Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może to i wina radnych ale poziom tej dziennikarki też nie najwyższy. gdzie się pojawi tam zadyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
może to i wina radnych ale poziom tej dziennikarki też nie najwyższy. gdzie się pojawi tam zadyma.
Przecież nie będzie pojawiała się tam gdzie nic się nie dzieje. Tak więc najpierw jest zadyma a później pojawiaja się media a nie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież nie będzie pojawiała się tam gdzie nic się nie dzieje. Tak więc najpierw jest zadyma a później pojawiaja się media a nie odwrotnie.
dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci radni w tym Markuszowie to wstydu nie maja czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni czymś w mediach muszą zaistnieć niektórzy aby zaistnieć i zdobyć stołek wypinają na scenie tyłki ,to też jest niezły hit raklamowy,.trza mieć tupet i czymś zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy radni przechodzą badania psychiatryczne???????? Bo z tego co czytam to chyba raczej nie:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samorządowiec napisał:
Radni czymś w mediach muszą zaistnieć niektórzy aby zaistnieć i zdobyć stołek wypinają na scenie tyłki ,to też jest niezły hit raklamowy,.trza mieć tupet i czymś zaistnieć.
Ja nie mam ochoty oglądac tych zakazanych mord radnych a na co mi jeszczxe ich tyłki !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ci radni w tym Markuszowie to wstydu nie maja czy co?
W zaistniałej sytuacji Przewodniczący Rady Gminy powinien podać się do dymisji i złożyć mandat. Tak byłoby w każdej normalnej gminie. Ale modus i mercedes jeszcze nie spłacone, dach przecieka, człowiek żyje ponad stan a jest goły, nigdzie nie pracuje, więc na pewno będzie trzymał się koryta za wszelką cenę. Ryczałt - jeden z najwyższych w regionie, odsyp z diet, kosztowne delegacje - z tego nie zrezygnuje, nie mając uczciwej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ze po tej sławnej sesji sołtyska stojąc na targu z dwoma paniami które popierają przewodniczącego powiedziała te słowa.......załatwilismy dziennikarke teraz wezmiemy sie za panią dyrektorke....JAK WIDAC TAKIMI METODAMI SIĘ TERAZ DZIAŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczowy napisał:
Tak jest w większości gmin, Buractwo, niekompetencja, chciwość... ale przyszedł ratunek - zdobycze cywilizacji - internet, kamera cyfrowa i teraz wszyscy w zaciszu domowym mogą się przekonać, kto nami rządzi, na kogo głosowaliśmy. Przy odrobinie chęci można zdać relację autentyczną z sesji, można przedstawić imiennie, kto i jak głosował w każdej sprawie... można rozliczyć przy wyborach. A to się nie podoba, bo nie można mydlić, pieprzyc co innego, a robić coś zupełnie innego. Zobaczcie jak gminy niechętnie publikują w internecie treści uchwał np. tych o umorzeniach podatków, jak w ogóle mają niesamowity opór przed transparentnością. Gmina, to jest siedlisko klik, które maja w du*** nasze dobro. Jadą na tym, że mieszkańcy są bierni, apatyczni i nie patrzą im na ręce.
Widelski się klonuje...... dobrze to czy źle? A jak wszystkie gminy opanuje widelszczyzna, to czy znajdą się jeszcze chętni na radnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Załatwiliśmy dziennikarke"? Chyba im się w głowach poprzewracało. Póki co to w Polsce jest wolność mediów i nikt nie może ich ograniczać pod warunkiem, że to co piszą jest prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność słowa to była przed 89r teraz to jest opluwanie zakłamywanie i wypisywanie co sie tylko podoba miedzy innymi przez takich pseudo dziennikarzy jak pan wieczerzak i pani filipowska co kolejny artykół to więcej kłamstw wypisanych niz prawdy??? to o to chodzi w tym fachu aby tak zakłamywać naród???? ktoś kiedyś dobrze powiedział ze Gówno!!! zawsze wypłynie na wierzch a prawda utonie tak jest i w tym przypadku niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sama w to nie wierzysz co napisałaś. A jeśli jednak uważasz że tak jest faktycznie to raczej odwiedź odpowiedniego specjalistę. Nie sądzę aby mógł jeszcze ci pomóc, ale przynajmniej będzieszwiedziała co ci