Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykliści zderzyli się z bmw

Utworzony przez kylo, 21 lipca 2008 r. o 13:36 Powrót do artykułu
Składam kondolencje,wyrazy współczucia obydwom rodzinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa zucali puszkami ciekawe jak by je trzymał te puszki. normalnie rozumujac mogł jedno puszke miec i tyle przeciez musiał sie trzymac a widziałes ze zucalitak pier***isz... usłyszysz jakies bajdy i juz piszesz na forum wez pomysl logcznie qrwa gdzie by te puszki wzioł XD deb***stwooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wku***ony napisał:
taa zucali puszkami ciekawe jak by je trzymał te puszki. normalnie rozumujac mogł jedno puszke miec i tyle przeciez musiał sie trzymac a widziałes ze zucalitak pier***isz... usłyszysz jakies bajdy i juz piszesz na forum wez pomysl logcznie qrwa gdzie by te puszki wzioł XD deb***stwooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o godzinie 16 na ulicy lubelskiej osobiście widziałam jak kierujący motocyklem trzymał piwo i prowadził. więc coś w tym jest. co się z nimi działo do 2 w nocy nie wiem może akurat wywiało im to piwko a może się doprawili. to wyjdzie w sekcji. współczuje rodzinom zabitych ale również i rodzinie kierowcy bmw. jak by na to nie patrzeć to wielka tragedja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy gadacie o godzinie 16 on nie byl na ulicy lubelskiej bo był na ślasku i wracał do domu..i czekało go ok 7h jazdy takze chyba cos ci sie pomyliło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hugo!!!!!koleś głupi jestes jak but, jak bym cię teraz spotkała to bym ci napluła w twarz ale na takiego typa jak ty szkoda nawet mojej śliny na takiego śmiecia jak ty i nie wypowiadaj sie!!!!!!!!!!!!! dla Magdy a dla twojej wiadomości motor nie był pożyczony to nie pisz na necie takich glupot deb***ko!!!! a kierowca w bmw w nich wjechał dlatego zgileli przez 19 letniego dupka który był pijany. Dla ciebie gnoju jak to przeczytasz mam nadzieje ze do konca życia bedzie dreczyło cie sumienie bo szczerze ci tego życze śmieciu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie tkie głupoty na tym forum ze hej gówno wiecie! wszyscy mądrzy ................!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je**** fraje r z bmw, brudas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu współczuc kierowcy bmw zabił dwóch super ekstra chłopaków, a im nikt nie zwróci życia ale pijany down zawsze wyjdzie bez uszczerbku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hugo nie pierdo* kur*a glupot baranie je****. Kondolencje dla Rodzin [*] JEBA* LAMUSA Z BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszy mnie tylko jedna rzecz... wszyscy którzy znali motocyklistów nawalają na kierowcę BMW... a zapominacie o jednym.. np. tym że licznik w motocyklu zatrzymał się na prawie 200km/h co potwierdziła policja, o tym że motocykliści byli na pawce i pili alkohol co też sporo osób potwierdzić może, o tym ze auto które jechało przed BMW ledwo uciekło przed zderzeniem z ścigaczem bo motor jechał nie swoim pasem ruchu. Zastanówcie się co piszecie... to olbrzymia tragedia ale nie mozecie obwiniać jedną stronę.. fakt kierowca auta miał we krwi 0,7 p alkoholu ale prawdą też jest iż to nie on wjechał w kierujących motocyklem... Wasza nienawiść nic nie wskóra.. nie bądzcie zawistni i zapatrzeni tylko w to że znaliście jedną ze stron tragedii i jesteście za Nimi... uważam iż obydwie strony ponosza jakąś tam winę a kto dokładnie spowodował wypadek stwierdzi ekspertyza... