Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykliści zderzyli się z bmw

Utworzony przez kylo, 21 lipca 2008 r. o 13:36 Powrót do artykułu
komentarz vdo pulawskiego wypadku...niby kierowca busa wymusil pierszenstwo...napewno tak bylo...ale jak on mial zobaczyc motocykliste ktory pedzil blisko 100km/h i wylonil sie zza gorki...to jest smieszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TY CZŁOWIEKU WIESZ O MOTOCYKLACH! JAK MOZESZ WYPOWIADAĆ SIE O WYPADKACH JAK PEWNIE NAWET NA ROWERZE LEDWO SIE TRZYMASZ! ILU MOTOCYKLISTÓW GINIE PRZEZ deb***IZM KIEROWCÓW AUT. NIE CHCE TU NIKOGO OBRAŻAĆ, BO SĄ I BEZNADZIEJNI I NIE MYŚLĄCY KIEROWCY MOTOCYKLI, ALE UDOWODNIONE JEST STATYSTYCZNIE ZE DUZO CZESCIEJ WYPADKI POWODUJĄ KIEROWCY SAMOCHODÓW. SPRÓBUJ SIĄŚĆ NA MOTOCYKL I NAJECHAĆ NA KAMIEN ALBO DZIURE... BĘDZIESZ MIAŁ PEŁNE GACIE I MOZE SKONCZYSZ PIERD... TAKIE BZDURY... MASZ TYLKO KLAPKI NA OCZACH I UWAZASZ ZE JESTES MĄDRY? TWOJE WYPOWIEDZI ŚWIADCZĄ O TYM ŻE TAK NIE JEST... ZERO ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT ZAGROŻEN NA DRODZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻDŻĄCA CIĘTA napisał:
CO TY CZŁOWIEKU WIESZ O MOTOCYKLACH! JAK MOZESZ WYPOWIADAĆ SIE O WYPADKACH JAK PEWNIE NAWET NA ROWERZE LEDWO SIE TRZYMASZ! ILU MOTOCYKLISTÓW GINIE PRZEZ deb***IZM KIEROWCÓW AUT. NIE CHCE TU NIKOGO OBRAŻAĆ, BO SĄ I BEZNADZIEJNI I NIE MYŚLĄCY KIEROWCY MOTOCYKLI, ALE UDOWODNIONE JEST STATYSTYCZNIE ZE DUZO CZESCIEJ WYPADKI POWODUJĄ KIEROWCY SAMOCHODÓW. SPRÓBUJ SIĄŚĆ NA MOTOCYKL I NAJECHAĆ NA KAMIEN ALBO DZIURE... BĘDZIESZ MIAŁ PEŁNE GACIE I MOZE SKONCZYSZ PIERD... TAKIE BZDURY... MASZ TYLKO KLAPKI NA OCZACH I UWAZASZ ZE JESTES MĄDRY? TWOJE WYPOWIEDZI ŚWIADCZĄ O TYM ŻE TAK NIE JEST... ZERO ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT ZAGROŻEN NA DRODZE.
wyluzuj szoty bo ci żyłka pierdząca pęknie i dopiero będziesz miał pełne ale ty gacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu,ale Policja źle traktuje Motocyklistów!!!też jeżdze czasami szybko,ale to co się dzieje z pijanymi na drodze to się w głowie nie mieści,wczoraj musiałem zjechać z ulicy,bo by na Mnie najechał pijany samochodem,nie bronie motocyklistów,ale pijaków powinno się tępić!!!i zabrać do żywotnie prawo jazdy!!!może kiedyś tak będzie w Polsce bo wysokie mandaty i tak nie pomogą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - Będziesz miał wypadek i wszystko jasne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻDŻĄCA CIĘTA napisał:
CO TY CZŁOWIEKU WIESZ O MOTOCYKLACH! JAK MOZESZ WYPOWIADAĆ SIE O WYPADKACH JAK PEWNIE NAWET NA ROWERZE LEDWO SIE TRZYMASZ! ILU MOTOCYKLISTÓW GINIE PRZEZ deb***IZM KIEROWCÓW AUT. NIE CHCE TU NIKOGO OBRAŻAĆ, BO SĄ I BEZNADZIEJNI I NIE MYŚLĄCY KIEROWCY MOTOCYKLI, ALE UDOWODNIONE JEST STATYSTYCZNIE ZE DUZO CZESCIEJ WYPADKI POWODUJĄ KIEROWCY SAMOCHODÓW. SPRÓBUJ SIĄŚĆ NA MOTOCYKL I NAJECHAĆ NA KAMIEN ALBO DZIURE... BĘDZIESZ MIAŁ PEŁNE GACIE I MOZE SKONCZYSZ PIERD... TAKIE BZDURY... MASZ TYLKO KLAPKI NA OCZACH I UWAZASZ ZE JESTES MĄDRY? TWOJE WYPOWIEDZI ŚWIADCZĄ O TYM ŻE TAK NIE JEST... ZERO ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT ZAGROŻEN NA DRODZE.
