Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
puszkarz napisał:
Jeżdżący na motorach emanują kulturą zarówno na drodze jak i na forum... [/quote] [quote name='Wojtek' timestamp='1367786281' post='765954'] sibdial Troilus - ty pier***ony cwelu to byl nasz kolega nie znales Go wiec zamknij morde!!!!!
szkoda ze jeszcze nie poszedles w jego slady niedorozwoju umyslowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO JEZDZA JAK SZALENCY NIE WIEDZA ZE ZAGRAZAJA SOBIE I INNYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
sibdial Troilus - ty pier***ony cwelu to byl nasz kolega nie znales Go wiec zamknij morde!!!!!
ty pier***ony cwelu do kwadratu.Jak mniemam,jesteś taki sam cwel i w dodatku zdrowo trzepnięty.Bronisz "kolesia" samobójcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgrywacie "Cwaniaków" przed monitorami, powiedzcie tak komuś z jego rodziny albo znajomych prosto w twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiadając na motor trzeba mieć coś w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirowca z tomaszowa napisał:
czytam te posty i żygać się chce - ja tam wczoraj byłem na miejscu zdarzenia i razem z kolegami udzielaliśmy mu pierwszej pomocy!!! ten człowiek walczył o życie i nie ważne czy jechał za szybko czy nie - na śmierć nie zasłużył!!! 25min prowadzić akcje ratowniczą zanim przyjedzie karetka??? to jest żałosne!!!!! - żałuje i jest mi źle z tym że nie przeżył, niech spoczywa w pokoju...
Spoko, zachowałeś się z kolegami jak należy, ok, ciężko Ci jest, ok. Ale prawda jest taka, że gdyby jechał NORMALNIE to by dzisiaj żył. Droga to nie tor, zawsze będę to powtarzał. Nie mam nic do motocyklistów. Mam coś do głupoty ludzkiej. A on zginął przez głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAWCA napisał:
Zgrywacie "Cwaniaków" przed monitorami, powiedzcie tak komuś z jego rodziny albo znajomych prosto w twarz
A Ty potrafisz zgrywać cwaniaka tylko na tylnym kole??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przednim tez potrafię Zginął bo robił to co kochał . Wy wyrażacie tylko swoja opinie , ale znając życie żaden z Was nie siedział na motocyklu i nie wie co to jest PASJA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jamacha napisał:
Naucz się baranie że pod maską to jest silnik, a to na dwóch kółkach z silnikiem w środku to jest motor!
Widać po twoim nicku "jamacha" że ty sie lepiej znasz:D Polecam trochę lekturki to będziesz wszystko wiedział i nie zgrywaj kozaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginal na wlasne zyczenie i TYLE!!! tak ciezko wam zrozumiec??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAWCA napisał:
Na przednim tez potrafię Zginął bo robił to co kochał . Wy wyrażacie tylko swoja opinie , ale znając życie żaden z Was nie siedział na motocyklu i nie wie co to jest PASJA!!! [/quote] [quote name='DAWCA' timestamp='1367857295' post='766309'] Widać po twoim nicku "jamacha" że ty sie lepiej znasz:D Polecam trochę lekturki to będziesz wszystko wiedział i nie zgrywaj kozaka.
O czym Ty człowieku w ogóle do nas rozmawiasz?? Ja chcę żyć, w życiu na szlifierkę nie wsiądę. Ciekawe, co byś pisał gdyby taki frędzel zabrał ze sobą po drodze kogoś z Twojej rodziny? Wtedy nie byłoby pisania, jaki to był dobry i spokojny chłopak. Byłby płac i oczernianie. Dzięki bogu tym razem ucierpiała jedynie barierka, nikt płakać nie będzie. I przestań też z tekstami o patrzeniu w lusterka, o zapuszkowanych kierowcach itd. Jeździjcie zgodnie z przepisani, będzie bezpieczniej... a jak chcesz sybko zapier***ać, to spier***aj na tor, najlepiej jak najdalej stąd - pod Poznań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Miał tzw pasję więc zapiera...ł ! Szkoda, że motocykliści pasję realizują na drodze a nie na torze wyścigowym !
Tak Jego brat też miał jak to nazwałeś pasję i zginął na motocyklu kilka lat temu, a teraz On poszedł w Jego ślady. Niestety ta "pasja" przeradzająca się czesto w głupotę zabija, niestety czesto postronne osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BO JEZDZA JAK SZALENCY NIE WIEDZA ZE ZAGRAZAJA SOBIE I INNYM
http://photos.nasza-...48c3de01d4.jpeg To fotka wstawiona przez jednego z "pasjonatów" na nk. W 2011 zginął na Sikorskiego w Zamościu uderzając przy dużej prędkości w słup oświetleniowi. Motocykl w rękach takiego "pasjonata" to narzędzie zbrodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...