Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ministrant w krótkich spodenkach

Utworzony przez stacho, 16 września 2007 r. o 07:50 Powrót do artykułu
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to dziwne.Ksiądz w większości "olewa" swoje "powołanie",wiele czynności ceduje na szafarza,zakonnicę,kościelnego czy ministanta.Ksiądz został księdzem tylko z milości.Z miłosci do pieniędzy,które same przychodzą do rąk księdza.Ksiądz nie zbrudzi sobie rąk pracą.Dewoty pomogą.Gospodarze równie.Ugotują,posprzątają,zrobią pranie.Gospodarze posprzątają obejście itp.Za Bóg zapłać wypowiedziane przez klechę fałszywym tonem.Księdza przeważnie nie "rusza" sąd,prokurator czy policja.Ksiądz rządzi miastem czy gminą,ustala swoje zasady i daje wytyczneKsiądz za podrywanie chłopczyków (właśnie takich jak opisani w tekście ministranci),ksiądz jeździ po pijaku częstokroć powodując wypadki ze skutkiem śmiertelnym i księdzu korona z głowy nie spadnie.A więc święci młodzieniaszkowie.Dalej do seminriu,bo kto ma księdza w rodzie,tego bieda nie ubodzie.Jedynym mankamentem jest celibat.Alejeśli ktoś zdecydował się "świadomie" zostać księdzem,to trudno.Celibat należy przestrzegać.A jeśli ksiądz woli słuzyć mamonie-to po co mu żona z którą trzeba by się dzielić pieniędzmi,rozdrabniać majątek który jest majątkiem kościelnym.Wystarczą więc księżom ministranci a niektórzy mają do swej dyspozycji kleryków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi ciebie prostaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zostałeś księdzem??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w byciu ministrantem nic złego nie ma, to jest bycie bliżej Boga i szansa by mądrzej i głębiej patrzeć na życie, ale niestety wobec kolegów nieraz trzeba "świecić oczami" za zachowanie kleru i tzw. szafarzy. By mniej problemów było z kapłanami wystarczy udzielać święceń kapłańskich po 35 roku życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sam byłem ministrantem przez 8lat i dobrze wspominam te czasy poki...nie zmienił sie ksiadz prowadzacy nasza grupe przez 7lat był jeden przyjacielski ksiadz ktory po kazdym spotkaniu tzw.zbiorce przynosił nam ciastka ....szlismy na strych koscioła(do naszej"tajnej bazy") grac w ping-ponga i było miło.....a gdy biskup mianował go na proboszcza za lublinem wszystko sie skonczyło przyszedł ksiadz ktory na nic nigdy nie miał czasu i....odszedłem.....ale coz mam chociaz miłe wspomnienia ;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie mylę, to ten przez panią nazwany "kociołek" nazywa się trybularz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mini strant napisał:
Trochę to dziwne.Ksiądz w większości "olewa" swoje "powołanie",wiele czynności ceduje na szafarza,zakonnicę,kościelnego czy ministanta.Ksiądz został księdzem tylko z milości.Z miłosci do pieniędzy,które same przychodzą do rąk księdza.Ksiądz nie zbrudzi sobie rąk pracą.Dewoty pomogą.Gospodarze równie.Ugotują,posprzątają,zrobią pranie.Gospodarze posprzątają obejście itp.Za Bóg zapłać wypowiedziane przez klechę fałszywym tonem.Księdza przeważnie nie "rusza" sąd,prokurator czy policja.Ksiądz rządzi miastem czy gminą,ustala swoje zasady i daje wytyczneKsiądz za podrywanie chłopczyków (właśnie takich jak opisani w tekście ministranci),ksiądz jeździ po pijaku częstokroć powodując wypadki ze skutkiem śmiertelnym i księdzu korona z głowy nie spadnie.A więc święci młodzieniaszkowie.Dalej do seminriu,bo kto ma księdza w rodzie,tego bieda nie ubodzie.Jedynym mankamentem jest celibat.Alejeśli ktoś zdecydował się "świadomie" zostać księdzem,to trudno.Celibat należy przestrzegać.A jeśli ksiądz woli słuzyć mamonie-to po co mu żona z którą trzeba by się dzielić pieniędzmi,rozdrabniać majątek który jest majątkiem kościelnym.Wystarczą więc księżom ministranci a niektórzy mają do swej dyspozycji kleryków
CZŁOWIEKU!!!! CZY CZASAMI PATRZYSZ W LUSTRO? A JAK TAK, TO KOGO W NIM WIDZISZ? CZY NA PEWNO TO ODBICIE CZŁOWIEKA? RACZEJ WĄTPLIWE!!!! ALE NIE MA CO SIĘ DZIWIĆ,ŻE TAK MYŚLISZ! TAKIE TYPY INACZEJ NIE MOGĄ!!! A JAK CIEBIE SPŁODZILI LUDZIE TO ZGŁOŚ SIĘ PO ODSZKODOWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAJLEPIEJ DO NFZ!!! MOŻE CI ODDADZĄ PIENIĄDZE!!!! HA HA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ministrantem i chodzę służyć w krótkich spodenkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Mam 15 lat i jestem ministrantem. Jak jest ciepło to chodzę do służyć w krótkich spodenkach. I się nie wstydzę, bo mam biały kolor skóry:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
Witam wszystkich. Mam 15 lat i jestem ministrantem. Jak jest ciepło to chodzę do służyć w krótkich spodenkach. I się nie wstydzę, bo mam biały kolor skóry:-)
bialy ? co na to medycyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
Witam wszystkich. Mam 15 lat i jestem ministrantem. Jak jest ciepło to chodzę do służyć w krótkich spodenkach. I się nie wstydzę, bo mam biały kolor skóry:-)
To z czasem przechodzi,ja też tak miałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Icek, opisz jak u ciebie to przeszło. Młody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
Icek, opisz jak u ciebie to przeszło. Młody
Musisz regularnie szarpać skórą. Hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to szarpać, przecież to będzie bolało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
Jak to szarpać, przecież to będzie bolało
Poproś mamę,zrobi to na masełku-delikatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie ma jakiegoś innego sposobu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
A nie ma jakiegoś innego sposobu?
Skóra ze słoniny i ciepły kaloryfer. Hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość: a jaki ty masz kolor skóry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody napisał:
Do Gość: a jaki ty masz kolor skóry?
A kto się pyta ???- Miękka pyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...