Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...Dziewczyna jeszcze nie wie co zrobi z pieniędzmi... . Tylko zakup mieszkania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mi da je ja juz wiem co zrobie ;-) za 500 tys mozna firme zalozyc i rozmnozyc je parokrotnie ;-) a nie kupowac cos co bedzie stalo i nie przynosilo zyskow (czytaj komentarz wyzej - mieszkanie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezu zakochalem sie w niej od pierwszego wejzenia super dziewczyna Chcial bym cie za zone kocham cie !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lenin napisał:
niech mi da je ja juz wiem co zrobie ;-) za 500 tys mozna firme zalozyc i rozmnozyc je parokrotnie ;-) a nie kupowac cos co bedzie stalo i nie przynosilo zyskow (czytaj komentarz wyzej - mieszkanie)
Widzę, że ty jesteś super ekspertem. Zakładając firmę możesz pieniądze pomnożyć, albo je stracić. Kupując mieszkanie nikt ci go nie zabierze, a nie koniecznie stracisz. Spójrz tylko na sytuację na rynku nieruchomości sprzed kilku lat. Kupując dom czy działkę 7 lat temu dzisiaj ona była by warta kilka razy więcej. Więc na pewno byś się na niej wzbogacił. Teraz jest już trochę gorzej. ALE NA PEWNO NIE STRACI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...