Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Megalopolityk. Niepewne losy Janusza Palikota

Utworzony przez Gość, 18 lipca 2010 r. o 09:54 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Nie tłumacz ciemnogrodowi polityki oni mają w głowach sieczkę nienawiść i zawiść,chodzą co niedziela do kościoła modlą się a za przekonania polityczne ustawili by pod kościołem szafot,taki jest cały PiS i ci którzy w niego wierzą.Może za 20 lat jak ciemnogród wymrze to młode pokolenie będzie lepszymi politykami niż są teraz.
Pisałem o panu Palikocie , a głosowałem na ciemnogród , krętactwa i nienawiści nie znoszę wszędzie , czy tak się buduje zgodę pomiędzy polską prawicą , czy rzeczywiście Polska jest najważniejsza . Więc o co chodzi, czy wszyscy których to mierzwi, mamy wyemigrować... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRY FILMIK http://www.youtube.com/watch?v=apNdODoWX2I&NR=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie tłumacz ciemnogrodowi polityki oni mają w głowach sieczkę nienawiść i zawiść,chodzą co niedziela do kościoła modlą się a za przekonania polityczne ustawili by pod kościołem szafot,taki jest cały PiS i ci którzy w niego wierzą.Może za 20 lat jak ciemnogród wymrze to młode pokolenie będzie lepszymi politykami niż są teraz.
Zajrzyj w swoją metrykę proszę a to powinno wiele Tobie samemu wyjaśnić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z godz 19:05----Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi - tylko półgłówki są niebezpieczne. Wracając do chorób- jak wiesz , bywają różne. Gdybym miała wybierać między manią , a egocentryzmem- wybieram tę pierwszą . Pajacyku !!!! Wracając do tematu - Palikot chwali się, że założy nową centrolewicową partię, ok...... Wymień mi , jakimi zasługami może się pochwalić do tej pory ( poza wszelkimi wygłupami , jakie ma na swoim koncie tj, wymachiwanie sztucznym penisem , poza świńskim łbem, poza patroszeniem Kaczyńskiego itd itd) KONKRETY !!!!! Co do tej pory zrobił dla Lublina i dla kraju ? Założę się , że tych zasług będzie ,,wiele". No dawaj, wyliczaj......W końcu uważają niektórzy ,ze on jest najlepszym z polityków, czyż nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie tłumacz ciemnogrodowi polityki oni mają w głowach sieczkę nienawiść i zawiść,chodzą co niedziela do kościoła modlą się a za przekonania polityczne ustawili by pod kościołem szafot,taki jest cały PiS i ci którzy w niego wierzą.Może za 20 lat jak ciemnogród wymrze to młode pokolenie będzie lepszymi politykami niż są teraz.
Człowieczku z jasnogrodu -- 1 ) zmień sobie płytę , bo ta już się zdarła i nie da się jej słuchać. 2) gdybyś Ty miał chociaż odrobinę tego , co ten ciemnogród, byłoby super 3) nikt tak nie zieje nienawiścią i zawiścią, jak Platforma Obłudy (wredne ślepia- Tusk, wariackie odruchy- Niesiołowski, zapluty Bartoszewski, bełkocący Palikot , inteligent- Wałęsa itd itd) 4) chodzimy co niedziela do kościoła modlić się za zbłąkane dusze ( takie jak Twoja) , bo wpadliście w szpony Szatana i całkiem się niektórym we łbach pomieszało 5) nie wiem na jakiej podstawie sądzisz , że wszyscy z poza PO, to zwolennicy PiS-u , przecież są jeszcze inne opcje polityczne 6) nie wiem , jak pozostali , ale ja wierzę w Boga , a nie w PiS (może mi odpowiadać jedynie program tej partii lub nie) 7) widzisz , nikt z nas nie zna dnia , ani godziny, nie wiadomo , co może być za rok , a Ty wybiegasz 20 lat na przód nie życz nikomu , co Tobie niemiłe ( co będzie jak ciemnogród przeżyje jasnogród ) 8) jeżeli politykami jasnogrodu mają być ludzie pokroju Palikota, to lepiej niech nastąpi koniec świata (pistolety, sztuczne członki , świńskie łby, geje, prostytutki, brak szacunku do siebie i społeczeństwa, fałsz , obłuda itd), nie dla mnie te numery- Bruner
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
Pisałem o panu Palikocie , a głosowałem na ciemnogród , krętactwa i nienawiści nie znoszę wszędzie , czy tak się buduje zgodę pomiędzy polską prawicą , czy rzeczywiście Polska jest najważniejsza . Więc o co chodzi, czy wszyscy których to mierzwi, mamy wyemigrować... .
