Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykliści zderzyli się z bmw

Utworzony przez kylo, 21 lipca 2008 r. o 13:36 Powrót do artykułu
EHH !!! Tacy zajebiści kumple ;( szkoda gadać !!! A tyle było różnych planów !!! FUNIEK i KRYSTEK spoczywajcie w pokoju ! Kondolencje dla rodzin od całej okolicy ! Ps. nigdy Was nie zapomnimy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy broni swojej znajomej strony, ale trzeba na ta sprawe spojrzec ''trzezwo'' i realnie..W zyciu nie odwazylabym sie prowadzic po alkoholu bo wiem ze nie tylko sobie moglabym zrobic krzywde, ale i innym ludziom. Nie moja PRAWA prowadzenia pojazdow pechanicznych !! W tym przypadku wszyscy chlopcy sami sobie to wyrzadzili i nie trzeba branic jednych albo drugich. Oczywiscie czujemy zal, smutek, ale trzeba realni na to spojrzec i pomyslec.. a jakbym to we mnie tak ktorys pojazd wjelam albo w najblizsza mi rodzice.. i kogo wtedy byl bronila ? Przemyslcie to co piszecie.. bo szczerze jak czytam wypowiedzi panny MEG088 to cos mi sie robi :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy tu wypisujecie!!!! jechałem chwile po zderzeniu sie motoru z autem, zatrzymałem sie i widziałem i słyszałem jak kierowca BMW wykonywał tel, próbował zbiec z miejsca wypadkuuu... myslałem ze dzowoni na pogotowie a on wykonywał telefon tro kolegi brata czy tam nie wiem kogo...by go zabrac z miejsca wypadku, czuł ze pewnei ma cos z noga nie tak.... bo słyszałem wyraznie jak mowił " jak by sie pytali to cos na schodach mu sie stało koło jakiegos bloku czy cos takiego w noge...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nadal podtrzymuje swoje zdanie, ze obydwie strony sa winne. Kierowca BMW mogl miec taki zamiar bo napewno byl w szoku,a po drugie pod wplywem alkoholu. A kto na kogo wjechal? Jezeli na to pytanie bedziemy mieli odpowiedz wszystko bedzie jasne wiec wystarczy poczekac.. Tylko ciekawe ile mieli promili motocyklista wraz ze swoim pasazerem. Do tego wcale nie musialo dojsc gdyby niektorzy ludzie nie byli tak bezmysli i nie chwaliliby sie tak swoja glupota. To sie moglo skonczyc jeszcze gozej. Moglo sie cos stac np naszym bliskim... Dla mnie tacy ludzie (pod wplywem alkoholu) prowadzacy pojazd mechaniczny powinni byc TEPIENI !! Jak mozna tak robic? Zagrazac swoje zycie i zycie innych niewinnych ludzi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy był w szoku czy nie ale z miejsca wypadku probował zbiec....i zamiast dzwinic na pogotowie to on szukał kogos kto by go z tamtad zabrał!!!!! kombinator jadac am widziałem trase i wiem jakie były warunki na drodze. obaj jechali na siebie jeden swiecił swiatłami drugi tez. oslepili sie, mokra nawierzchnia swiatła sie odbijało od ulicy...i wszyscy po alkocholuuu i jak mogło nie dojsc do tregedi wezcie przestancie juz bronic i obwiniac!!!!! wina lezy po obu stronach!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie,ze tak !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanin napisał:
Jak jest na dworze ładnie i jest pogodna noc to koło mojego domu motocykliści grzeją ile fabryka dała . Później raptownie hamują przed zakrętem. Nie dają spać po nocahc . Pytanie , a gdzie była policja ? Odpowieź może na Orlenie na górce . Myśle że wszyscy wiedzą o co chodzi . Pozdrawiam .
ty idjoto jakby cie spotkała to nie wiem co bym ci zrobiła to mój kolega zginą przez pijanego kierowce co ledwo zdał prawojazdy . nie wiesz co mówisz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanin napisał:
Jak jest na dworze ładnie i jest pogodna noc to koło mojego domu motocykliści grzeją ile fabryka dała . Później raptownie hamują przed zakrętem. Nie dają spać po nocahc . Pytanie , a gdzie była policja ? Odpowieź może na Orlenie na górce . Myśle że wszyscy wiedzą o co chodzi . Pozdrawiam .
