Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miód z Lublina już oficjalnie wyjątkowy

Utworzony przez Lechita, 30 lipca 2008 r. o 08:51 Powrót do artykułu
Bardzo się cieszę i serdecznie gratuluję. Wypracowali Państwo walor i być może znak rozpoznawczy Lubelszczyzny. Sam jestem wielkim smakoszem miodów pitnych i rzeczywiście te lubelskie są najlepsze. Będąc za granicami naszej Polski zawsze z zaciekawieniem i niecierpliwością szukam tych specjałów na półkach sklepowych i do tej pory niestety nie udało mi się znaleźć. Mam nadzieję że teraz to się szybko zmieni a także że pozostałe nasze towary będą miały dzięki temu łatwiejszą drogę na rynku europejskim i nie tylko bo są tego warte.Życzę powodzenia, trzymam kciuki i dziękuję za to że swoją pracą i jej wynikami dajecie nam Państwo powód do dumy. Dla mnie osobiście jest to bardzo ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetna wiadomość!!! trzeba teraz popracować trochę nad promocją, by turysta przyjeżdzający do Lublina wiedział co ma kupić i żeby sami lublinianie miody pitne traktowali jako dobry prezent dla kogoś spoza Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też gratuluję. To jest zawsze mój upominek dla znajomych przy wyjeździe za granicę. Francuzi oceniali nasz miód na równi ze swoimi winami. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...