jedna kasa pracuje a klienci,jakby ich nie było.To wszystko tam funkcjonuje i jeszcze zarabia.U nas zawsze kolejki i duże tłumy.Czy to nazywasz tym kryzysem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie Millenium Hall albo Galerię Rzeszów-te lubelskie galerie razem z Plazą to jak lokalne sklepiki dla kuglarzy wyglądają.W Lublinie prawie wszystko to lipa,brzydota,bród i niedoróbki. Felicity nie będzie lepsze może IKEA uratuje trochę reputację ale proszę na takie wielkie miasto jak lublin. Lublin to sypialnia dla ukraińców,białorusinów i innych uciekinierów z jeszcze gorszej bidy. Duży plus to budowa ekspresówki ale reszta żenada Targ żenada,dworzec PKS szkoda słów,ulice dziurawe,stare plakaty,zardzewiałe znaki. Dzielnice typu Tatary ,Bronowice,Kalina ,Czechów to patologia i bieda ......tyle w temacie.
Zesówek znów się odezwał.Swoich gazet nawet tam nie mają skoro czytają lubelskie.Szkoda tylko że jakoś się na tych zesowskich galeriach nie poznali,a Olimp jest na trzecim miejscu w skali najlepszych w kraju.Spadaj stąd i nie ubliżaj bo w tym twoim zesówku psy i ludzie d...ami szczekają czego właśnie dałeś przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zesówek znów się odezwał.Swoich gazet nawet tam nie mają skoro czytają lubelskie.Szkoda tylko że jakoś się na tych zesowskich galeriach nie poznali,a Olimp jest na trzecim miejscu w skali najlepszych w kraju.Spadaj stąd i nie ubliżaj bo w tym twoim zesówku psy i ludzie d...ami szczekają czego właśnie dałeś przykład.
jestem z Lublina ty dzbanie i dlatego jeszcze bardziej mi wstyd za to miasto!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenująca to jest twoja znajomość ortografii głąbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tak jeszcze w tych dużych kompleksach handlowych były kaplice.Ludzie mieliby wtedy kompleksową obsługę.
  Mało Ci kościołów w Lublinie? Może jeszcze automaty na datki dla tych oszustów i obżartuchów (oczywiście tylko na banknoty). Śmiało kolego, wynajmij lokal, załóż tam kaplice i utrzymuj ją za swoje. Od moich pieniędzy precz darmozjady... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak opodatkować te sklepy jak na Węgrzech, to by już tak słodko nie mieli, a i VINNSSENT nie miałby DZIURY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żłeszów spina zwieracze, bo u nich nie będzie IKEA. Biedni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie Millenium Hall albo Galerię Rzeszów-te lubelskie galerie razem z Plazą to jak lokalne sklepiki dla kuglarzy wyglądają.W Lublinie prawie wszystko to lipa,brzydota,bród i niedoróbki. Felicity nie będzie lepsze może IKEA uratuje trochę reputację ale proszę na takie wielkie miasto jak lublin. Lublin to sypialnia dla ukraińców,białorusinów i innych uciekinierów z jeszcze gorszej bidy. Duży plus to budowa ekspresówki ale reszta żenada Targ żenada,dworzec PKS szkoda słów,ulice dziurawe,stare plakaty,zardzewiałe znaki. Dzielnice typu Tatary ,Bronowice,Kalina ,Czechów to patologia i bieda ......tyle w temacie.
 
zobaczcie Millenium Hall albo Galerię Rzeszów-te lubelskie galerie razem z Plazą to jak lokalne sklepiki dla kuglarzy wyglądają.W Lublinie prawie wszystko to lipa,brzydota,bród i niedoróbki. Felicity nie będzie lepsze może IKEA uratuje trochę reputację ale proszę na takie wielkie miasto jak lublin. Lublin to sypialnia dla ukraińców,białorusinów i innych uciekinierów z jeszcze gorszej bidy. Duży plus to budowa ekspresówki ale reszta żenada Targ żenada,dworzec PKS szkoda słów,ulice dziurawe,stare plakaty,zardzewiałe znaki. Dzielnice typu Tatary ,Bronowice,Kalina ,Czechów to patologia i bieda ......tyle w temacie.
zgadzam się że Lublin to "sypialnia dla uciekinierów z jeszcze gorszej bidy". U mnie pod blokiem na "patologicznym" Czechowie parkuje kilka samochodów na blachach z Rzeszowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to na zakupy, a dla leniwych polecam: http://domksiazki.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się ,po co budują te markety, przecież jest kryzys i ludzi nie stać na częste zakupy. Lepiej niech pomyślą, jak zmniejszyć bezrobocie. Bardzo dużo ludzi młodych nie ma pracy .Dzisiaj znaleźć pracę to graniczy z cudem ( mam na myśli stałą pracę na czas nie określony ).Powstają jak grzyby po deszczu agencje zatrudnienia, które zatrudniają swoich znajomych i jest to praca tymczasowa. Ludzie jakich to czasów doczekaliśmy i nie dziwmy się, że kraj nasz się wyludnia i nie będzie miał kto pracować na emerytów.
 
Zastanawiam się ,po co budują te markety, przecież jest kryzys i ludzi nie stać na częste zakupy. Lepiej niech pomyślą, jak zmniejszyć bezrobocie. Bardzo dużo ludzi młodych nie ma pracy .Dzisiaj znaleźć pracę to graniczy z cudem ( mam na myśli stałą pracę na czas nie określony ).Powstają jak grzyby po deszczu agencje zatrudnienia, które zatrudniają swoich znajomych i jest to praca tymczasowa. Ludzie jakich to czasów doczekaliśmy i nie dziwmy się, że kraj nasz się wyludnia i nie będzie miał kto pracować na emerytów.
Jak to "kto będzie pracować na emerytów"? -to gdzie się podziały wobec tego pieniądze, które płacili na swoje składki emerytalne obecni emeryci przez wiele lat swojej pracy?! Oni płacili i jeszcze ktoś ma pracować na ich emerytury? -to jakieś "błędne koło" jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...