Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masowe zwolnienia nauczycieli: 320 osób straci pracę. Za rok będzie jeszcze gorzej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2016 r. o 12:01 Powrót do artykułu
dalej trzymajcie się karty nauczyciela. Jeszcze kilka lat i zostanie was garstka. Teraz pobiegliście do PO bo PiS wam nie idzie na rękę !! Na rynku pracy KOMUNA funkcjonuje już tylko w oświacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pitolcie przecież dobra zmiana zapewniała że żaden nauczyciel nie straci pracy to komu wierzycie pis to są ludzie bardzo religijni to na pewno nie kłamią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci coraz mniej to kogo mają uczyć nauczyciele??? Brawo i by ta dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma dzieci. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oświata ostatni bastion komuny z ZNP na czele.szkoły sa dla uczniów a nie dla nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupim narodem prościej rządzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś martwi się, że ja nie mam pracy. Tylko, że jest taka różnica, że ja prowadziłem firmę przez ponad 20 lat, nigdy nie byłem na zwolnieniach lekarskich, rehabilitacyjnych. Nie byłem nigdy na rocznym urlopie dla podratowanie zdrowia, ani na corocznych 2 miesięcznych urlopach wakacyjnych czy zimowych. Nie byłem na karcie nauczyciela i nie żądam aby ktoś dał mi pracę, jakoś sam będę musiał sobie poradzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić roszczeniowych dziadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest niewdzięcznicy ??? Nie smakuje wam już pislamska kiełbasa wyborcza ??? Spokojnie ! Znów na nich zagłosujecie,wystarczy że obiecają wam 500 srebrników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szacunek ale ZNP, a to jak wiadomo bastion komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BrexituSSek na siłę wysyłał sześciolatki do szkół, to teraz niech przytula do Brukseli nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy ktoś martwi się, że ja nie mam pracy. Tylko, że jest taka różnica, że ja prowadziłem firmę przez ponad 20 lat, nigdy nie byłem na zwolnieniach lekarskich, rehabilitacyjnych. Nie byłem nigdy na rocznym urlopie dla podratowanie zdrowia, ani na corocznych 2 miesięcznych urlopach wakacyjnych czy zimowych. Nie byłem na karcie nauczyciela i nie żądam aby ktoś dał mi pracę, jakoś sam będę musiał sobie poradzić. " BRONIŁ CI KTOŚ ZOSTAĆ NAUCZYCIELEM 20 LAT TEMU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAWLAK z psl na lotniska LUBLIN do rady nadzorczej ich przyjmie lub sosna do urzędu na nowe stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
320 osób straci pracę? To nie tak. Część przejdzie na emeryturę, części nie zostaną przedłużone umowy czasowe. Takich prawdziwie zwolnionych będą jednostki. Zajmowanie się dobrobytem nauczycieli weszło już cyklicznie na łamy prasy. Zastanawia mnie, dlaczego w tej sytuacji prasa nie martwi się o uczniów? Z innej gazety wiadomo, że w niektórych szkołach dyrekcje tworzą klasy pierwsze ok. dwunastoosobowe. Z informacji znajomych wiem, że w niektorych szkołach w klasach pierwszych będzie po 25- 28 dzieci. Od czego zależy taka rozpiętość? Poproszę o listę szkół, ktore mają prawo tworzyć klasy niewielkie. I może od razu o uzasadnienie, dlaczego jest to w innych możliwe, w innych zaś nie. Chcę oddać wnuka do szkoły, w której maluchy nie są stłoczone w trzydziestkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno DW indoktrynował czytelnika, że "będzie ciasno w liceach"... wtf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufff, cóż za ulga. Zwolnią tylko nauczycieli. Dobrze, że nauczycielki zostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
гид отзыв гид отзывы гид переводчик гид человек экскурсии. экскурсии по беларуси экскурсии 2016 экскурсии из гомеля цены на экскурсии экскурсии на автобусе мирский замок экскурсия видео экскурсия автобусные экскурсии бюро экскурсий брестская крепость экскурсии. экскурсия в туров мир несвиж экскурсия экскурсии минске 2016 лето экскурсий какие экскурсии экскурсовод беларуси гид экскурсовод экскурсовод вакансии турагент экскурсовод экскурсовод история. экскурсоводы могилева переводчик экскурсовод смотреть экскурсовод 2016 гид экскурсовод переводчик - конкурс экскурсоводов экскурсовод брест колледжи экскурсоводов кружок юные экскурсоводы экскурсовод в несвиже экскурсия в несвиж. экскурсия в туров экскурсия в беловежскую пущу экскурсии 2 экскурсии минску двухэтажном - куда на экскурсию экскурсии для детей фото экскурсия экскурсии по белоруссии экскурсии г экскурсии на 1 день. экскурсии в минске цены гомельский экскурсия цель экскурсии экскурсии по бресту бесплатные экскурсии сборные экскурсии экскурсия школе маршрут экскурсии экскурсии на теплоходе экскурсии в июле. экскурсия в средней группе работа экскурсии описание экскурсии экскурсии из минска в замки экскурсия в хатынь.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić dzieciaki, a nie użalać się nad nauczycielami. Tylko tak możemy pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...