Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna o mało nie zamarzł we własnym domu

Utworzony przez cdx, 25 stycznia 2010 r. o 20:09 Powrót do artykułu
Wawer to pijak pracował u p. Samola w jego pensjonacie na czarno a teraz były pracodawca dzwoni po policję i opiekę . jak taki litościwy to niech go do siebie zabierze . U nas najlepsza ochrona jest dla nierobów i pijaków .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V1 napisał:
W POLSKIE LEPIEJ TRAKTUJE SIĘ PSY , KOTY W ZIMIE JAK LUDZI, A WAM MUNDROŁKI CH.UJ W D.UPE I TACZKE SZKŁA
proponuję najpierw popracować nad ortografią. Od siebie mogę dodać, że nie tylko w zimie w Polsce niektórzy ludzie jak np. ty są chamami i w ten sposób odzywają się do ludzi na ulicy, którzy zwracają się do nich o pomoc ("pan da na chleb") no, ale wtedy taki potrzebujący śmierdzi moczem i tanim alkoholem i już nie wygląda tak "smutno" jak na monitzorze. Płać podatki, będzie na pomoc (nie zawsze zasadną) dla potrzebujacych. Proste? Nie dla każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan Wawer nie umie żyć inaczej.Większość pieniędzy z opieki przepija. Nie można winić za to opieki, ani ludzi sąsiadów. Jak ma parę groszy to ma wtedy kompanów. Jest kawalerem powinno mu wystarczyć.Należy takie osoby umieszczać w domach opieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej nic nie robić , położyć się i czekać aż przyjedzie opieka i da z naszych podatków . a w lecie nikt nie jest zainteresowany pracą . Pracownicy opieki w Bełżycach są naprawdę profesjonalni nie odmawiają pomocy . Sprawy załatwiają szybko i z uśmiechem ,wiem bo składałem wniosek na becikowe i zostałem mile zaskoczony takim podejściem . Jak dostał zasiłek i węgiel to co jeszcze nianię może żeby butelkę potrzymała z wódką . bulwersuje mnie taka ochrona pijaków . A ja ojciec 3 miesięcznego niemowlaka mieszkam na stancji i pracuję gdzie mogę . A dla całej kadry opieki duże szacunek bo są kobitki super .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opieka to powinna sie zabrac do roboty a nie kawke pić i po godzinach siedziec w nie wiadomym celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Bełżyc napisał:
Opieka to powinna sie zabrac do roboty a nie kawke pić i po godzinach siedziec w nie wiadomym celu.
Masz racje jaka kierownik taki personel.Kierownik jest he he -polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem opieka w Bełżycach pracuje najlepiej w naszym powiecie , jak miałam problemy w Chodlu z załatwieniem sprawy to kierowniczka i pracownica socjalna mi dużo pomogły wszystko spokojnie wytłumaczyły , kiedyś jak mieszkałam w Bełżycach to do opieki mogłam się udać po pomoc a teraz w Chodlu to strach iść i tak samo jest w Borzechowie . W Bełżycach można zasiłek dostać i traktują jak człowieka a nie psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...