Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mogą być kłopoty z wykryciem gruźlicy w woj. lubelskim

Utworzony przez Eldorado, 19 lutego 2011 r. o 11:39 Powrót do artykułu
nie bedzie niczego !!! :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz rejon jest bardzo ubogi.Tutaj nie ma najmniejszej szansy na leczenie.Mnie to wcale teraz nie dziwi,bo nawet wykrycie wczesne raka jest ogromnym problemem.Tutaj nie ma odpowiedniej aparatury,a wykonanie odpowiednich badan,to kwestia czasu.Na badania wiecznie czekamy.U mojej siostry potrzeba bylo czterech mies.zanim zrobiono odpowiednie badania.Wynik byl katastrofalny...rak pluca w zaawansowanym stanie z dalszymi przerzutami i leczenie operacyjne nie do wykonania.Taka diagnoza jest wyrokiem SMIERCI.Zastosowana chemioterapia absulutnie bez najmniej szego rezultatu.No i co dalej??? To wszystko mialo miejsce w 2OO7 roku,a to jest jedynie czysty przypadek. Znajomi nas powiadomili o istnieniu takiego polskiego lekarza dr.Gordon ale niestety w Niemczech,ktöry leczy raki i to wszelkiego rodzaju.Moja siostra przeszla terapie u dr.Gordona.Wynik tego leczenia jest bardzo dobry,bo te wszystkie przerzuty zostaly zlikwidowane,a sam guz jest z 5 cm do 1 cm pomniejszony.W obecnej chwili dalsza terapia ustalona przez dr.Gordona jest w Polsce wykonywana.Ludzie kochani,czy to nie jest narodowa tragedia taka zdrowotna sytuacja jaka istnieje w Polsce ???? Zamiast lepiej to jest jeszcze coraz gorzej.Jak chcecie lepszych informacji dot.terapii u tego lekarza,to kliknijcie;=dr.Gordon Theodor,komentarze.Tam znajdziecie chyba wszystkie odpowiedzi na Wasze zapytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon napisał:
Nasz rejon jest bardzo ubogi.Tutaj nie ma najmniejszej szansy na leczenie.Mnie to wcale teraz nie dziwi,bo nawet wykrycie wczesne raka jest ogromnym problemem.Tutaj nie ma odpowiedniej aparatury,a wykonanie odpowiednich badan,to kwestia czasu.Na badania wiecznie czekamy.U mojej siostry potrzeba bylo czterech mies.zanim zrobiono odpowiednie badania.Wynik byl katastrofalny...rak pluca w zaawansowanym stanie z dalszymi przerzutami i leczenie operacyjne nie do wykonania.Taka diagnoza jest wyrokiem SMIERCI.Zastosowana chemioterapia absulutnie bez najmniej szego rezultatu.No i co dalej??? To wszystko mialo miejsce w 2OO7 roku,a to jest jedynie czysty przypadek. Znajomi nas powiadomili o istnieniu takiego polskiego lekarza dr.Gordon ale niestety w Niemczech,ktöry leczy raki i to wszelkiego rodzaju.Moja siostra przeszla terapie u dr.Gordona.Wynik tego leczenia jest bardzo dobry,bo te wszystkie przerzuty zostaly zlikwidowane,a sam guz jest z 5 cm do 1 cm pomniejszony.W obecnej chwili dalsza terapia ustalona przez dr.Gordona jest w Polsce wykonywana.Ludzie kochani,czy to nie jest narodowa tragedia taka zdrowotna sytuacja jaka istnieje w Polsce ???? Zamiast lepiej to jest jeszcze coraz gorzej.Jak chcecie lepszych informacji dot.terapii u tego lekarza,to kliknijcie;=dr.Gordon Theodor,komentarze.Tam znajdziecie chyba wszystkie odpowiedzi na Wasze zapytania.