jakby ten motocyklista mial troche w glowie a nie pod ręka to by żył...przy dozwolonej predkosci w miescie da sie wyjsc z kazdej sytuacji...no cóz naturalna selekcja jednak istnieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest na dworze ładnie i jest pogodna noc to koło mojego domu motocykliści grzeją ile fabryka dała . Później raptownie hamują przed zakrętem. Nie dają spać po nocahc . Pytanie , a gdzie była policja ? Odpowieź może na Orlenie na górce . Myśle że wszyscy wiedzą o co chodzi . Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW-Bolid Młodego Wiesniaka i to pijanego. Należałoby się zastanowić czy to motocyklista wpadł na auto czy też może BMW wpadło na motocyklistę. Polecam stronkę interia.pl dział motoryzacji i temat kierowców BMW -to chamy wieśniaki i niedorobione popaprańce z gów... zamiast mózgu. Ale jeśli chodzi o organy do przeszczepów są idealni choć pijani bo z tego co mi wiadomo mózgu nie da się jeszcze przeszczepić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Honda napisał:
Nie wiem czemu,ale Policja źle traktuje Motocyklistów!!!też jeżdze czasami szybko,ale to co się dzieje z pijanymi na drodze to się w głowie nie mieści,wczoraj musiałem zjechać z ulicy,bo by na Mnie najechał pijany samochodem,nie bronie motocyklistów,ale pijaków powinno się tępić!!!i zabrać do żywotnie prawo jazdy!!!może kiedyś tak będzie w Polsce bo wysokie mandaty i tak nie pomogą!!!
a po co komu prawo jazdy to bez tego nie nożna jeżdzić ???????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny Funio tak mi go szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
biedny Funio tak mi go szkoda
Okropna śmierć jest mi przykro że więcej ich nie zobaczę. Współczuję zarówno rodzinie Marcina jak i Krystiana. Słyszałam że wczoraj miał urodziny???I że ten motor był pożyczony???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest straszne !!! [*] niech spoczywaja w pokoju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze wczoraj z nim rozmawialem...... ( spoczywaj w pokoju Funiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie co zostało z jednego i drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostały tylko wspomnienia po naszych wspaniałych kolegach...tyle razem sie przezyło i wody wypiło qwurwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos moze ma jakies foto tych mlodych chlopakow? naszaklasa fotka lub cos? bardzo interesuje mnie bo wydaje mi sie ze jednego znalem z widzenia kondolencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny Funiek ;( dlaczego dlaczego ;( [*] a jeszce wczoraj ... brak słow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostaniecie w naszej pamięci *_*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty wiesz na temat !obydwaj z motocykla byli pijani jechali bez kasków bo przeszkadzały im wpiciu piwa,ze by było ciekawiej to rzucali puszkami w samochody.Dlatego twierdze że kij ma dwa końce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty wiesz na temat !obydwaj z motocykla byli pijani jechali bez kasków bo przeszkadzały im wpiciu piwa,ze by było ciekawiej to rzucali puszkami w samochody.Dlatego twierdze że kij ma dwa końce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...