Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderstwo w Poniatowej. Córka ofiary wśród zatrzymanych

Utworzony przez bania, 19 stycznia 2010 r. o 11:27 Powrót do artykułu
to się nazywa mieć temperament !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sssss napisał:
boze a wy dalej o tym ? zalozcie sobie inne forum na takie pier***y
Faktycznie, lepiej poplotkować na temat 17-letniej dziewczyny która zmarnowała sobie życie, teraz raptem cała Poniatowa jest ekspertem od tego jak było u niej w domu i dlaczego to zrobiła. Niech osądzaniem zajmie się sąd a ciekawscy zawsze mogą pójść na rozprawę zamiast zmyślać historie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xoxo napisał:
kiedys byla pelna , ale ojciec tak jej matke pobil ze sie ruszac nie mogla. przejzala na oczy i uciekla od niego , ale tez nie pomyslala zeby zabrac ze soba dziecko eh .
matka nie uciekla tylko ich zostawila a wlasciwie zostawila dziecko bo nie bylo jej potrzebne jak sie gonila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeb*** zy** a u was to co butelki ! w D*** kolegom wsadzaja ... stało sie i co zrobicie ! kto wiedzial co sie stalo ? i co sie tam dzialo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez znam ta dziewczyne dobrze i była zwykła młoda pijaczka ojciec pil ale co mial zrobic jak go zona zostawiłą dziewcyzna mieszkala u babci ale sie puszczała i pila to ja babcia wyrzucila proste wina smarkuli zle towarzystwo jakby chlopak nie zasluzyl to by mu gardla jej ojciec nie podcial dziewczyna w wieku 16 lat byla w ciazy ale poronila to cos o niej swiadczy prawda ?? zal mi ludzi ktorzy mowia ze ponaitowa to wies a przewaznie ludzi z opola bo to u nich mlodzi ludzie wsadzlili chlopakowi butelke w przyslowiowe 4 litery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest na moim podwórku to i na całym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty wieśniaku Się tak wypowiadasz o tej dziewczynie widzocznie jej nie znałes skoro Pier...dolisz takie głupoty. a po za tym to nie wiadomo jeszcze kto go zabil to co pier***ić a i jeszcze coś synu żeby za te brednie ktoś ci nie ukrucił ryja;/;/;/lepiej uważaj Co piszesz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś coś moze na temat sprawy w sądzie , kiedy się odbędzie itp . ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
niech odpisza osoby ktore byly przez na poszkodowane zobaczycie ile tego jest!a moze ktos zada sobie pytanie gdzie jest jej matka?osadzacie czlowieka,ktory samotnie meczyl sie z corka,ktora kiedys byla cudownym dzieckiem dopoki nie poznala chlopaka kryminalisty to on zprowadzil ja na taka droge ktora zaprowadzila ja tam gdzie jej miejsce teraz.Szkoda ojca tyle sie nameczyl z nia i tak mu podziekowala
Co Ty piszesz jaki ojciec ja wychowywal to pijaczyna, zona nie mogla juz wytrzymac i odeszla. Corka mieszkala z Babcia, ale od czsu do czasu odwiedzala ojca bo bylo jej go szkoda.Nie wierze ze to ona zrobila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście żałośni, umarł człowiek, zatrzymali 3 osoby podejrzane o morderstwo a wy z 17- latki zrobiliście dziwkę, pijaczkę, morderczynie! To jest żenujące i przechodzi granice dobrego smaku . Piła dużo alkoholu to jest fakt, ale nie puszczała się , czy straciła dziecko tego też nie wiemy. A Wiemy na pewno, że miała ojca alkoholika, który bił ją i jej matkę, znęcał się nad nimi psychicznie, nawet jeśli to zrobiła, to w afekcie. A najgorsze jest to , że jej koledzy i koleżanki ze szkoły w obliczu tragedii robią z tego tanią sensacje jak wy tu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisuję sie pod wypowiedzią powyżej, tylko myślę że Ci jej znajomi to robią sensację także tutaj. Nie oszukujmy się jaki normalny człowiek -zakładam skończone 20 lat mówiłby że Poniatowa, Bełżyce , Opole itp to dziury itp. Dziwne kompleksy ludzie macie. W każdym mieście dzieję się to samo tylko w tych mniejszych rzadziej i dla ludzi to ogromna sensacja. A w Lublinie, Warszawie to jest pięknie jak w niebie? No cóż fajnie choć na forum nieraz się wypowiedzieć i wyleczyć swoje kompleksy - gratuluję pomysłu osobom niedojrzałym ( nie chodzi o wiek) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prywatna napisał:
tez znam ta dziewczyne dobrze i była zwykła młoda pijaczka ojciec pil ale co mial zrobic jak go zona zostawiłą dziewcyzna mieszkala u babci ale sie puszczała i pila to ja babcia wyrzucila proste wina smarkuli zle towarzystwo jakby chlopak nie zasluzyl to by mu gardla jej ojciec nie podcial dziewczyna w wieku 16 lat byla w ciazy ale poronila to cos o niej swiadczy prawda ?? zal mi ludzi ktorzy mowia ze ponaitowa to wies a przewaznie ludzi z opola bo to u nich mlodzi ludzie wsadzlili chlopakowi butelke w przyslowiowe 4 litery...[/quote] Wreszcie ktoś prawdę napisał. Szlajała się z żulami albo tym jej przydupasem dzień w dzień. [quote]3 osoby podejrzane o morderstwo a wy z 17- latki zrobiliście dziwkę, pijaczkę, morderczynie!
