Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Roztoczu prąd popłynie z wiatraka

Utworzony przez Morley, 25 czerwca 2008 r. o 15:04 Powrót do artykułu
Wiatraczek tego kalibru to nie tylko dobrodziejstwo, ale i poważne problemy. Farmy wiatraków w Holandii mają z nimi spory problem. A mianowicie pracujące giganty generują dźwięki na ultraniskiej częstotliwości... Jak to sie mówi potocznie buczą, tylko tego nie słychać... Efektem jest to, że wszystko co żyje w okolicy czmycha. Wpływ na człowieka nie jest do końca zbadany, ale głowa to na pewno od tego boli... Migrena jest podobno powszechnym zjawiskiem. Mówi się też, że coś takiego powoduje wyjaławianie gleby... Ciekawe to... ALe generalnie to też jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morley napisał:
Wiatraczek tego kalibru to nie tylko dobrodziejstwo, ale i poważne problemy. Farmy wiatraków w Holandii mają z nimi spory problem. A mianowicie pracujące giganty generują dźwięki na ultraniskiej częstotliwości... Jak to sie mówi potocznie buczą, tylko tego nie słychać... Efektem jest to, że wszystko co żyje w okolicy czmycha. Wpływ na człowieka nie jest do końca zbadany, ale głowa to na pewno od tego boli... Migrena jest podobno powszechnym zjawiskiem. Mówi się też, że coś takiego powoduje wyjaławianie gleby... Ciekawe to... ALe generalnie to też jestem za
Pojedz Baranie do Tymienia koło Kołobrzegu , wiatraki sa tam w kolo osiedla i jakos nikt tam nie narzeka na migrene i takie tam, moze akurat Tobie migrena dolega na widok zony? Mowi sie, słyszałem i takie tam rzeczy - podawaj przyklady cytaty a nie pier***y wedle zasady wiem ze proboszcz ma kochanke ale nie widzialem tego nigdy. Wszedzie stawiaja silownie wiatrowe tylko Tutaj na tym wschodnim zadupiu nic sie nie dzieje i nie gadajcie ze to specjalnie Warszawa i niemiecki biznes sie uziol i nie inwestuje w lubelszczyzne, to ludzie odstraszaja inwestorow swoja mentalnoscia i naty nastawieniem na wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...