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jgna!!! jak niby miałaś go widziec na tej ulicy jak go nawet w województwie nnie było, po co piszesz tkie głupoty jak nie wiesz. I przez takich ludzi jak ty pozniej porządni ludzie maja problemy bo nie orientujesz sie a piszesz wez sie zastanów!!! A rodzina i tak nie przeczyta tego co piszecie tutaj bo napewno nie śa w stanie myslec o internecie!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Neatural !!!!!!!!!!!! Weż ku*** nie pier*** bo bmw zmienił pas ruchu a nie oni i nie wciskaj takich głupot na necie, bo ci nikt nie uwierzy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie jest nie nawistny tylko stwierdza fakty!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
neutral napisał:
Smieszy mnie tylko jedna rzecz... wszyscy którzy znali motocyklistów nawalają na kierowcę BMW... a zapominacie o jednym.. np. tym że licznik w motocyklu zatrzymał się na prawie 200km/h co potwierdziła policja, o tym że motocykliści byli na pawce i pili alkohol co też sporo osób potwierdzić może, o tym ze auto które jechało przed BMW ledwo uciekło przed zderzeniem z ścigaczem bo motor jechał nie swoim pasem ruchu. Zastanówcie się co piszecie... to olbrzymia tragedia ale nie mozecie obwiniać jedną stronę.. fakt kierowca auta miał we krwi 0,7 p alkoholu ale prawdą też jest iż to nie on wjechał w kierujących motocyklem... Wasza nienawiść nic nie wskóra.. nie bądzcie zawistni i zapatrzeni tylko w to że znaliście jedną ze stron tragedii i jesteście za Nimi... uważam iż obydwie strony ponosza jakąś tam winę a kto dokładnie spowodował wypadek stwierdzi ekspertyza... Pozdrawiam
I TO JEST JEDYNA MĄDRA WYPOWIEDZ NA TYM FORUM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meg00 moja wypowiedz kierowana była przede wszystkim do Ciebie... widać jak emocjonalnie i bezmyślnie podchodzisz do tematu- znałas obydwu kierowców motoru i jesteś za nimi.. ja jako "neutral" mogę tą całą sprawę ocenić na trzeźwo i spokojnie i wiem iż obydwoje są winii.. a to co napisałem potwierdzić moze i policja i straż która była na miejscu wypadku. Motor jechał coś nie całe 220km/h o ile pamiętam świadkowie którzy jechali przed BMW musieli zjechac na pobocze bo motor jechał środkiem. P.S.- nie używaj takich słów bo raz że nie wypada dwa że nie życze sobie. Nie byłaś na miejscu wypadku i za przeproszeniem gówno to wiesz Ty... zachowujesz się jakbyś była felgą motoru albo oponą BMW i wszystko naocznie widziałaś..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie prawdziwa wypowiedz może byc mądra dziewczyno wez sie zastanów bo bredzisz!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meg!088 napisał:
Jgna!!! jak niby miałaś go widziec na tej ulicy jak go nawet w województwie nnie było, po co piszesz tkie głupoty jak nie wiesz. I przez takich ludzi jak ty pozniej porządni ludzie maja problemy bo nie orientujesz sie a piszesz wez sie zastanów!!! A rodzina i tak nie przeczyta tego co piszecie tutaj bo napewno nie śa w stanie myslec o internecie!!!!!!!!!!!!!!!1
I JESZCZE JEDNO MEG JA MAM WIELKĄ NADZIEJE ZE RODZINA NIE BĘDZIE CZYTAŁA TYCH GŁÓPOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meg!088 napisał:
jak nie prawdziwa wypowiedz może byc mądra dziewczyno wez sie zastanów bo bredzisz!!!!!!!!!!!!!!!
Meg00 jeśli jesteś aż tak inteligentna i obeznana w motoryzacji to zobacz auto BMW od strony kierowcy. Czy takie zniszczenie powoduje motor jadacy z mała prędkością? czy takie uszkodzenie powoduje auto wjezdzające w motor? nie.. ewidentnie widac iż to motor uderzyl w bok auta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może byłam i widziałam a mnie szczerze wali co ty sobie piszesz do mnie wiem ze twoje wypowiedzi są nie prawdziwe a co ty gadasz to jest dla mnie smieszne!!!!!!!!!!!!! masz strasznie bujną wyobrażnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...