NO WIDZISZ GŁUPI GÓWNIASZ . NIE MOGE W TO UWIEŻYĆ ZE KRYSTIAN NIE ŻYJE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanin napisał:
Jak jest na dworze ładnie i jest pogodna noc to koło mojego domu motocykliści grzeją ile fabryka dała . Później raptownie hamują przed zakrętem. Nie dają spać po nocahc .
dokładnie to potwierdzam, szczególnie jak przyjdzie piątek to koło piramidy najedzie się z opola i okolic "gówniarstwo" bo innaczej tego nie da się nazwać i szpanują, jak nie bieganiem po ulicy w deszcz i ściąganiem ubrań bo taka sytuacja była, to popisy o 23 któremu głośniej radio brzęczy, to kończy się na jeżdżeniu dookoła miasta oraz wyjeżdżaniu spod piramidy z piskiem i tak przez 15-20 minut w środku nocy, o motorach już nie wspomnie bo ci to zaczynają ganiankę od długiej po fabryczną i to nie robią normalni ludzie tylko tacy szpanerzy, pozery . Normalny a takich widać i w opolu to ma porządny motocykl i jedzie spokojnie i nie buczy nie chuczy jak wariat. Każdy się kiedyś dojedzie na własnej skórze mamy przykład w/w trzech kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mobail napisał:
ludzie co wy tu wypisujecie!!!! jechałem chwile po zderzeniu sie motoru z autem, zatrzymałem sie i widziałem i słyszałem jak kierowca BMW wykonywał tel, próbował zbiec z miejsca wypadkuuu... myslałem ze dzowoni na pogotowie a on wykonywał telefon tro kolegi brata czy tam nie wiem kogo...by go zabrac z miejsca wypadku, czuł ze pewnei ma cos z noga nie tak.... bo słyszałem wyraznie jak mowił " jak by sie pytali to cos na schodach mu sie stało koło jakiegos bloku czy cos takiego w noge...
O czym ty w ogóle piszesz raptem wszyscy się znaleźli na miejscu zdarzenia i wszyscy wiedzą. Kto kiedy i do kogo dzwonił. Człowieku zastanów się co ty w ogóle piszesz bo ze swoją wyobraźnią to co najwyżej bajki możesz pisać i to nie wiem czy by ktoś je chciał czytać. Może coś napisz o panach policjantach co?? A nie tylko o chłopaku który jechał po alkoholu, na pewno nie on pierwszy tak jechał i nie ostatni tylko znalazł się w nie odpowiednim miejscu i czasie każdy by to mógł być. A nie panowie policjanci mają mundur służbowy samochód i pełny bak i robią co chcą a jak się coś stanie to ich pełno wszędzie jest tylko przez jeden dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ciebie wyzej bajki to mzoe ty piszesz i sobie wymyslasz. bo widac za ktora strona jestes.. ja jestm neutralny i nie znałeem - znam zadnego z tych 3 chłopakow wiec po co miał bym qrwa wymyslac. nikogo nie bronie a koles qrwa dzwonił i mi ni wpier***aj tu ciemnoty bo wiem co słyszałem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie maaaa co chlopaka obwiniac o czyjas smierc. powinien jdynie odsiedziec swoja za jade pod wpływem alkocholu zeby juz mu raz na całe zycie sie odechciłao siadac za kółko po procentach i tylko tyle nie ma co go sadzic. on jest tak samo winny jak i taci dwaj co nie zyjaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻDŻĄCA CIĘTA napisał:
