Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał trzy promile i wciskał łapówkę

Utworzony przez Spoleczniak, 10 czerwca 2009 r. o 23:05 Powrót do artykułu
Tepy opolski ch*** hehe zreszta jak wszyscy "super kierowcy" z tej miesciny. Proponuje Policji czasem przejechac nie oznakowanym samochodem na trasie Lublin - Bełzyce - Opole jestem pewny ze 3-4 zatrzymaja jak nic. Szkoda ze wczoraj nie jechali bo jeden kretyn by stracil pewnie prawko odrazu bo by komplet zlapal odrazu za predkosc, wyprzedzanie na luku i linii ciaglej i przejsciu dla pieszych przed szkola w Wojcieszynie. deb*** do odstrzalu, ale co rejestracja LOP to juz wiadomo o co chodzi i obowiazkowo cb musi byc bo przeciez to dluga droga z opola do Lublina ze trzeba odrazu cb zakladac hahaha pewnie jak do sklepu wsiury jezdza to tez na cb siedza jelopy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoleczniak - jesli ktoś tak jechał jest telefon - dzwoń to złapią takie ścierwo. A ten szmaciarz powinien dostać za każdą złotówke dzień oaki - 600 dni i by może zmądrzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepnym razem nie omieszkam sobie zapamietac tablic rejestracyjnych i zglosic to w odpowiednie miejsce. Bo mi sie nie usmiecha czolowo zderzyc z takim kretynem jak nastepnym razem sobie zamarzy wyprzedzac na luku a ja bede jechal z naprzeciwka akurat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...