Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moje gołębie zawsze wracają

Utworzony przez Gość, 18 maja 2011 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Witam. Az sie nie chce wierzyć zeby hodowca z naszych stron tak sie wybił, ja jestem hodowcą z Lubartowa i mocno kibicuje panu. Rogali chociaż osobiscie go nie znam tylko ze slyszenia.Powodzenia. Wiesiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie w okolicach lublina moge nabyc siwe "szariki"? mam na mysli wysokolotne nie robiace kolek - tlumacze poniewaz nie wiem czy to ich wlasciwa rasa:] na ukrainie sa to 'nikolajevskie' bialy ogon mile widziany^^ http://youtu.be/OJBAC1sUAo0 sorry za offtop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to w Radzyniu Rogala zrobił taki wynik w kategorii A ze w całym okręgu takiego w życiu nie było, ale ta impreza to chyba zawysokie progi dla niego. A co do szarików to najlepiej na targu w sobote zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooooo ja zdobylem kiedys mistrza sekcji ale tylko raz mi się udalo a temu gosciowi gratuluje wynikow - aż jestem zazdrosny bo też btm tak chciał lotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@lewy. bylem na targu kilka razy, ale nie ma tam nic szczegolnego. sam nie wiem moze aurat nie trafilem.. z tym ze ja ich szukam koniecznie w siwej szacie. pozdro^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy jak wypadnie nasz ziomal w tych mistrzostwach? Czemierniki mogą mieć Mistrza Swiata!!!!! fiu fiu fiu. eryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Panowie a jakich jeszcze znacie mistrzów z województwa bo ja znam Marka Zarebe z Swidnika. Marek tak trzymaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE JESTEM GOLEBIARZEM ALE JUZ KIEDYS O TYCH GOLEBIACH SLYSZALEM ALBO CZYTALEM GDZIES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Tak to można hodować gołebie, a nie tak jak mój sąsiad trzyma 200 sztuk i nic z tego nie ma telko kamieniami żuca po dachach. Nie za bardzo lubie gołebie ale gratuluje i życze sukcesów w Afryce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy sport musze przyznać - moze trzaby się za to wziąsc mam nad garażem troche miejsce - trza by pomysleć nad tym bo już kiedys mialem ochote ale slubna mi to z głowy wybiła. Pozdrawia gołębiarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołębie zawsze kojarzą mi się z gołąbkiem pokoju, a nie myslałem ze w tym hobby odbywają się mistrzostwa świata- ale teraz już wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...