Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ministranci liczą owieczki

Utworzony przez asadf4444, 23 listopada 2008 r. o 16:23 Powrót do artykułu
CO BETON RZĄDZĄCY Z EPISKOPATA BOI SIĘ SPADKU ILOSCI WIERNYCH OWIECZEK??TAKIE BLYE JAKIE BADANIE RELIGJINOŚCI, MOZLWE JEST TYKO U NAS!!BO DLA NASZEJ HIERARCHI NIE LICZY SIĘ JAKOŚC PRZEKAZYWANEJ WIARY I JEJ PRAWD TYLKO ILOŚĆ,BY MOŻNA BYŁO W TV KOMERCYJNEJ POKAZAĆ TŁUMY NA JASNEJ GÓRZE ALBO INNYM SPĘDZIE Z UDZIAŁEM LOKALNEJ WŁADZY, KLECZĄCEJ PRZED BARONEM W PRUPRUOWEJ SUKIENCE I CAŁUĄCJE GO W SYGNET!!!POLSKI KATOLICYZM TO BLICHTR I BŁYSKOTKI ZERO GŁĘBI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za wywód, cóż za euforia rozwścieczonej osoby. Większych liter się nie da ? Śmieszy mnie, że w sprawy Koscioła wtrącają się osoby którym daleko z religijnością i piszą tak nasycone nienawiścią manifesty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wolontariusze i ministranci liczyli?A co w tym czasie robili klerycy?A może "wypracowywali" frekwenję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ja se tu spokojniótko wale browara w Naszej Altance pod Naszym Sklepikiem w Ciciborze a tu minjstranty idom z Naszej Przestarzałej Kaplicy i muwiom rze prekwencii nie było to co? zaczoł ja podpisywać im liste a co mi koleinego browara zafundujom to i kżyżyk inaczej wyhodził morze siem Nasz nowy proboszczunio nie rozezna - nobo szkoda hłopakuw bo som fajne ministranty powiedćće dobże hyba zrobiułem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się stało że zostałem policzony pomimo tego że nie byłem w kościele????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cóż za wywód, cóż za euforia rozwścieczonej osoby. Większych liter się nie da ? Śmieszy mnie, że w sprawy Koscioła wtrącają się osoby którym daleko z religijnością i piszą tak nasycone nienawiścią manifesty.
I ma chłop rację pani pobożna. Modlić się nikt nikomu nie zakazuje... każdy ma do tego prawo. Ale te szopki z liczeniem to ewidentny pokaz komercji kościoła nastawionego na zysk. Innymi słowy - czarni liczą potencjalne zyski, albo ich brak. No bo jak np. wiernych 300 naliczą w kościele w niedzielę, a na tacę wyciągną 300 to wypada im 1 zł daniny na wiernego. Może chcieli by 5 albo 10 zł i maja zagwozdkę, co zrobić? he he Ja tam nie będę im w dupę ładował bo mi nikt za darmo nie daje. A wy dewoci możecie im nawet po 200 rzucać - lata nam to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cóż za wywód, cóż za euforia rozwścieczonej osoby. Większych liter się nie da ? Śmieszy mnie, że w sprawy Koscioła wtrącają się osoby którym daleko z religijnością i piszą tak nasycone nienawiścią manifesty.
A dlaczego miałyby się nie wtrącać? Co niby Twoim zdaniem religijność ma wspólnego z kosciołem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...