Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobra droga. dobra pogoda , jaka przyczyna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może, jeden z samochodów wyprzedzał? Jak jest tak gorąco, chce się spać, może usterka techniczna, może jakaś leżąca przeszkoda, może zwierze? Może alkohol? dużo możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL'ek napisał:
Może, jeden z samochodów wyprzedzał? Jak jest tak gorąco, chce się spać, może usterka techniczna, może jakaś leżąca przeszkoda, może zwierze? Może alkohol? dużo możliwości.
Idź się wyśpij, bo jeszcze bredzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że to są jeszcze na świecie przygłupy nie zapinające pasów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na drodze K-19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA TRASA SZUMNIE NAZYWANA PRZEZ URZĘDASÓW DK 19 NA ODCINKU LUBLIN-JANÓW LUBELSKI (MOWA TYLKO O CZĘŚCI LUBELSKIEJ)TO PORAŻKA! ODCINEK NA KTÓRYM DOSZŁO DO WYPADKU TYPOWO POLSKA MYŚL DORGOWA!!ZAKRĘTY PRAWIE 90%, GÓRKI I DOLINY,ZERO NAWET PASA AWARYJNEGO BY ZATRZYMAĆ SIĘ W RAZIE K...SRANIA, WIOCHA ZA WIOCHĄ!!I TAK PODZIWIAM KIEROWCÓW KTÓRZY POKONUJĄ TEN ODCINEK A TIRowcom TO BYM DAŁ ZŁOTE MEDALE!!POLSKIE DROGI A SZCZEGÓLNIE LUBELSKIE TO KPINA!!ALE POLITYCY ROBIĄ SWOJE INTERSY I IN VITRO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOL'ek napisał:
Może, jeden z samochodów wyprzedzał? Jak jest tak gorąco, chce się spać, może usterka techniczna, może jakaś leżąca przeszkoda, może zwierze? Może alkohol? dużo możliwości.
może komórka przy uchu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam bardzo dobrze ten wyjazd. Wszyscy kierowcy go przeklinają i zero reakcji. Ten kto stamtąd wyjeżdzą (w tym wypadku jak rozumiem kierowca Nissana) nie ma szans zobaczyć nadjeżdżającego z lewej strony samochodu (górka), zwłaszcza gdy ten jedzie szybko a na tym odcinku nie wiedzieć czemu nie ma ograniczenia prędkości. Jadący główną drogą powienien jednak zobaczyć wyjeżdząjący samochód o ile nie zajmie się podziwaniem terenu, rozmową przez telefon itp. Ograniczenie prędkości kończy się jakieś kilkadziesiąt metrów wcześniej i tu kierowcy wciskają gaz. Kierowca wyjeżdżający z podporządkowanej drogi (z Michałówki) wyjeżdża intuicyjnie, modląc się aby od strony Janowa Lubelskiego nie jechało żadne auto. Ile ludzi musi zostać tam poszkodowanych, żeby ktoś w końcu coś z tym zrobił?!!! Co najmniej ograniczenie prędkości jest niezbędne. Gdyby nadjeżdżający jechał wolniej pewnie kolizja nie byłaby tak groźna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjazd z drogi podporządkowanej jest beznadziejny , słaba widoczność , ale z tego co wiem to volkswagen wjechał na przeciwny pas i dlatego zderzył się z nissanem . po co ? czemu ? nie wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???? napisał:
Że to są jeszcze na świecie przygłupy nie zapinające pasów...
A skąd wiesz, że nie zapieli pasów przygłupie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też miałem okazję(albo nieszczęście) ze dwa razy tamtędy wyjeżdżać i modliłem się, żeby zdążyć umknąć na właściwy pas.Z tego co się zorientowałem to kierowca VW jechał grubo ponad 100 i po śladach wygląda tak, jakby Nissan był już prawie na drugim pasie a ten go "gonił".Wydaje mi się, że gdyby jechał tak jak Bozia przykazała to zdążyłby zahamować.Współczuję tym ludziom, którzy tam mieszkają i muszą tamtędy wyjeżdżać a nawet przejść na drugą stronę do przystanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...