Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na sporze lekarzy tracą pacjenci

Utworzony przez Jaro, 11 października 2008 r. o 20:48 Powrót do artykułu
Tekst podobny do tego sprzed roku, jest jednak kilka różnic: 1. Co innego jak "popstrykają się" wspólnicy, a co innego gdy pracownik chce działać na własną rękę 2. Wszyscy trzej są w Lubelskim Związku Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców, więc Związek ( czytaj:Pan Mecenas) nie będzie się wtrącał 3. Jako członkowie Związku z samej natury postępują etycznie 4. W Annopolu konkurencja podniesie poziom, w Gościeradowie lekarza-dyrektora zabolała utrata monopolu 5. W Annopolu w czasie przekształceń można było utworzyć spółkę (nawet z pobliskim Kosinem), w Gościeradowie wybrano drogę obdarowania całą gminną podstawową opieką zdrowotną ( 3 ośrodki, 3 lekarzy, 9 pielęgniarek) radnego gminnego 6. Może lekarzom annopolskim poszło o pieniądze, ale przynajmniej do tej pory umieli się nimi dzielić, a nie nabijali sobie kasy pracą kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd takie przekonanie, że "Na sporze lekarzy tracą pacjenci"? W gminie Gościeradów pacjenci zyskali na podziale, dlaczego w Annopolu miałoby być inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie najważniejszy jest sanepid. Wygląda na to, że związek wyświadczył wam niedźwiedzią przysługę skarżąc sanepid do sądu. Możecie podziękować kolegom i koleżankom: biednemu Heniowi, Agatce i spółce, mecenasowi (wygrał już jakąś sprawę?) i wierchuszce z Kruczkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ,co z kontraktami indywidualnymi pielęgniarek szkolnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w czasie przekształceń gdyby nie utworzyli spółki wszyscy to gminna nigdy by nie oddała służby zdrowia, ponieważ działał zakład publiczny i to całkiem nie źle( myślę o pacjentach).Każdy ma prawo iść swoja droga , ale do etyki tu daleko.Zapraszam do dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały napisał:
w czasie przekształceń gdyby nie utworzyli spółki wszyscy to gminna nigdy by nie oddała służby zdrowia, ponieważ działał zakład publiczny i to całkiem nie źle( myślę o pacjentach).Każdy ma prawo iść swoja droga , ale do etyki tu daleko.Zapraszam do dyskusji.
W gminie Gościeradów też działały ośrodki w ramach SP ZOZ, a całą pulę przejął jeden lekarz. Dlaczego? Bo wywodził się z partii rządzącej gminą w tamtym czasie. Mandat radnego zamienił na władzę nad służbą zdrowia. A teraz ma pretensje, że nie chronią go nadal. Darowizna nie nauczyła go uczciwie rywalizować z konkurencją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykolo napisał:
W gminie Gościeradów też działały ośrodki w ramach SP ZOZ, a całą pulę przejął jeden lekarz. Dlaczego? Bo wywodził się z partii rządzącej gminą w tamtym czasie. Mandat radnego zamienił na władzę nad służbą zdrowia. A teraz ma pretensje, że nie chronią go nadal. Darowizna nie nauczyła go uczciwie rywalizować z konkurencją.
To przykre ,że ludzie nie umieją uczciwie rywalizować z konkurencją.Annopol to długa historia , ja pamiętam przekształcanie i pewnie były zapędy do tego żeby objął to jeden ,ale jednak musiał podjąć współpracę z innymi lekarzami, bo zdawał sobie sprawę ,że będą wtedy trudności z przekształceniem.To była gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały! Co lub kogo miałeś na myśli, pisząc o braku etyki? Mam nadzieję, że Ciebie to nie dotyczy, ale w ostatnich latach najwięcej takich zarzutów słyszałem z ust ludzi, którzy nie mają pojęcia co to takiego - hipokrytów różnej maści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę jeszcze raz brakuje tu etyki, widać to jak na dłoni.Jak widać hipokrytom żyje się w naszym świecie dużo lepiej niż ludziom postępującym etycznie, ceniącym prawdę , przeciwstawiającym się obłudzie czy nieszczerości.Mam swoje zdanie na pewne rzeczy jestem dobrym obserwatorem ludzi.Mam prawo mieć zdanie na pewne rzeczy , a dodam nie jestem hipokrytą , gdyby tak było człowiek by grał jak mu karzą i żył ,,spokojniej "Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro! Nigdy nie robię niczego ludzkim kosztem , nie depcze nikogo i nie rzucam mu kłód pod nogi.Myślę ,że wypowiadasz się nie mając pojęcia jak tu naprawdę było i jest .Nie zamierzam nikogo oczerniać. Przykro ,że otaczasz się hipokrytami skoro tylko pamiętasz wypowiedzi takich ludzi o etyce.Może kiedyś los da że będziemy mogli podyskutować o etyce i o hipokrytach, nie zdając może nawet sobie sprawy ,że kiedyś spotkaliśmy się na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...