Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milion z unijnych dotacji trafi do żony

Utworzony przez gabryś, 18 grudnia 2008 r. o 00:56 Powrót do artykułu
"(...)Internus postanowił nową siedzibę w centrum Puław w tym roku. - W ubiegłym roku również walczyłyśmy o dofinansowanie. Nasz projekt został oceniony pozytywnie, ale tylko określona ilość podmiotów dostała pieniądze, a dla nas ich już zabrakło - tłumaczy Barbara Zarychta, która razem z Flasińską (była dla nas nieuchwytna) prowadzi firmę. Zdaniem Zarychty to że wniosek zdobył dofinansowanie w momencie, gdy członkiem zarządu jest mąż jej wspólniczki nie jest niczym nagannym. - Oczywiście to może budzić pytania, ale moim zdaniem nie powinno. Firma istnieje już 12 lat i rozwija się niezależnie od tego, czym akurat zajmują się nasi mężowie - mówi Zarychta." Jest jedno proste rozwiązanie. Żeby nie było niedomówień. Cofnąć dotację ( z powodów oczywistych powiązań rodzinnych) i odwołać członka Zarządu. I po ptakach. A swoją drogą afery złodziejsko korupcyjne wyrastają jak grzyby po deszczu. Przykładem nasze Opole a słyszałem, że w Bełżycach też władza kradnie. A gdzie Julia ze swoimi żołnierzami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zstanówmy się przed następnymi wyborami do parlamentu etc. zamiast złodziejskich prowokacji niech w końcu obniżą podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swój swojemu daje.... a, że tak trochę nie ten.... może myśleli, że sprawy nikt nie zauważy... a tu proszę, klops. he he A co do polityki - czy to ktoś z PO, czy z PIS.... a jakie to ma znaczenie pytam ????.... Czy złodziejski charakter jest uzależniony od przynależności partyjnej. Oczywiście że nie. I niech w końcu w tym kraju sądzi się ludzi, a nie partie polityczne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby żyło się lepiej POlakom. Zgodnie z hasłem wyborczym. Jest to ksiązkowy przkład operatywności ludzi z PO. Reszta to nieudacznicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka tam afera normalne życie w rywinlandzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma potrzebuje pieniędzy na nowe technologie - jakie technologie przecież to zwykła przychodnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie ich kontrakt z NFZ. Jest większy niż Szpital w Puławach w Zakresie Rehabilitacji. Przecież to zwykła przychodnia??????????? A może "niezwykła".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające jest to, że Urząd Marszałkowski oficjalnie w piśmie zabronił ZOZ Medical nawet składania wniosków o dofinansowanie unijne. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego nie zgadza się z zakazem Urzędu Marszałkowskiego. Mimo to zakaz aplikowania o środki unijne dla ZOZ Medical obowiązuje. Czyżby Urząd Marszałkowski chronił interesy Internusa (Państwa Flasińskich)?? Próby wyjaśnienia sytuacji zostały zablokowane w Urzedzie Marszałkowskim... Dokumentacja dostępna w ZOZ Medical ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą afery złodziejsko korupcyjne wyrastają jak grzyby po deszczu. Przykładem nasze Opole a słyszałem, że w Bełżycach też władza kradnie. A gdzie Julia ze swoimi żołnierzami? [/quote] Korupcja w Opolu? Napisz chociaż o jednej, wszyscy chcemy wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mógł od Palikota pożyczyć albo kapelusz wystawic w sejmiku z napisem dla żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja ze strony LAWP zeby nie bylo ze ochrona danych osobowych , wrzucam link: http://www.lawp.lubelskie.pl/pdf/1_3/08_06...kty_wybrane.pdf pozycja 71 06.08-WNDRPLU.01.03.00-06-113/08 Centrum Medyczne "INTERNUS" S.C. Jolanta Flasińska, Barbara Zarychta, Al. Królewska 15, 24-100 Puławy Nowe technologie podstawą do zwiększenia konkurencyjności C.M. Internus s.c. 1 894 626,88 kwota dofinansowania - 1 326 238,81 70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jhyu napisał:
Informacja ze strony LAWP zeby nie bylo ze ochrona danych osobowych , wrzucam link: http://www.lawp.lubelskie.pl/pdf/1_3/08_06...kty_wybrane.pdf pozycja 71 06.08-WNDRPLU.01.03.00-06-113/08 Centrum Medyczne "INTERNUS" S.C. Jolanta Flasińska, Barbara Zarychta, Al. Królewska 15, 24-100 Puławy Nowe technologie podstawą do zwiększenia konkurencyjności C.M. Internus s.c. 1 894 626,88 kwota dofinansowania - 1 326 238,81 70
o ile sie nie myle to z tego prostego rownania 1,8 mln pln - 1,3 mln pln = 500 tys pln wynika ze w nasze zdrowie zostalo zainwestowane juz ponad pol miliona zlotych... jedynie taki wniosek jestem w stanie wyciagnac z tego artukulu i postow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem do tyłu i nie rozumie tego całego unijnego dotowania prywatnej inicjattywt , gość dostaje ponad milion zł powieksza swoja fortune kosztem milionó polaków a co ma przeciętny polak z tego , proszę wyjAŚNIC JAKIE KORZYŚCI JA ODNIOSŁEM ŻE TA pANI DOSTAŁA MILION TRZYSTA TYSIĘCY , PYTAM boi chcę się cieszyć że mnie również coś przybyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej to unijne pieniądze dzieli pani dyrektor z MUPR naciąga na lokal po trzech mc przysyla kontrol czy lokal nadaje sie do uzytku po mc przysyla pismo ze za duze ryzyko przedwsiedziecia a po rozmowie kaze szukac nastepnego lokalu a gdy sie nie zgodzi osoba wyrejestrowuje z MUPR bo tlumaczy ze ma powod bo lokal jest zarejestrowany UM a nie obchodzi ja to ze ma stpoien niepelnosprawnosci i ze na lokal sie zapozyczyla bo przeciez nikt nie wynajmie bez oplaty a trwa przeciez ten proces 4 mc zanim pani dyrektor zajmie sie dana osaba tak więc wygląda sytuacja z unnijnymi pieniedzmi Moim zdaniem to nie polacy powinni sie tym zajmowac a wytypowany obywatel kt ory powierza poeniądze a nie wie ze sa tacy zlodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Pruszkowskiemu Andrzejowi (PiS) - bylemu k***wa przeowdniczacemu sejmiku województwa lubelskiego, chodzi o przedszkola. jego zona prowadzi prywatne przedszkola w lublinie. piszcie lepiej o tym tez glosno. dostala za to kase jeszcze jak PiS rzadził w województwie lubelskim - ku***a ku***wie łba nie urwie, niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdzi na odległość , sprawdzić dokładnie całą firmę i jak kupiła działkę kto dał kredyty itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aza napisał:
Śmierdzi na odległość , sprawdzić dokładnie całą firmę i jak kupiła działkę kto dał kredyty itp.
bo to od ciebie śmierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
ja jestem do tyłu i nie rozumie tego całego unijnego dotowania prywatnej inicjattywt , gość dostaje ponad milion zł powieksza swoja fortune kosztem milionó polaków a co ma przeciętny polak z tego , proszę wyjAŚNIC JAKIE KORZYŚCI JA ODNIOSŁEM ŻE TA pANI DOSTAŁA MILION TRZYSTA TYSIĘCY , PYTAM boi chcę się cieszyć że mnie również coś przybyło
możesz korzystać z usług lepszej jakości, mieć badania na lepszym technologicznie sprzęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLN napisał:
możesz korzystać z usług lepszej jakości, mieć badania na lepszym technologicznie sprzęcie
ja poważnie a ty żart sobie stroisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
ja poważnie a ty żart sobie stroisz
ja też bardzo poważnie poza tym nie widzę powodu dla których miałbyś cokolwiek dostać w związku z tym że jakaś firma dostała dotacje unijne, to jest sprawa tej firmy jeśli tylko chcesz sam możesz ubiegać się o dotację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...