Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderstwo w Poniatowej. Córka ofiary wśród zatrzymanych

Utworzony przez bania, 19 stycznia 2010 r. o 11:27 Powrót do artykułu
niech odpisza osoby ktore byly przez na poszkodowane zobaczycie ile tego jest!a moze ktos zada sobie pytanie gdzie jest jej matka?osadzacie czlowieka,ktory samotnie meczyl sie z corka,ktora kiedys byla cudownym dzieckiem dopoki nie poznala chlopaka kryminalisty to on zprowadzil ja na taka droge ktora zaprowadzila ja tam gdzie jej miejsce teraz.Szkoda ojca tyle sie nameczyl z nia i tak mu podziekowala nie piszcie takich głupot !!!!!!! bo na była dobra dziewczyna i popsula sie wlasnie przez niego ! brak mi słow do was !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeju chciałem zauważyć ze za każdym razem jak otwierzasz morde na forum to śmierdzi męskim chujem, wiec chyba już wszyscy wiemy jak sie tej audi A5 dorobiłeś... stary Ci do wanny wchodził jak byłeś mały i sie spodobało chłopakowi zajecie i sie teraz hajsem chwali hehe wiec zamknij ryj w końcu !!! z mojej strony to byłoby na tyle... PS. umyj zęby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co ja znałam i jedna i druga strone i nie mozna zabic kogos kto cie wychował i meczyl sie zebyś miał/miala co jesc. sluchajcie to co wypisujecie to brednie chociaz nie ktore osoby maja racje, dziewczyna ma nie rowno pod sufitem i tyle, dostanie sie jej teraz za to bedzie siedziala razem ze swoimi znajomymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem nawet z Lubelskiego i nie wiem gdzie są te miejscowości ale wygląda to żałośnie trochę - spór o to która miejscowość jest lepsza. A ten idiota z audi A5 na pewno napisał to dla draki i łapiecie na to, w dodatku pod takim artykułem. Nie za dobrze to świadczy o całej Lubelszczyźnie. Nie tylko poszczególnych miejscowościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mmlublin.pl/14100/2010/1/20/pon...a?category=news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna przyznala sie do winy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy ku*** ćwoki je***e na ten temat wiecie!!!Jak nie znacie sytuacji to po ch*** sie wypowiadacie lamusy je***e...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi niewymownie przykro, że mój kolega ze szkolnej ławy odszedł od nas w tak młodym wieku… Z Olim chodziłem do jednej klasy w szkole średniej. Nie widziałem go 20 lat i już go nie zobaczę… Był zawsze uśmiechniętym, uzdolnionym w wielu dziedzinach, zdecydowanym i wysportowanym facetem i takim pozostanie w mojej pamięci… Niektóre komentarze z którymi zapoznałem się na tym forum po prostu mnie przerażają…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co mi wiadomo to jej matka stracila prawa rodzicielskie . noo ale coz dziewczyna przynzala sie do winy . ale nie wieze ze to ona ojca wlasnego zabila !!!!! pomimo tych klutni . !!!!!!!!!! .. wspolczuje Kasi. myslicie ze to jej chlopak jest wiiny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam Te dziewczyne 11 lat doskonale,jej sytuacje rowniez,wiec Ci ktorzy nie maja o tym zielonego pojecia niech sie zamknal i nie komentuja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
broniłam Kasi od początku i do końca będę wierzyła, że jest niewinna. NIGDY NIE UWIERZĘ ZE BYŁA ZDOLNA DO MORDERSTWA NAWET W AFEKCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również.;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wierze w to , bo jak byla pijana to byla nieobliczalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krakpitrek napisał:
Jest mi niewymownie przykro, że mój kolega ze szkolnej ławy odszedł od nas w tak młodym wieku… Z Olim chodziłem do jednej klasy w szkole średniej. Nie widziałem go 20 lat i już go nie zobaczę… Był zawsze uśmiechniętym, uzdolnionym w wielu dziedzinach, zdecydowanym i wysportowanym facetem i takim pozostanie w mojej pamięci… Niektóre komentarze z którymi zapoznałem się na tym forum po prostu mnie przerażają…
NO SKORO SIE NIE WIDZIALES Z NIM PRZEZ TYLE LAT TO NIE DZIWNE ZE CIE PRZERAZAJA . JAKBYS MIAL Z NIM CZĘSTSZY KONTAKT TO PEWNIE BYS WIEDZIAL MNIEJ WIECEJ CO SIE DZIEJE , ALE OGOLNIE NIKT NIE WIEDZIAL . DZIALO SIE JAK DZIALO , WIADOMO NIE BYLO DOBRZE , ALE PEWNIE DOOBRZE SASIEDZI WIEDZIELI , NIC NIE ROBILI , SIEDZIELI I ABY SLUCHALI NA DRUGI DZIEN GADALI . 12DBE1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja wierze w to , bo jak byla pijana to byla nieobliczalna.
niech suka zgnije w pudle!chociaz nie wiem dlaczego mamy ja utrzymywac z naszych podatkow!niech by sobie zyly pociela jak to robila zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eejj no od sukk to sam(a) siebie mozesz wyzywac !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
z tego co mi wiadomo to jej matka stracila prawa rodzicielskie . noo ale coz dziewczyna przynzala sie do winy . ale nie wieze ze to ona ojca wlasnego zabila !!!!! pomimo tych klutni . !!!!!!!!!! .. wspolczuje Kasi. myslicie ze to jej chlopak jest wiiny ?
jak mozecie myslec ze byl zlym ojcem?skorosad oddal dziecko male ojcu a nie matce!a powinni zamknac tez tego jej przydupasa byli by razem a tak zostawila chlopaka w cywilu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skad wiesz fajansie ze nei wiemy lepiej od ciebie ?? to była moja przyjaciolka i ona zawiniła i skonczcie te bezsensowne gadki bo zal.pl nikt nie znał kazdy ocenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dolezankio bronia a ja wrecz przeciwnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durne kolezanki zal napisał:
dolezankio bronia a ja wrecz przeciwnie
teraz bronia?jak trzeba bylo jej pomocy to nie bylo kolezanek?nie miala tu przyjaciol,chyba ze tych od butelki,a jak wiedzialy ze jej odbija to zadna nigdzie nie zglaszala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...