Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek Hetman nie chce być ministrem

Utworzony przez Tom89, 2 grudnia 2012 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Panie Miodek mądrości to ja mam w głowie(oleju) i potrafiłem odróżnić Lubelszczyznę od województwa i przedstawiłem pisemne dowody,które potwierdziły moją wiedzę w tym temacie.Zaś Waść mieszkasz na dawnej historycznej ZIEMI SANDOMIERSKIEJ, która do 1474r.graniczyła z ZIEMIĄ CHEŁMSKĄ.Pozdrawiam sąsiada.W Janowie Lubelskim byłem zaledwie dwa razy w latach sześćdziesiątych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedowiarek napisał:
Sytuacja rodzinna powoduje, ze nie chcial byc poslem, a teraz nie chce isc do Warszawy, a udaje lokalnego patriote, zamiast powiedziec jaka jest prawda.
Facet zdaje sobie sprawe ze jest slaby, zasciankowy.Ministrem gospodarki powinien byc ktos obyty w swiecie.Straszne ze mialby byc to minister i to gospodarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...