Nie my. Nikt nie musiał robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam wszystkie wypowiedzi, KOMPLEKSY, KOMPLEKSY, a ile mamy do powiedzenia o rodzinie O. . Oczywiście po fakcie. BRAWO! do tej pory nikt nic nie wiedział cicho sza! A teraz hulaj dusza osądzimy całą rodzinę trzy pokolenia wstecz! Winny czy nie, wystarczy poczytać te co niektóre majaki i winnych mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(andrzej @ 19.01.2010, 12:34:01) Dobrze że ja nie jestem jakimś wieśniakiem śmierdzącym z Chodla lub Poniatowej, wiem że generalizuję, ale w większości przypadków tak jest. Mieszkam w mieście, mam kupe forsy (jezdze audi A5) i jestem przystojny, mam wielką beke z buraków hahahah Najlepsze jest to, że to wszystko to PRAWDA. HAHAHAH loooll koles daj mi swoj numer tel bo normlanie sie zakochalam... hahahah Możemy się umówic, zasadze Ci w twoja wiejska dupę moją wielką parówę! Bitch!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzejku powiem Ci ze przeje***e jest jak ktos sie urodzi chory albo z niskim poziomem inteligencji, naprawde współczuje tobie i twoim rodzicom. mysle ze jakby twoja matka wiedziała ze sie taki durny urodzisz to by cie wolała z chuja ojcu zlizać... kłapnij wiadrem i wypier***aj w kosmos na tej osranej miotle co ci z dupy wyrasta pajacu!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
To były porachunki w rodzinie . Szkoda dziewczyny i szkoda ojca. Może gdyby to była rodzina pełna to może nie doszło by do tragedii. Matka latawica zostawiła małą córeczkę z ojcem , który nie radził sobie z jej wychowaniem a dziecko dorastało w nerwach i do tego doszło. Nie znam ich odobiście ale im wszystkim współczuję .
Nie znasz ich osobiście, to co osądzasz i wyrażasz opinie deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiaaaaaaaa...............Kto czym wojuje od tego ginie.......Nie osądzajjcie żebyście wy nie byli sądzeni. Te wszystkie wpisy świadczą o waszych podłych charakterach, dzis wy, jutro oni......... . Co wy możecie mówić, co sie działo w ich czterech ścianach........szkoda zreszta słów na te wpisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Tiaaaaaaaa...............Kto czym wojuje od tego ginie.......Nie osądzajjcie żebyście wy nie byli sądzeni. Te wszystkie wpisy świadczą o waszych podłych charakterach, dzis wy, jutro oni......... . Co wy możecie mówić, co sie działo w ich czterech ścianach........szkoda zreszta słów na te wpisy
teraz dużo by można było mówić a gdzie byli sąsiedzi jak doszło do tragedii bo nie uwierzę że nikt nic nie słyszał ale po co się wtrącać niby po co to ich problem ale niestety taka panuje znieczulica w blokach jak coś się gdzieś dzieje to tylko śmieją się po kontach a później wielkie debatowanie zastanówcie się ludzie nad sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diss na andrzeja napisał:
Andrzejku powiem Ci ze przeje***e jest jak ktos sie urodzi chory albo z niskim poziomem inteligencji, naprawde współczuje tobie i twoim rodzicom. mysle ze jakby twoja matka wiedziała ze sie taki durny urodzisz to by cie wolała z chuja ojcu zlizać... kłapnij wiadrem i wypier***aj w kosmos na tej osranej miotle co ci z dupy wyrasta pajacu!!!!!!!
milcz psie! nie pozwoliłem ci się odezwac. Zamiast wypisywac głupoty w necie weź sie lepiej za wyrzuacanie obornika z obory lub obciąganie bykowi- twoje ulubione burku wiejski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bozeee ! nie znacie jej i nie wiecie jak naprawde byłoo wiec nie wypisujcie idioci głupot .... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie rozumiem was ! a nawet jak miala problemy z ojcem bo nie powiem ze nie .... to nie wasza sprawaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...