Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mróz zmasakrował drogi - czekamy na Wasze zdjęcia

Utworzony przez GGelo, 10 lutego 2010 r. o 17:35
Mi podoba się aleja Kraśnicka dziury wielkości piłki nożnej. Sądzę, że najlepsze auto do jazdy po mieście to czołg T-34 może on da rade przejechać kawałek drogi w calości:p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Piaski TRAGEDIA a nie droga!!! Miałem dzisiaj nieprzyjemność sprawdzić to na własnej skórze.. od świateł świdnickich do samej obwodnicy Piask dziura na dziurze !!! Po drodze mijałem z 10 samochodów na poboczu w których prawdopodobnie coś padło w zawieszeniu!! Aż strach pomyśleć co tam się dzieje gdy jest ciemno!! Lepszym rozwiązaniem będzie chyba jazda bocznymi drogami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATODROGA napisał:
UTISKIWANIE NA FATLANY STAN DRÓG W LUBLINIE NIC NIE DA!!TO NIE ZMIENI MENTALNOŚCI URZĘDNIKÓW, RADNYCH, ICH OLEWAJĄCEGO STOSUNKU DO SWEGO MIASTA..LUBLIN NIE MA GOSPODARZA!!KIEROWCY POWINNIŚMY POMYŚLEĆ JAK WYTYKAĆ DECYDENTOM MIASTA(JĘSLI W OGÓLE TYCH BARANÓW MOŻNA TAK NAZYWAĆ?),ICH SZKODLIWE DZIAŁANIA DLA WIZERUNKU MIASTA.SZKODLIWE,BO NISZCZENIE LUBLINA,JEGO GOSPDARKI TRWA OD 20 CO NAJMNIEJ LAT!!DO PÓKI WŁADZE MIEJSKIE,WOJEWÓDZKIE NIE POJMĄ W SWYCH GŁÓWKACH ,ŻE DROGI,TRASY SZYBKIEGO RUCHU TO WIZYTÓWKA REGIONU,NISKA WYPADKOWOŚĆ, NAPŁYW IWNESTYCJI, DOPÓTY LUBLIN I LUBELSZCZYZNA BĘDZIE POSMIEWISKIEM NA SALONACH WARSZAWY I POWODEM DO WSTYDU DLA NAS LUBLINIAN!!ZALEJMY ICH FAKTURAMI ZA NAPRWĘ ZNISZCZONYCH ZAWIESZEŃ AUT!AMEN.
niestety z GDDKiA nie tak łatwo wygrać - z gminą/miastem dużo łatwiej walczy się o zwrot. W centrali (W-wie) trwa to dłużej i trudniej wyrwać. Co nie znaczy, że nie należy próbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym tygodniu w poniedziałek rano widziałem drogowców przy łataniu dziur na rondzie pomiędzy makro a obi na chemicznej, 5 chłopa, 1 palnik gazowy i 10 sztuk gumowców, ale nawet grama nowego asfaltu. Podgrzewali wykruszony asfalt palnikiem a potem przy pomocy służbowego gumowca podgrzane bryły fachowo umieszczali w łatanej dziurze. Następnie znów podgrzewali i już nawierzchnia jak nowa. Niemieckie autostrady nie mogą nawet marzyć o tak fachowej obsłudze. To naprawdę nowa wartośc w technologii napraw nawierzchni bitumicznych. STRABAG powinien brać z nich przykład. A tak przy okazji - Czy ktoś z UM lub UW w ciągu ostatnich 7 lat jechał Drogą Męczenników Majdanka na odcinku od cmentarza do Osiedla Felin ? Tam już niszczeje 5 pokolenie łat w łatach zrobionych w łatach które ktoś kiedyś załatał łatami..... Ta ulica to moja ulubiona. Codziennie tędy jeżdżę - to moje hobby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam najlepszy odcinek drogi jak tylko się skończy obwodnica piask w strone lbn aż do bystrzejowic w nocy jechałem tamtedy 20km/h drogowcy ustawili znaki do 50 i grysikiem posypali. A byli i tacy mądrzy co i ponad setka tamtedy jechali a potem stali na poboczu Nich coś wkońcu zrobią z tą całą dwupasmówką jak nie koleiny to dziury. To się nazywa Polska B:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze w dziury jest rondo obok Makro w Lublinie.To szczyt polskiej inzynierii.Ten narod powinien miec zakaz robienia drog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jutra robię zdjęcia cyfrówką i wysyłam do Brukseli!!! Niech te lubelskie złodziejskie świnie najedzą się wstydu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...