Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na przejściach granicznych coraz dłuższe kolejki

Utworzony przez fik, 2 kwietnia 2012 r. o 15:24 Powrót do artykułu
Tylko w Piaskach informacje na tablicy powinny być aktualizowane dwa razy na dobę a w rzeczywistości jak ktoś sobie przypomni to poda rzeczywisty czas oczekiwania.A aktualizacja tych danych jest jest wykonywana chyba raz na tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku ze świętami starają się też tak organizować sobie pracę, aby spędzić je z rodziną. Co z kolei starają się uniemożliwić służby graniczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czaja z Białej Podlaski opowiada Pan niesamowite głupoty. W sobotę wracałem z Ukrainy przez przejście w Drohusku po stronie ukraińskiej odprawa odbywała sie na bieżąco. Na granicę z Polską wjechałem po gdzinie 10 , przez dwie i pół godzny odprawiono na piecu pasach 5 szuk aut osobowych. Myślę że jest jakaś niepisana umowa aby nie odprawiać aut po stronie polskiej wtedy tworzą się kolejki aut po stronie ukraińskiej i są zbierane haracze za podjazd pod okienko. Mozna zaryzykować że być może te haracze są dzielone również z polskimi pogranicznikami. Kończąc to co sie tam dzieje to jest horor, jak można tak upokażać ludzi. Kak prowadzić biznes z Ukrainą. Kilka aut więcej na granicy i juz paraliż. Co Pan robisz na tym stanowisku? Czy Pan umiesz kierować pracą ludzi. W moim odczuciu-nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Terespolu nie ma przejścia dla TIR-ów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A OD KIEDY TO W TERESPOLU JEST PRZEJŚCIE GRANICZNE DLA TIRÓW TO CIEKAWE NAWET W UC PEWNIE TEGO NIE WIEDZĄ BO DLA NICH TERESPOL I KOROSZCZYN TO TO SAMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...