CO TY CZŁOWIEKU WIESZ O MOTOCYKLACH! JAK MOZESZ WYPOWIADAĆ SIE O WYPADKACH JAK PEWNIE NAWET NA ROWERZE LEDWO SIE TRZYMASZ! ILU MOTOCYKLISTÓW GINIE PRZEZ deb***IZM KIEROWCÓW AUT. NIE CHCE TU NIKOGO OBRAŻAĆ, BO SĄ I BEZNADZIEJNI I NIE MYŚLĄCY KIEROWCY MOTOCYKLI, ALE UDOWODNIONE JEST STATYSTYCZNIE ZE DUZO CZESCIEJ WYPADKI POWODUJĄ KIEROWCY SAMOCHODÓW. SPRÓBUJ SIĄŚĆ NA MOTOCYKL I NAJECHAĆ NA KAMIEN ALBO DZIURE... BĘDZIESZ MIAŁ PEŁNE GACIE I MOZE SKONCZYSZ PIERD... TAKIE BZDURY... MASZ TYLKO KLAPKI NA OCZACH I UWAZASZ ZE JESTES MĄDRY? TWOJE WYPOWIEDZI ŚWIADCZĄ O TYM ŻE TAK NIE JEST... ZERO ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT ZAGROŻEN NA DRODZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WY SIE KLUCICIE O JAKIES BZDURY A MUJ KUMPEL KTURY ZEMNOM PRACOWAL ZAGRANICA NIERZYJE PRZES JAKIEGOS je***EGO GIEROWCE ALKOCHOLIKA I NIEPISZCIE KOMENTAZY BO JAK TO CZYTAM TO MI SLABO JES JAK MOZNA BYC TAKIM GLUPKEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu ty jesteś jebnięty i nie wiesz jak było na prawde to nie pisz cymbale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co sie wyzywać każdy ma swoja opinie na ten temat..wiadome jest to że znajomi tego 19-letniego chłopaka bedą po jego stronie..ten chłopak ma wielkie szczesie ze zyje ale tez bardzo duzego pecha bo bedzie go to przesladywalo przez cale zycie..ale moim zdaniem musi poniesc kare i odsiedziec w wiezieniu .i niech sie nauczy ten mlody kierowca ze nie wsiada sie do auta po wypiciu alkoholu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MR. XXXXX napisał:
Znam Artura... praktycznie od urodzenia... Myslicie ze ze 0,7 to 0.7 czestej wodki... to 850 ml piwa 6 procentowego... te 850 ml piwa było niczym dla Artura praktycznie nie zauwarzalna wartos dla mojego kolegi po takiej ilosci alkoholu nie sprawiał wrazenia ze cos wogule pił!!! wydychanym|powietrzu miał 0.3 promila... Wiec dajcie spokój. Arturowi... Jechał zaledwie 80 km/H a motor 190 km/h... Rozmawiałem z Arturem jak aby odzyskał przytomnosc... to pwiedział ze jechał normalnie bez zadnych szelenstw a tu nagle zobaczył oslepiające swiatło i w sekunde... to swiatło wjechało na jego pas i uderzyło w bok auta od strony kierowcy co wskazuje ze to nie jego wina... gdyby to była jego wina... walnoł by w nich cetralnie przodem... wiec prosze zachowajcie sie jak ludzie normalni nie wyzywajcie go od różnych... bo za nie winnosc... zabrali mu prawo do jazdy... zniszczyli auto... i pozbawili zdrowia... przez bezmyslnosc i głupote. i nie dostosowanie predkosci do warunków atmoswerycznych... była strasznie mokra nawieszchnia... powiedziałem co wiedziałem... to tyle z mojej strony a jak zobacze ze ktos jeszcze cos na artura napisze to wale w pysk. bez ostrzerzenia... dzieki i pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak niema sensu.ale siedzieć niepowinien pujść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hugo napisał:
co ty wiesz na temat !obydwaj z motocykla byli pijani jechali bez kasków bo przeszkadzały im wpiciu piwa,ze by było ciekawiej to rzucali puszkami w samochody.Dlatego twierdze że kij ma dwa końce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...