Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Kowerska od 25 lat czekają na remont drogi (wideo)

Utworzony przez dwilczynska, 23 czerwca 2010 r. o 10:48 Powrót do artykułu
Podobnie jest w Borkowiżnie Gmina Strzyżewice.Tu potrzeba tylko jakiegoś żwiru na odcinek około 200-300 metrów.My nie domagamy się asfaltu na tzw. powiatówkę.Tu tez jest droga powiatowa na Wilkołaz i chyba niczyja.Na tym odcinku mieszkają tylko 4 rodziny.Dla nas nie ma nawet jednej taczki tłucznia tylko błoto.Wstyd w tym wieku.To jest wizytówka Gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Kowarska i tak są „szczęśliwcami”, mają przynajmniej żużlówkę. Mieszkańcy kol. Klukowszczyzna w Gminie Leśna Podlaska na taką drogę czekają już prawie 100 lat i nic nie wskazuje na to, że takową mieć będą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mieszkam w gminie Strzyżewice i tłuczeń na drogę kupują mieszkańcy za swoje pieniądze bo gmina na takie cele nie ma pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak.... jedni czekają na remont dróg od 25 lat a drudzy nie mogą się doczekać od 25 lat budowy drogi !! tak jak mieszkańcy ulicy Mikołaja Reja!!!!! zgoda buduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam ku*** palma !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...