Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek prześwietli unijny milion dla żony

Utworzony przez SRFR55555, 19 grudnia 2008 r. o 08:32 Powrót do artykułu
I CO Z TEGO,ZĘ DZIENNIK OPISAŁ,ŻE KILKU DZIENNIKARZY SIĘ PODNIECIŁO NIEZDROWO???KLIKA PANÓW PO,POUDAJE,ŻE COS ROBI,POŚCIEMNIA,POKLEPIE KOLEGĘ PO PLECKACH I ZROBI SWOJE!!CZY WY Z DZIENNIKA NAIWNIE SĄDZICIE,ZE W POLSCE POLITYK, TZW.SAMORZĄDOWIEC, ZROBI ŹLE KOLEDZE Z ŁAWY???ALEŚCIE NAIWNI!!!TO NIE NIEMCY,SZWECJA BY POLITYK MIAŁ JAKŚĆ MORALNOŚĆ,POCZUCIE SŁUŻBY, UCZCIWOŚĆ!!!TE CECHY SĄ NIEOBECNE U 90 % FUNKCJONARIUSZY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skontrolowac lepiej obywatela pruszkowskiego anbrzeja i jego przedszlola dzialające na terenie lublina. tez bedzie niezla afera i moze wkonmcu ktos sie za tego czlowieka wezmie - bo widze ze urzadza folklor, i za bardzo czuje sie jakby to lublin byl jego soltysie pruszkowski - co ty na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TERAZ PROSZĘ SPRAWDZIĆ JAKIM "CUDEM" INTERNUS załatwił sobie tak wysoki kontrakt na rehabilitację !!! Nie ma praktycznie zaplecza a dostał większe pieniądze niż SPZOZ który inwestuje cały czas w zaplecze do takich zabiegów. Koledzy z lubelskiego NFZ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W sierpniu wysłałem do UM pytanie, o jakie pieniądze z unii mogę się starać - opowiada Mirosław Jeleniewski, prezes Medicala" Madry facet bo ma slad - ja na ten przyklad telefonowalem i o samo otrzymalem ale nie nagrywalem:( Jak to zwykl w takich sytuacjach mawiac Andrzej Gwiazda " juz na etapie kandydatow nie ma przypadkowych kandydatow". Jak zeznal byly polski prok. Andrzej Czyzewskiw trakcie przesluchania online tym co zagraza najbardziej polskiej gospodarce i demokracji to powiazania wladz samorzadowych z biznesem. Cala reszta to juz tylko skutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem Internus starałsię o dotacje na zakup nowoczesnego urzadzenia rtg. To urządzenie ma służyc chorym, przecieżpaństwo Flasińscy nie wstawią go sobie do sypialni. Żałosne pismaki na usługach pis-u nie przoczą żadnej okazji aby dokopać ludziom przedsiębiorczym, w końcu sami niewiele potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona a małżonka. Żona = moja żona, cudza żona = małżonka. Dla rozróżniajacych pojęcia żona i małżonka - tytuł sugeruje jakoby marszałek swojej żonie przyznał milion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, urządzenie będzie służyło pacjentom, ZA PACJENTÓW PIENIĄDZE. Internus to firma prywatna i tam liczy się zysk, a nie dobro pacjentów, oni są tylko tam obsługiwani za pieniądze, liczy się zysk. To jest cel biznesu, w innym przypadku to się nazywa filantropia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt napisał:
Tak, urządzenie będzie służyło pacjentom, ZA PACJENTÓW PIENIĄDZE. Internus to firma prywatna i tam liczy się zysk, a nie dobro pacjentów, oni są tylko tam obsługiwani za pieniądze, liczy się zysk. To jest cel biznesu, w innym przypadku to się nazywa filantropia
panstwowe zozy to za to filantropia i panstwo im dlugi umarza. hmmmm z czyich pieniedzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszalku K.GRABCZUK -biez pan przyklad z Rzeszowa tam p.Zygmunt Cholewinski jako marszalek regionudla wykorzystania Funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego zwieksza zatrudnienie ze 120osob do 190 poniewaz maja zamiar wydac 500milionow na 264 projekty ,pomimo re ten region zajmuje 11 miejsce w kraju a co pan robi w tej materii oby znowu pan nie zaspal -prosze oby w pore pan i wzmocnil l kadrowo celem wykonania prac inwestycyjnych zareagowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd kolego masz te informacje, zaciekawiło mnie to.... przecież NFZ nie organizował kontraktowania na rehabilitację w tym roku?
Argo napisał:
TERAZ PROSZĘ SPRAWDZIĆ JAKIM "CUDEM" INTERNUS załatwił sobie tak wysoki kontrakt na rehabilitację !!! Nie ma praktycznie zaplecza a dostał większe pieniądze niż SPZOZ który inwestuje cały czas w zaplecze do takich zabiegów. Koledzy z lubelskiego NFZ ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...