Świetny pomysł Wyemigruj i weź ze sobą tego kolesia co się anula podpisuje Najlepiej na Kubę, tam Wasze komunistyczne przekonania będa w cenie i zrobicie karierę polityczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Człowieczku z jasnogrodu -- 4) chodzimy co niedziela do kościoła modlić się za zbłąkane dusze ( takie jak Twoja) , bo wpadliście w szpony Szatana i całkiem się niektórym we łbach pomieszało
Ty już całkiem jepnięty jesteś koleś, bo żadne inne określenie nie odzwierciedli Twojego stanu Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Świetny pomysł Wyemigruj i weź ze sobą tego kolesia co się anula podpisuje Najlepiej na Kubę, tam Wasze komunistyczne przekonania będa w cenie i zrobicie karierę polityczną
Nie posiadamy takich słów , aby móc z durniami mówić o mądrości. Nigdzie się nie wybieram , bo POLSKA to moja Ojczyzna, ale takie Polaczki , jak Ty powinni wyemigrować z niej i to jak najdalej. POLSKA potrzebuje POLAKÓW z krwi i kości , a nie wyrzutków społeczeństwa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty już całkiem jepnięty jesteś koleś, bo żadne inne określenie nie odzwierciedli Twojego stanu Wyrazy współczucia dla rodziny.
Moja rodzina , jest normalną POLSKĄ rodziną , kochającą Ojczyznę i szanującą jej tradycje. Dlaczego twierdzisz ,ze jestem cyt,,jepnięty", bo nie wypieram się krzyża i kościoła ? Tak- bo jak mawiał Mickiewicz ,,Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską , a Polak Polakiem ". Jestem Polakiem z dziada pradziada i mam jedną Ojczyznę, a jest nią Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Nie posiadamy takich słów , aby móc z durniami mówić o mądrości. Nigdzie się nie wybieram , bo POLSKA to moja Ojczyzna, ale takie Polaczki , jak Ty powinni wyemigrować z niej i to jak najdalej. POLSKA potrzebuje POLAKÓW z krwi i kości , a nie wyrzutków społeczeństwa .
Ty nie jesteś żaden Polak z krwi i kości, ale zwykły agitator partyjny za pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Moja rodzina , jest normalną POLSKĄ rodziną , kochającą Ojczyznę i szanującą jej tradycje. Dlaczego twierdzisz ,ze jestem cyt,,jepnięty", bo nie wypieram się krzyża i kościoła ? Tak- bo jak mawiał Mickiewicz ,,Tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską , a Polak Polakiem ". Jestem Polakiem z dziada pradziada i mam jedną Ojczyznę, a jest nią Polska.
Bo Ty tylko polityką zyjesz, a karmisz się nie chlebem, ale nienawiścią do myślacych inaczej. Wyluzuj trochę chłopie, bo dziś cię towarzysze klepią po ramieniu, a jutro kopną w dupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to paranoik,chory palant,psychol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo Ty tylko polityką zyjesz, a karmisz się nie chlebem, ale nienawiścią do myślacych inaczej. Wyluzuj trochę chłopie, bo dziś cię towarzysze klepią po ramieniu, a jutro kopną w dupę
tak jak Palikota już niedługo, jak się nie uspokoi..., a jednak zostanę, ponieważ będzie mi brakowało tego swojskiego piekiełka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sluchaj ty robaku!!! Jestes malutka gnida i pluskwa....ja tez jestem z lubelszzcyzny i wstydze sie ze taki "chlopek roztropek"tyle ma dopowiedzenia i jest w polskim Parlamecie Wroc na swoje smiecie ty smieciu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baca napisał:
Mylisz się.Są publikowane negatywne komentarze.Nie "będą publikowane komentarze chamskie i obraźliwe"o czym Palikot wspomina na wstępie!
Jaki to "kultura" ten Palikot. Nie będzie chamskich komentarzy, ha, ha, obłuda. Sam jest wulgarny i chamski, ale oto będzie strzegł "kultury" innych. Obłuda!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...