Hi Zenek,popieram Twoje zdanie i to w 1OO%.Sytuacja w Polsce jest tragiczna,dlatego jest bardzo malutka ,mikrosko pijna szansa na wyleczenie z jakiejkolwiek choroby,a co dopiero leczenia nowotworu!!! W mojej rodzinie mamy podobny przypadek raka oskrzeli z przerzutem do obojczyka lewego.Bombardujemy telefonami dr.Gordona,wierzymy w jego pomoc,prosimy teraz o taki plan biologicznej terapii przepisanej przez dr.Gordona,taki plan jest do wykonania w Polsce.Nie wiem czy go dostaniemy,bo nigdy nikt z naszej rodziny nie byl pacjentem doktora. Nie masz przypadkiem dobrego kontaktu z dr.Gordonem??o ile tak,to napisz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni napisał:
Hi Zenek,popieram Twoje zdanie i to w 1OO%.Sytuacja w Polsce jest tragiczna,dlatego jest bardzo malutka ,mikrosko pijna szansa na wyleczenie z jakiejkolwiek choroby,a co dopiero leczenia nowotworu!!! W mojej rodzinie mamy podobny przypadek raka oskrzeli z przerzutem do obojczyka lewego.Bombardujemy telefonami dr.Gordona,wierzymy w jego pomoc,prosimy teraz o taki plan biologicznej terapii przepisanej przez dr.Gordona,taki plan jest do wykonania w Polsce.Nie wiem czy go dostaniemy,bo nigdy nikt z naszej rodziny nie byl pacjentem doktora. Nie masz przypadkiem dobrego kontaktu z dr.Gordonem??o ile tak,to napisz !
osobistego kontaktu do dr.Gordona nie mam,ale telefonuj do pani dr.Gordon, tel.kom.O173 7434 O76,od 12-16 jest w biurze.Tylko ona jest w stanie tobie pomocy udzielic. To jest bardzo przyjemna i przychylna osoba,napewno da ci porade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:rolleyes: osobistego kontaktu do dr.Gordona nie mam,ale telefonuj do pani dr.Gordon, tel.kom.O173 7434 O76,od 12-16 jest w biurze.Tylko ona jest w stanie tobie pomocy udzielic. To jest bardzo przyjemna i przychylna osoba,napewno da ci porade.
  Organoterapia wspiera leczenie konwencjonalne i zapobiega nowym przerzutom.Wiele opinii jest w internecie na ten temat wystarczy jak klikniesz:^^organoterapia opinie,komentarze^^. Tarapia jest do przeprowadzenia w kraju,ale potrzebny jest taki plan terapii od p.dr.Gordon.Organoterapia nie wyklucza stosowania chemioterapii,czy radioterapii,idzie jak potrzeba ròwnolegle,ale nie w tych samych dniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa rozszyfrowanapoczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne forajak mozna tak robic?leczenie raka na odleglosc?kaszpirowski czy co?jak tak mozna zartowac z ludzkiego zyciaponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku latpoczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa rozszyfrowanapoczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne forajak mozna tak robic?leczenie raka na odleglosc?kaszpirowski czy co?jak tak mozna zartowac z ludzkiego zyciaponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku latpoczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja
  do kretyna tzw."polkina",to ty masz jeszcze odwage tutaj  pisac?? wychrzaniaj z tymi p........i z tego forum Piszesz i wstawiasz pod setkami nikòw te same obrzydliwe komentarze dot.p.dr.Gordon. Przyjdzie czas i na ciebie,bo za to wszystko poniesiesz kare i tu na ziemi i potem i to NAPEWNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa rozszyfrowanapoczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne forajak mozna tak robic?leczenie raka na odleglosc?kaszpirowski czy co?jak tak mozna zartowac z ludzkiego zyciaponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku latpoczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja
  UU W A G A !!! ten "polkin"to jest wariat,ktòry zamieszcza setki negatywnych komentarzy na temat p.dr.Gordon. A na dodatek jest taki ograniczony ,poprostu nie zwracajcie na niego uwagi i najlepiej nie komentujcie dalej jego wpisòw !,bo na wariata nie ma sposobu,ani lekarstwa. :lol: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa rozszyfrowanapoczytajcie forum gazety bilgorajskiej i gazety pomorskiej oraz inne forajak mozna tak robic?leczenie raka na odleglosc?kaszpirowski czy co?jak tak mozna zartowac z ludzkiego zyciaponadto gordon za ktorego ktos sie podszywa nie zyje od kilku latpoczytajcie zanim uwierzycie we wszystko co ludzie wypisuja
  Polkin jest oszustem internetowym,pisze stale ten sam tekst i stale na p.dr.Gordon.To chyba jest choroba natury psychicznej, Ostatnio jeden z czytelnikòw Gazety Bilgorajskiej podaje tego kto te komentarze pisze IP komputera z ktòrego pisze: jest to Numer polski:IP 188.33.xxx. POLKIN ! wyluzuj ,masz wredny charakter,to wszyscy stwierdzili, Jedno ci powiem,twoje zachowanie jest na poziomie biednego  duchowo czlowieka,baz honoru i bez ambicji.Bo nawet chory psychicznie posiada HONOR i dobry charakter. <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...