Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od 4 lat funkcjonuje program 500+, od roku świadczenie jest wypłacane na każde dziecko. Czy naprawdę rodzice tych dzieci które nie mają ani komputera nie mogli przez ten czas chociaż jedno świadczenie przeznaczyć na zakup nawet używanego laptopa? Przecież każdy teraz wie że dziecko bez dostępu do komputera będzie miało na start ciężej w szkole...brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miesiąc temu na portalu internetowym kupiłem bardzo dobry paroletni używany laptop za 300,00 zł. Zauważyłem, że nadal jest dużo ofert a tej cenie. Nigdy nie kupiłem nowego laptopa, a moich troje dzieci ma własne laptopy, a będąc osobą trochę bardziej staroświecką mam używany komputer z używanym monitorem. Po prostu szkoda mi pieniędzy na nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli elektronika, to tylko nowa i dobrej marki. Właściwie u mnie to tylko Samsung, chociaż Sony bym nie pogardził. Natomiast nigdy nie kupuję najnowszego, najdroższego sprzętu. Szkoda kasy. Za rok straci 50% wartości. No, ale ja nie jestem zagorzałym graczem. Mnie dziwi, że mój i mojej żony tablet tak długo trzyma. Mają sześć lat. Kupiłem jeden w promocji w grudniu. Okazało się, że dla dwojga to mało. I dokupiłem w lutym o 200zł drożej (skonczyła się promocja:( ) drugiego Tab3. I bateria nadal trzyma, ekran igła, zero zarysowań. Pomimo, że niby nie można wymieniać w nim akumularora, to wiem, że to koszt rzędu 80zł za akku. Na YT pokazano jak do tego się zabrać. Ja tablet używam do internetu i poczty. Mam też klawiaturę bleutooth i myszkę. To i dokumenty żadna sprawa. Nie łapię tylko po co ludzie kupują tablety z wejściem karty sim? To bez sensu. Za router robi albo komórka, albo domowy interek. Co do wykluczenia dzieci cyfrowego. To co rodzice zrobili z 500+??? Zestaw kina domowego kupili, czy jak? Obecnie nawetvemeryci mają palmfony, a obecne są wielkości tabletów 6". Mój tablet ma 8". A mam, przypomnę, grabie robola. Problemem może być dostęp do internetu. Ale obecnie na kartę za 30zł/mc mam nielimitowane rozmowy, smsy oraz YouTube (Netflix, VOD,...)... a na inne dane 10GB plus to co można kupić za 30zł. Ta kwota pozostaje do wykorzystania. Tak mialbym w Polsce. Ale dzięki temu pakietowi telefonowanie z Niemiec do Polski to jedynie 4gr/min i mam trochę internetu z 1 giga będzie. Tak, że bulę i nie płaczę. Bo taniej w Niemczech mogę mieć, ale niewiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy gmin, powiatów są obecnie całkowicie bezproduktywni - niech oddadzą sprzęt dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...