dolega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pana XXX torche pan przesadził z tym ze przed 89r było lepiej. Ale co do reszty to sie zgodze w zupełności .Byłem na tej sesji widziełm co sie działo i czytając artykół to widze za pan dziennikarz( pomojając fakat ze go nawet tam nie było) wypisuje rzeczy mijajace sie z prawda!!!! i to szerokim łukiem Cała Awantura ropoczeła sie poprzez pania Dziennikarke która wyjmójąc z kieszonki jakąs buteleczke Oskarzyła ze to to jadna z radnych jej to podrzuciła .tyle osób co to widziało jak ona to zrobiła beszczelnie na oczachtylu ludzi wyjmóją i oskarzając Barak słow mi do pani Filipowskiej powinni ja z tam tąd na taczce wywieść !!! Jak mozna sie wogle posunąc do takich celów?pyatm jak ??? po co??? czy ona naprawde juz niema co i o CZYM PISAĆ????? tylko wywoływać awantury i konflikty miedzy ludzmi ?? żeby aby o tym pisać ?? na dodatek zakłamując prawde i fakty?? wsytd to mało powiedziane Dobrze ze radni zadzwonili na policje zeby te sprawę jak najszybciej wyjaśnić szkoda tyko ze nie na komendę wojewódzką tam sprawa napewno była by szybciej i bardziej obiektywnie wyjaśniona niż w kurowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Markuszów ma takich "Mieszkańców" jak ten powyżej to trudno się dziwić, że ma takich radnych jak opisani przez gazety (bardzo łagodnie i dekikatnie). Niestety są to ludzie całkowicie ubezwłasnowolnieni przez swojego guru. Mają w swoim gronie nauczycielkę a powinni przynajmniej znać zasady ortografii polskiej. Jeśli i to jest im obce to co dopiero mówić o elementach prawa. Ludzie ocknijcie się i przejrzyjcie na oczy jak jesteście manipulowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały Barwiński. Jest pieniaczem. Każdego by tylko do sądu podawał. Cała kadencja pod jego przewodnictwem to niekończące się pasmo skandali, awantur, przekraczania uprawnień, pomówień, obelg kierowanych pod adresem wojewody, szefa RIO, samorządowców różnych szczebli, wójta, pracowników, mieszkańców, spraw sądowych przeciwko mediom, przeciwko wojewodzie, wójtowi. Skłócił całą gminę i skompromitował ją w całym województwie. Zajmuje się plotkami, pisaniem donosów, skarg i liczeniem pieniędzy, które za to wszysko inkasuje w gminie. Na jego utrzymanie mieszkańcy gminy Markuszów płacą krocie a co zrobił pozytywnego dla gminy Markuszów? Chociaż jedną rzecz...?! Umie jej tylko szkodzić i wyciągać rękę po publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNY PANIE GOŚCIU I WSZYSCY KTÓRZY POSIADAJĄ PRAWO WYBORCZE -WYBORY W TYM ROKU PÓŻNĄ JESIENIĄ -I WTEDY POROZMAWIAMY CZY WAŻNY JEST INTERES GMINY CZY MOŻE PARTYKULARNY NIEKTÓRYCH DOTYCHCZAS WYBIERANYCH OSÓB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
do pana XXX torche pan przesadził z tym ze przed 89r było lepiej. Ale co do reszty to sie zgodze w zupełności .Byłem na tej sesji widziełm co sie działo i czytając artykół to widze za pan dziennikarz( pomojając fakat ze go nawet tam nie było) wypisuje rzeczy mijajace sie z prawda!!!! i to szerokim łukiem Cała Awantura ropoczeła sie poprzez pania Dziennikarke która wyjmójąc z kieszonki jakąs buteleczke Oskarzyła ze to to jadna z radnych jej to podrzuciła .tyle osób co to widziało jak ona to zrobiła beszczelnie na oczachtylu ludzi wyjmóją i oskarzając Barak słow mi do pani Filipowskiej powinni ja z tam tąd na taczce wywieść !!! Jak mozna sie wogle posunąc do takich celów?pyatm jak ??? po co??? czy ona naprawde juz niema co i o CZYM PISAĆ????? tylko wywoływać awantury i konflikty miedzy ludzmi ?? żeby aby o tym pisać ?? na dodatek zakłamując prawde i fakty?? wsytd to mało powiedziane Dobrze ze radni zadzwonili na policje zeby te sprawę jak najszybciej wyjaśnić szkoda tyko ze nie na komendę wojewódzką tam sprawa napewno była by szybciej i bardziej obiektywnie wyjaśniona niż w kurowie
ja naliczyłem 57 błędów ortograficznych i stylistycznych, kto da więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tu 57 błędów ortograficznych, ale wszystkich jest o wiele więcej-66.Wygląda to na celowe niedbalstwo językowe, stylistyczne i brak znajomości zasad ortografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ma dysleksje lub dysortografie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...