Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabór wniosków w programie Czyste Powietrze. Jak dostać dopłatę na ocieplenie domu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2018 r. o 10:49 Powrót do artykułu
Zasady niejasne i niesprawiedliwe, ten program to bedzie klapa, dorobi sie paru cwaniakow a ceny materialow budowlanych i uslug poszubuja w gore. Ten program okaże sie porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻEBYŚCIE WYLI I HEYTOWALI NA PIS A TEN ŚWISTAK Z NIEMIECKIEJ GAZETY DALEJ ZAWIJAŁ W SREBERKA ;-) TO MACIE PRZERĄBANE NA WYBORACH PO-PSL SIC :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dajo to trza brać ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to będzie w każdej gminie czy tam co już montowali solary to nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z resztą co mają dochody powyżej 1600, tylko 30%, to nikt się nie zdecyduje na wymianę pieca i docieplenie, co z tymi co już majá piec 5 klasy i dom po 2002 dlaczego oni są pokrzywdzeni i nie mogą sobie docieplać, tylko ci co nic nie robili dostaną na wszystko. Dlaczego ci co ukrywają dochody, zaniżają pracują na czarno, lub nie pracują bo im się nie chce mają wysokie dofinansowanie, jaki to będzie efekt, nie obrażając ludzi w trudnej sytuacji materialnej ale znam takich co mówią że i tak będzie palił czym się da lub wywali i sprzeda kocioł po spełnieniu wymagań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna pomoc dla patoli. Taki rząd. Tych co ciężko tyrają trzeba kopać w d.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj dzwonilem do wfos z zapytaniem czy w zwiazku z tym,ze na poniedzialek mam zamowiony montaz pieca 5generacji moge skladac wniosek pani odowiedziala mi.ze nie mozna podzlaczac pieca do momentu przybycia osoby z wofs ktora oceni czy piec spelnia wymagania,czy ktos z was jest w temacie bo mam wrazenie,ze ta pani wie tyle co ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystkie piece 5 generacji będą spełniać ich wymogi, tylko wyznaczone. Tak mi powiedziano w sklepie z piecami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Województwo Lubleskie!!! Przygotuję dokumentację techniczną niezbędnej do uzuskania dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej program "CZYSTE POWIETRZE" szczegóły na ***instalpipe.pl , ***facebook.com/instalpipe.lublin LUB 510-745-615
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferujemy pomoc w wypełnianiu wniosków. ***s://***olx.pl/oferta/czyste-powietrze-pomoc-w-pisaniu-wnioskow-wycena-doradztwo-wykonawstw-CID619-IDyJjNg.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...