Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michów czyli miasteczko Rudno

Utworzony przez leniak, 6 marca 2010 r. o 22:52
Jak tam wiatraki w Michowie działają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiatraki? ***s://***youtube.com/watch?v=gajg8ky0ndc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowuż go bierze :))) Leniaczek z YouTubem wyjeżdża :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko, wrócił nadworny spamer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry.  Mam pytanie a w zasadzie prosbe do pana Leniaka. Czy mogl by mi pan napisac w jakich ksiazkach znajde informacje na temat Rudna i okolic ogulnie calej okolicy gminy Michow. Jesli to nie problem prosze o taka liste na moj adres buliziomal@o2.pl . Z gory dziekuje i pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buli napisał:
Dzień dobry.  Mam pytanie a w zasadzie prosbe do pana Leniaka. Czy mogl by mi pan napisac w jakich ksiazkach znajde informacje na temat Rudna i okolic ogulnie calej okolicy gminy Michow. Jesli to nie problem prosze o taka liste na moj adres buliziomal@o2.pl . Z gory dziekuje i pozdrawiam Przemuś, błędy ortograficzne Cię demaskują :))) Kopnięty męczynecie :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemuś, błędy ortograficzne Cię demaskują :))) Kopnięty męczynecie :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia lokalna jst ciekawa, przy cytowaniu zawsz podaje źródła: stronę www lub autora i tytuł ksiązki/artykułu, wtedy bedzie mozna siegnąć i poczytać, ew zweryfikowac pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry .  Czy m oże ktoś zna historię wsi Zagóżdz lub osady Zabór gmina Baranów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Szukam wszelkich informacji dotyczących majątku Rudzienko i jego właścicieli Żelkowskich. Na cmentarzu w Michowie spoczywają Jan i Michalina, którzy są moimi praprapradziadkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudzienko, Zagóżdz, Zabór... niestety tu nie pogadamy - forum jest mało przyjazne ;-) jest jednak taka grupa na FB ***s://***facebook.com/groups/wsielubelszczyzny/?ref=bookmarks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Też jestem zainteresowany Rudzienkiem. Grzebię w genealogii mojej rodziny i dokopałem się do mojego praszczura o nazwisku Jędrzej Młodzikowski. Mieszkał w Rudzienku w XVIIIw. Tu urodził się jego syn Mateusz, który ożenił się w Adamowie i tam już korzenie mojej rodziny pozostały do dziś. Pytanie jest, skąd wziął się Jędrzej w Rudzienku (nie jest to popularne w tych stronach nazwisko.O ile sie nie mylę pochodzi z Wielkopolski) i w jaki sposób jego synowie mogli opuscic Rudzienko i udać się do Adamowa. Wydaje mi się, że w tamtych latach chłop był przywiązany do ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 14 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...