Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek pozbywa się bibliotek pedagogicznych

Utworzony przez m, 14 lipca 2014 r. o 09:40 Powrót do artykułu
teraz kolej na biblioteki dzielnicowe i osiedlowe...może nie likwidacja, ale jakaś reforma....na lokalne centra kulturalne...jest kilka osiedlowych domów kultury...niektóre biblioteki już takie działania zaczęły i bardzo dobrze....ale takie miejsca powinny przyciągać wystawami, recitalami....a nie wiać (jak to ma często miejsce ) nudą...młodzież i emeryci czasem wpadają na internet...ale to chyba nie o to chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako osoba czytająca książki chcę chodzić do biblioteki aby wypożyczać książki. Nie interesują mnie gotowania w bibliotece, robótki ręczne i inne dyrdymały. W bibliotece mają być książki i basta. I nowości jakie oferuje bardzo bogaty rynek wydawniczy - np audio books, dostęp do bezpłatnej czytelni e-book! Tylko sprawa bibliotek ma drugie dno. Jak samorząd daje na bibliotekę psie pieniądze (i traktuje ją jak piąte koło...) to nie ma za co kupować i wymyślają w bibliotekach różne głupoty aby zająć sobie czas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja bibliotek pedagogicznych w województwie lubelskim to  MAJSTERSZTYK W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH!   PAMIĘTAJMY W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH,  KTO BRONIŁ BIBLIOTEK PEDAGOGICZNYCH. JANÓW LUBELSKI I TOMASZÓW LUBELSKI - TAM WŁADZE PIS ZABLOKOWAŁY LIKWIDACJĘ. (jak to się ładnie mówi  nie zgodziły się przejąć placówek.) BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez obaw, za dwa lata po cichutku zamkną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO BLIBLIOTEKI W GŁUKOWATYM ULTRAKTOLICKIM KRAIKU NAD VISTULĄ!!MOTŁOCH CO NIC NIE CZYTA I HLEJE WÓDĘ ŁATWO DAJE SIĘ ROBIĆ W BALONA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...