Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Można grillować w piątek 1 maja. Biskupi pozwolili

Utworzony przez 666, 30 kwietnia 2015 r. o 08:18 Powrót do artykułu
sami wpierd... a innym chcą łaskę robić swoją pseudo zgodą,już byłam świadkiem i uczestnikiem takiej hecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę niezmierzono jest łaska biskupów. Polacy powinni iść na kolanach im podziękować, że dyspensy udzielili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do menu mają klechy?Niech każdy je co chce i kiedy chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To za tydzien juz nie wolno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś może mi czegoś zabronić? a może biskupi będą na orgii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że jestem ateistą i nie muszę pytać o pozwolenie. Ale mimo wszystko ładnie z ich strony, że pozwolili.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
także napiszcie, czy byliście bezpośrednimi (nie plotki) świadkami żarcia mięcha w piątek przez biskupów, księży, zakonnice, zakonników.Bo w końcu się okaże, że ci dole głodują a góra żre mięcho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi to mogą co najwyżej naskoczyć... podskoczyć i w...  Spaśluchy i bezyluby jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wykładam  ch... na nich i jem mięso w każdy dzień a w piątem zjadam jejgo podwójne ilości. Najbardziej soczysty ch... im w odbyty albo nie bo omni to lubią. Po prostu buda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskupi mogą decydować o tym co kładą na swój talerz. Wara im od talerzy innych. Wara im od metody in vitro, a nawet sypialni społeczństwa. Pilnujcie zawartości swoich spodni, bo jak na razie największy odsetek pedofili chodzi w sutannach. Żeby wydawać nakazy, zakazy  i pouczenia, trzeba samemu byc krystalicznie czystym. A zatem pilnujcie swoich talerzy i odczepcie się od talerzy pozostałych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  "W Bujnach ksiądz przeganiał szatana"- Magia, czary, seanse spirytystyczne, wróżby – to wszystko może otworzyć furtkę złemu. Te furtki trzeba podomykać – mówił podczas wizyty w parafii w podpiotrkowskich Bujnach ks. dr Jarosław Cielecki, dyrektor Watykańskiego Serwisu Informacyjnego.Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem.Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział…Cały wywiad z ks Cieleckim znajdziecie w neciePozdrawiam  
co on PEDO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo.. dzięki wam przewielebni, za takie oblicze Wasze w  łaskawości swej niezmiernej,a już myslałem ,czy nie palić grilla nocą ,bo wtedy ,jak wiadomo Allach nie widzi,ale śmiałą decyzjumą z epidyaskopata ten straszny grzech przewinienia w postaci spożycia zwierzecego białka bedzie tym razem nam grzesznikom oddalony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Post w piątek? - świetna bajeczka wymyślona "przed laty" przez księżulków... Po to macie pościć w piątki, aby móc więcej zaoszczędzić i by móc tym więcej w niedzielę "na tacę" zanieść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...