Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Markuszów: Napad z bronią na SKOK

Utworzony przez kolka, 11 grudnia 2010 r. o 15:03 Powrót do artykułu
"Z nieznaną ilością pieniedzy" .....To co to za bankowcy skoro nie wiedzą ile mają pieniędzy i ile im skradziono ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKOK to nie bank.To po pierwsze.Co za tym idzie pracownik SKOKU nie jest bankowcem.Nie zmienia to faktu,że powinien potrafić liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosche, co to się wyprawia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoni telefon, odbiera kobieta... -Halo. Tu Bank Dominet... -Do czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obok siebie w autobusie stoją dwie osoby: Ona i On. Ona spojrzała, na niego, on na nią - Informatyk (pomyślała studentka) - Studentka (pomyślał bezdomny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mózg jest zadziwiającym organem. Zaczyna już funkcjonować parę sekund po tym jak obudzisz się rano i działa nieprzerwanie aż do chwili gdy znajdziesz się w pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W banku: - Przepraszam, chciałbym podjąć pieniądze. - Czy ma pan tutaj konto? - Nie, mam nabity rewolwer! śmieszne ???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiek chodzi na imprezę co tydzień, Mariola co 16 dni. Znając okres cyklu miesiączkowego Marioli oblicz prawdopodobieństwo, że na wspólnej imprezie wpadną. Oblicz prawdopodobieństwo, ze będą to bliźniaki. Pytanie dodatkowe: ile będą wynosić alimenty po 6 latach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robotnik wykonuje swoją pracę w 4 dni i 5 godzin. Pijany robotnik tę samą pracę wykonuje w 7 dni i 8 godzin. Na budowie pracuje 7 robotników i 1 majster nadzorujący. Majster przychodzi trzeźwy na budowę co 3 dzień, a do sklepu monopolowego jest 13 minut biegiem. Oblicz zysk sklepu monopolowego, gdy budowany jest dom dwukondygnacyjny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znany dziennikarz utrzymywał, że lepiej być oczytanym niż opisanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jak by nasi szanowni panowie POLICJANCI z Kurowa częściej patrolowali Markuszów zamiast grzać swoje tyłki w cieple to nie było by napadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwaj skazani spotykają się w więziennej celi. Jeden pyta: - Ile dostałeś? - 15 lat. A ty? - 10 lat. - To zajmij pryczę przy drzwiach, bo szybciej wychodzisz! Adwokat pyta więźnia: - Jak się pan czuje w więzieniu? - Nooo... Pobyt w więzieniu ma swoje plusy. Nie muszę na przykład wstawać w nocy i sprawdzać, czy nie zapomniałem zamknąć drzwi wejściowych. Więzień mówi do strażnika: - Niech pan będzie dla mnie uprzejmy! Gdyby tu nie było takich jak ja, byłby pan bezrobotnym! Sędzia do skazanego: - Za co pana aresztowali? - Za konkurencję. - Przecież za to się nie karze - Tak, ale ja robiłem takie same banknoty jak mennica państwowa. - Tatusiu, kup mi rewolwer! No kup mi... Musisz mi kupić! - Cicho! - reaguje zdecydowanie ojciec. - Nie kupię ci! - Ale ja uważam, że powinieneś mi kupić! - A ja uważam, że nie i basta! W końcu, kto tu jest głową rodziny?! - Na razie ty. Ale gdybyś mi kupił rewolwer... Psycholog do klienta: - Muszę pana zmartwić. Pan nie ma kompleksów, pan naprawdę jest głupi. - Dlaczego dyrektor chce mnie zwolnić ? Pyta personalnego sekretarka. - Skąd ty to wiesz? Mnie nic na ten temat nie mówił. - odpowiada personalny. - To dlaczego kazał wynieść z gabinetu tapczan? - Na początek proponuje pani 10 milionów plus premia - mówi prezes do nowo przyjmowanej sekretarki, po czym dodaje, lustrując ja wzrokiem: - Choć, hmmm, z przyjemnością dałbym pani dwanaście... Na to sekretarka: - Z przyjemnością, panie prezesie, to ja biorę dwadzieścia! Spotyka się 2 złodziei: - Wiesz co... Ukradłem samochód... ALE PRAWO JAZDY to sobie KUPIĘ!!! Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przechodzi Krzyś przez las i widzi Puchatka, który piecze Prosiaczka na ognisku... - Kubusiu?? Co ty robisz?? - Wiesz co Krzysiu, ... już rzygam tym miodkiem... Dlaczego ludzie z innych miast nie lubią Warszawianek? - Bo z jednej strony jest Wola i Ochota, a z drugiej Włochy i Bródno. Czemu Bogdan Mówi Bankowy? Bo nie potrafi Nationale Niederlanden. A jak umarł Bogdan? Przygniótł go filar. Dowcip dla poliglotów: - Are jou sure? - I'm not a siur, I'm a pipka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzi facet do Banku, ubrany jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, w długi czarny płaszcz, czarną wełnianą czapkę typu Leon Zawodowiec i szybkim krokiem podchodzi do okienka kasowego. Szybkim ruchem wkłada rękę do kieszeni i cicho mówi do kasjerki: - Wpadka! - Chchyyybbbaa chchhodzi ppppanu o NAPAD… - Nie, WPADKA, dobrze wiem co mówię, zapomniałem pistoletu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Bosche, co to się wyprawia ?
masz coś wspólnego z firmą BOSCH, czy może nie do końca umiesz po polsku pisać? a może jesteś "aMEŁYKANKĄ" lub "aMEŁYKANINEM"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...