Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mąż postrzelił żonę w trakcie awantury. Miał prawie promil alkoholu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2016 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Morał.... Nie denerwuj żono męża....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile lat miała "młoda" kobieta postrzelona w nogę przez 60-letniego męża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zajarał trawki pewnie by sie kochali. Ale alkochol jest to jest i patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tvn rozpetal prawie 10 lat temu nagonke na dopalacze trwajaca do dzis. a co z alkoholem? czemu takimi hipokrytami jestescie? takie sprawy jak ta to niemal polska codziennosc i w tle ZAWSZE jest alkohol. czemu wiec nie ma nagonki na alkohol i zadania jego delegalizacji? zalosna hipokryzja. dziennikarze tvn od lat trabia o zlych, morderczych, bla bla bla dopalaczach, a o alkoholu ani slowa w takim tonie, chociaz ofiar ma znacznie wiecej na swym koncie. ot, dopalacze to wiec temat zastepczy, bo gdyby dziennikarze kierowali sie troska o dobro ludzi, to wpierw by zwalczyli "zyciodajny" alkohol, prawdziwy polski problem, a dopiero pozniej "mordercze" dopalacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciętnym Polakiem HIPOKRYTĄ Dlatego z chęcią płacę podatki na leczenie alkoholików, ale na leczenie wstrętnych ćpunów biorących wstrętne dopalacze już nie będę płacił! Nie mam też nic przeciwko temu, by młodzież na imprezach alkoholizowała się do nieprzytomności, za to przeszkadza mi palenie i łykanie przez te dzieciaki wstrętnych, morderczych dopalaczy!!! Nie uważam, by sklepy z alkoholem, które są nawet na polskich wsiach zwiększały problem alkoholizmu w Polsce, za to uważam, że 1000 sklepów z dopalaczami rozsianych po całym kraju radykalnie zwiększyło odsetek narkomanów, nawet 10 albo lepiej - 1000 krotnie!!! Nigdy w życiu nie nazwę sprzedawcy alkoholu mordercą ani bandytą, za to ci wstrętni kryminaliści handlujący śmiercią nazywaną dopalaczami są dla mnie gorsi od seryjnych morderców!!! Nie popieram zamykania sklepów z alkoholem tylko dlatego, że jakiś nastolatek upił się wódką i trafił do szpitala, no ale nie będę tolerował legalnej działalności sklepów z dopalaczami właśnie dlatego, że kilku nastolatków je przedawkowało i wylądowało w szpitalu! Jestem przeciętnym Polakiem HIPOKRYTĄ, na imię mi Fałsz, na nazwisko Obłuda (z domu Zakłamanie), mam 1000 lat i jestem mentalnym dinozaurem. Sfałszowany Obłudnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie to było???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Komentarz z 15:02. Nie takie przypadki się zdarzały, często działo się to w rodzinach monarchów i rodach szlacheckich.
Ostatnio edytowany 6 czerwca 2016 r. o 19:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkiemu winien alkohol ,gdyby nie pił to by trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej zapisać się do OTK ''armijki'' Antoniego.Po co strzelać do niewinnych kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...