Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masowe zwolnienia nauczycieli: 320 osób straci pracę. Za rok będzie jeszcze gorzej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2016 r. o 12:01 Powrót do artykułu
Nie nikt mi nie bronił, ja robiłem swoją robotę potrzebną nie mniej niż praca nauczyciela, a z moich usług korzystałeś i ty i nauczyciele. A może by tak dać kartę nauczyciela pani z kiosku, która codziennie sprzedaje papierosy, prezerwatywy, gazety i mydło nauczycielom, albo kartę górnika bo górnicy też tam kupują? Dodatkowe świadczenia rodem z PRLu to nic dobrego, i ja o tym wiem i ty też. Niestety ale będą musieli się przekwalifikować, tak jak robią to inni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież mamy wolny rynek.Zawsze można się przeklasyfikować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele niech przejdą w formę przetrwalniczą i niech cierpliwie czekają na efekt 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie mam nic do nauczycieli ale jest to jedna z najbardziej rozczeniowych grup zawodowych. Przywilei kupa a ciagle narzekania. Jak w prywatnej firmie leci 300 osob to cisza jak w calym wojewodztwie zwolnia 300 nauczycieli wielkie larum. Coz trzeba sie bedzie przekwalifikowac i poszukac innej pracy, komuna sie skonczyla i przepracowanie w jednym zakladzie pracy od szkoly do emertury to juz nie te czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto sprawdzić, ilu "działaczy" związkowych blokuje etaty zamiast iść na emeryturę? Gwarantuję, że okaże się wtedy, że problem jest o wiele mniejszy, niż tu przedstawiony. Bo to problem z tzw. nietykalnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele to dość specyficzna grupa zawodowa. Dla zdecydowanej większości z nich sytuacja wygląda tak, że albo praca w szkole, albo żadna. Były gdzieś statystyki z innych regionów, że po dość dużej fali zwolnień nauczycieli i ich rejestracji w urzędach pracy dostali sporo ofert przekwalifikowania, ale zdecydowana większość nie była tym zainteresowana i jasno stwierdziła, że albo praca w szkole, ale żadna inna. State czasy nawet u tych młodszych nauczycieli utwierdziły przekonanie, że jak ktoś zostanie nauczycielem to musi nim być aż do emerytury, no, ale czasy się zmieniaj i tak się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno dw informował, że w liceach ma być niespotykany tłok. Może tam są etaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zmień Prace i Weź Kredyt " - złote rady Bronisława Komorowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Warto sprawdzić, ilu "działaczy" związkowych blokuje etaty zamiast iść na emeryturę? Gwarantuję, że okaże się wtedy, że problem jest o wiele mniejszy, niż tu przedstawiony. Bo to problem z tzw. nietykalnymi." Prawda! Dodam, że są takie święte krowy, które już są na emeryturze, a nadal zabierają godziny swoim koleżankom, bo krowy chcą dorobić! A ich młodsze koleżanki są wysyłane na urlopy zdrowotne, bo godzin im brakuje.. Pewnie w niejednej szkole tak się dzieje- vide CKU2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...