Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miliony na nagrody dla urzędników

Utworzony przez WuJo, 31 grudnia 2011 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Mocne wejście Wojewody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tyle mowi sie o zaciskaniu pasa ,widać urzędasów to nie dotyczy.Najwyzszy czas zrobić to co w Egipcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrwa ale sprawiedliwosc Jeden haruje za 1200zl a drugi za nic dostaje 13-tki i nagrody. Malo tego kierownicy oprocz pensji dostaja bonusy i nagrody. A pajace z sejmu za darmo ipady2 po 3000zl bo ze swojej kieszeni to nie moga, bo ich nie stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Smerdel Pan też przyhaczył 4,5 koła za bycie rzecznikiem od 4 dni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tyle - złodziejstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bydlaki, a ja mam zaciskać pasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program OSZCZĘDNE PAŃSTWO ogłoszony przez PANA PREMIERA działa.Nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"LUBIĘ KRAŚNIK"- ryje z urzędu napewno. Szarak na otarcie łez, a ryje przy korycie że uszami wychodzi. Kiedy ten głupi naród się wreszcie zbierze i rozpieprzy tę sitwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było by z 15 mieszkań dla ubogich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nawołuję, ale chyba jedynie jakaś rewolucja roz......y to dziadostwo.Gdzie my żyjemy.Jednym się wciska do głów,że jest kryzys, drudzy garną ile się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z zapowiedzią nowej wojewody/"wie co jest potrzebne lubelskiej administracji"/ wypłacą kasę!Przecież hazardzistom jest potrzebna kasa,a nie praca.Ludzie biedni zęby w ścianę!Będzie jeszcze gorzej ,bo świat pracy jest OKRADANY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha, ha, kryzys w UM Kraśnik, Burmistrz na każdym kroku mówi że nie ma kasy, a tu proszę :-) kraśniczanom gratulujemy głupoty, zmienili jednego na jeszcze bardziej perfidnego, ten tylko tyle że zasłania się Kościołem i tym że uzdrawia Kraśnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy nareszcie naród zrozumie, że ta szarańcza nic nie produkuje a tylko na nim żeruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Białej duuuże oszczędności na funduszu płac łatają dziurę w budżecie, ani karpiowego, ani podwyżek od 3 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie rzeczniku wojewody, proszę nie oszukiwać ludzi. Jestem pracownikiem KSC i dostałem 900 zł nagrody czyli brakuje mi jeszcze 6887 zł. Czyli te pieniądze ktoś wziął. Pewno ktoś blisko koryta zgarnął razem z moimi pieniędzmi kwotę 14674 zł. No stara nomenklatura ma się dobrze, wszystkie dyrektorskie dziadki i ich pupilki. A pan rzecznik taki młody a już wszedł w układy ze starymi ramolami i oszukuje że aż miło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to teraz kwękolić, dopuściliście CZERWONYCH do władzy ,to teraz tak będzie. Zaczęli swoim rządzeniem od dożynania watah, w między czasie nastąpiło zajebiście ostre parcie na władzę i na kasę. Nic tylko zęby teraz w ścianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Starostwo w Kraśniku nie oszczędza widziałem na ścianie nowe klimatyzacje poświąteczne tylko zastanawiam się PO co zakładać na zimę klimatyzację żeby Dalki za ciepło mniej płacić ? Panie Starosto - żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas spaceru ze swoim czworonogiem -sprzątajmy po nim....(...)
Ostatnio edytowany 31 grudnia 2011 r. o 18:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 31 grudnia 2011 r. o 18:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypasożyt napisał:
Z PLATFORMY.
Ostatnio edytowany 31 grudnia 2011 r. o 18:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...